Gestační váček v děloze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
skarma007
Povídálka 30 příspěvků 06.11.18 18:18
Gestační váček v děloze

Ahoj,
můžete mi prosím sdělit, co je to gestační váček v děloze?
Dnes jsem byla na gynek. prohlídce na podezření těhotenství (páč mám podezření už asi měsíc a půl) a prý těhotná nejsem, ale ten gestační váček přesně stejně velký jsem měla taky, akorát vpravo, pak mi ukazovala dělohu.. Kamarádka říkala, že když byla těhotná, tak ho v děloze měla a když ne, tak tam nic nebylo. Krev mi gyn. nevzala.
Znamená to něco tedy? Jsem z toho blázen. Gyn.mi vysvětlovala, kde je děloha, atd…i ten váček mi ukazovala. (Obrázek je stáhlý z netu, ale velikost byla stejná)
Děkuji moc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
karkarka
Závislačka 2855 příspěvků 06.11.18 18:29

Delala sis test? Jo uz vidim ze negativni.tehotna nejsi.

Příspěvek upraven 06.11.18 v 18:32

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 06.11.18 18:31

Pokud bys měla v deloze už gestacni hacek, tak bys měla pozitivní test. Pokud dr řekla, že nejsi těhotná, tak to nejspíše nebyl on. Došla sis na tu krev jako samoplatce, jak jsme ti radily?

ivašot.
Kelišová 6737 příspěvků 06.11.18 18:32

Gestační váček snad znamená těhotenství :nevim:

Příspěvek upraven 06.11.18 v 19:04

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6054 příspěvků 06.11.18 18:35

Gestacni váček bývá vidět v začátku těhotenství, než se objeví třeba srdíčko. Ale pokud máš podezření už měsíc a půl, bylo by vidět víc jak váček :nevim: a co test a krev ti nebrali?

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 06.11.18 18:41

Řekla dr explicitně, že se jedná o vacek? Protože píšeš, že delohu ti ukazovala až pak, takže to klidně mohl být odraz jiného orgánu, klicky střeva- cokoli. Máš negativní test, dr těhotenství vyloučila, takže je to podle mne jasne

skarma007
Povídálka 30 příspěvků 06.11.18 19:15

ano řekla, normálně je velký, ale nic v něm není a vůbec se nebavila o nějakým těhotenství, já jí jen řekla, že mám podezření, zítra jdu k obvodnímu, ať mi veme na všechno i na HCG, gynekoložka mi krev nevzala, brala jsem ji jako jistotu, negativní testy mám…mě jde o to, že mám ten váček jako na té fotce…ale gyndařka se o těhotenství vůbec takhle nebavila, já až u konce sem se zeptala, jestli jsem těhotná a ona se na mě divně podívala a říkala, že ne..jen těhotenský příznaky zesilují…takže by váček být neměl v té děloze? Nebo normálně bývá?

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 06.11.18 19:17

Negativní test, doktorka řekla že těhotná nejsi. Tak to by ti mělo stačit.

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 06.11.18 19:18

@skarma007 zajdi si na krev jako samoplatce. To už si mohla dávno udělat.

skarma007
Povídálka 30 příspěvků 06.11.18 19:19

jinak MS mám, negativní testy taky, akorát příznaky těhotenské zesilují…nechráněný styk byl 15.9 a pak byl chráněný před 4 týdny, jinak ne…jinak ukazovala dělohu, MS jak probíhá a pak ten váček a že jsem úplně zdravá, tak nevím, sestra je těhotná a měla dva váčky (dvojčata), pak jedno potratila a měla jen jeden váček

skarma007
Povídálka 30 příspěvků 06.11.18 19:20
@lachtanice86 píše:
@skarma007 zajdi si na krev jako samoplatce. To už si mohla dávno udělat.

jenomže v pátek sem nemohla kvůli práci a v pondělí už to nemělo cenu, když dneska jsem šla na gyndu, proto tam jdu zítra, gyndařku jsem brala jako jistotu! Jen právě nechápu ten váček, jestli je v děloze běžně

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 06.11.18 19:21

@skarma007 už někdy minulý týden jsme ti radily odběry jako samoplatce. Mohla jsi mít dávno jasno

skarma007
Povídálka 30 příspěvků 06.11.18 19:21
@lachtanice86 píše:
Negativní test, doktorka řekla že těhotná nejsi. Tak to by ti mělo stačit.

no nestačí, jak už jsem psala, kamarádka mi řekla, že jsem těhotná! Páč když byla těhotná, váček měla, když potratila, nic tam nebylo. Tak proto to řešim, jestli to vůbec má cenu řešit, ale jelikož mě splašila, tak du zítra na tu krev!

skarma007
Povídálka 30 příspěvků 06.11.18 19:23
@Tichošlápek píše:
@skarma007 už někdy minulý týden jsme ti radily odběry jako samoplatce. Mohla jsi mít dávno jasno

třeba taky ne…když je v těle nízké HCG např. to je jedno, mě jde jen o to, jestli váček v těle normálně bývá nebo jen při těhotenství?

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 06.11.18 19:25
@Tichošlápek píše:
@skarma007 už někdy minulý týden jsme ti radily odběry jako samoplatce. Mohla jsi mít dávno jasno

Tak pokud má MS, těhotenský test negativní a vše potvrdila doktorka, pak je teď nějaký odběr na nic ne? Prostě těhotná není.
Nemyslím si že je druhá Panenka Marie.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >