Pohlavní styk na začátku těhotenství po IVF- jaké je riziko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 22:54
Pohlavní styk -po IVF

Ahoj holky chtěla sem se zeptat jsem po IVF začínám 10tt, a asi před 14 dnema sem prodělala hyperstymulacni syndrom vajecnik byl 10cm před týdnem 7cm chtěla bych se informovat když mě pustili po par dnech z nemocnice říkali ještě ze žádný pohlavní styk, ale cítím se už dobre. Vajecnik se zmensuje tak sem se chtěla poradit celkove kdy bych tak mohla už s partnerem něco mít?.. po umělém vím ze je to riskantní tak proto radeji neriskujeme, tak se radeji ptám… :nevim:

Přečtěte si článek: IVF Umělé oplodnění: Miminko "ze zkumavky"

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 45766 příspěvků 07.11.18 23:01

No tak bez OHSS v 10.tt naprosto v pohodě, tam už na početí nesejde, jen se teda často ještě zavádí Utrogestan a s ním nic moc. S OHSS bych určitě konzultovala s doktorama, co ti to před 14 dněma zatrhli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 23:04
@ugluk píše:
No tak bez OHSS v 10.tt naprosto v pohodě, tam už na početí nesejde, jen se teda často ještě zavádí Utrogestan a s ním nic moc. S OHSS bych určitě konzultovala s doktorama, co ti to před 14 dněma zatrhli.

Jj utrogestan zavadim až do 12tt , zeptám se radeji doktora preci jen mi i řekl ze nemám ani uklízet nic minuly týden tak snad se to už změní

ugluk
Hvězda diskuse 45766 příspěvků 07.11.18 23:06

Fakt s nima konzultuj. Pokud by nebyly komplikace, je těhotenství po IVF jako každé jiné, ale když byly, chovala bych se dle toho, co mi poradí doktoři.

Váš příspěvek
Reklama