Pohlavní styk na začátku těhotenství po IVF- jaké je riziko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 22:54
Pohlavní styk -po IVF

Ahoj holky chtěla sem se zeptat jsem po IVF začínám 10tt, a asi před 14 dnema sem prodělala hyperstymulacni syndrom vajecnik byl 10cm před týdnem 7cm chtěla bych se informovat když mě pustili po par dnech z nemocnice říkali ještě ze žádný pohlavní styk, ale cítím se už dobre. Vajecnik se zmensuje tak sem se chtěla poradit celkove kdy bych tak mohla už s partnerem něco mít?.. po umělém vím ze je to riskantní tak proto radeji neriskujeme, tak se radeji ptám… :nevim:

Přečtěte si článek: IVF Umělé oplodnění: Miminko "ze zkumavky"

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 43538 příspěvků 07.11.18 23:01

No tak bez OHSS v 10.tt naprosto v pohodě, tam už na početí nesejde, jen se teda často ještě zavádí Utrogestan a s ním nic moc. S OHSS bych určitě konzultovala s doktorama, co ti to před 14 dněma zatrhli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 23:04
@ugluk píše:
No tak bez OHSS v 10.tt naprosto v pohodě, tam už na početí nesejde, jen se teda často ještě zavádí Utrogestan a s ním nic moc. S OHSS bych určitě konzultovala s doktorama, co ti to před 14 dněma zatrhli.

Jj utrogestan zavadim až do 12tt , zeptám se radeji doktora preci jen mi i řekl ze nemám ani uklízet nic minuly týden tak snad se to už změní

ugluk
Hvězda diskuse 43538 příspěvků 07.11.18 23:06

Fakt s nima konzultuj. Pokud by nebyly komplikace, je těhotenství po IVF jako každé jiné, ale když byly, chovala bych se dle toho, co mi poradí doktoři.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >