Itakem 10mg v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 18:44
Itakem 10mg v těhotenství?

Ahoj holčiny a maminky, chtěla bych se zeptat. Jsem ve 4tt, úplně zkraje těhotenství a přibližně třičtvrtě roku užívám antidepresiva Itakem 10mg půlku denně večer. Léčím se po porodních depresích. Mám tedy dotaz, zda tyto prášky mohu brát i teď jako těhotná, nebo je vysadit. Ale toho se také obávám, jelikož mi z toho vysazení může být špatně psychicky a zase nechci dítě „týrat“ mými nervy atp. Co myslíte? Je tu nějaká maminka, která tyto léky užívá nebo užívala v těhotenství? Měla jste zdravé miminko? Moc děkuji :srdce:

Reakce:

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 07.11.18 18:54

Co se poradit s doktorem, který ti ty prášky napsal?

admin
Extra třída :D 11283 příspěvků 08.11.18 17:13

Zakladatelko, určitě hned zavolejte lékaři, jen ten Vám může doporučit další postup.

Moc držím palce,
Monika :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >