Nízko břicho ve 29tt ano ne?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristen96
Povídálka 13 příspěvků 06.11.18 19:31
Nízko břicho ve 29tt ano ne?

Ahoj maminy,
Chtěla by jsem se zeptat.
Je to moje první těhotenství. A všichni říkají, že mám břicho moc dole jsem ve 29 tt a na kontrolu jdu až 21…doktor mi nic neřekl. Ted jsem změnila i doktora.Ale zas to břicho mám takhle nízko od začátku. tak jestli to je pravda nebo není? Ptala jsem se jinde a tam neodepsali tak prosím co myslíte? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8787 příspěvků 06.11.18 19:34

@Kristen96 ne máš zcela normální břicho. Až bude dole (jestli vůbec bude) tak to poznáš - mě u prvního ani nestihlo klesnout a to jsem rodila 41+0tt, takže klid :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 06.11.18 19:34

Pripada mi to úplně normální

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 06.11.18 19:35

Tohle je normální břicho.

Kristen96
Povídálka 13 příspěvků 06.11.18 19:36

@Kristyna.Vechto­va děkuji si říkám by doktor něco řekl, když to tak mám od začátku… Děložní hrdlo taky v normě… Děkuji za uklidnění ???? jsem na ty ženský cumela co to furt melou.

Kristen96
Povídálka 13 příspěvků 06.11.18 19:37
@Kristyna.Vechto­va děkuji si říkám by doktor něco řekl, když to tak mám od začátku… Děložní hrdlo taky v normě… Děkuji za uklidnění ???? jsem na ty ženský cumela co to furt melou.
@Lainaire8 píše:
Tohle je normální břicho.

To jsem ráda děkuji. ????

Prtulak
Kecalka 326 příspěvků 06.11.18 19:40

@Kristen96 dole? Spíš máš menší bříško… Některé těhule mají obrovské břicho takže jim začíná pod prsy „meloun“ … Ostatní jsou někdy fakt chytrý jak rádia :lol:. Já pořád poslouchám, jak mam malý břicho a to ho mám větší než ty, přičemž dnes končím 29.tt. Pokud se cítíš dobře, tak neřeš. Stejně ti určitě závidí :lol: :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 43538 příspěvků 06.11.18 19:40

Teda že by mi někdo komentoval postavení břicha? 8o Maximálně se lidi podivěj, jak ho mám na svůj tt veliký (a nejsou tam dvěěěě? :roll: ), ale fakt ani v jednom z těhotenství se nikdo nevyjadřoval, jestli je moc nahoře nebo dole, natož aby to řešili všichni :lol: Dítě je ve spodní části, má teď něco přes kilo, nahoře jsou střeva. Za ty 2-3 měsíce ještě zdvoj-ztrojnásobí hmotnost a to pak teprve bude vyplňovat většinu břicha a zvedne ho nahoru. Jsem o měsíc míň a mám ho dvojnásobný. Pokud neříká nic doktor, tak lidi kolem jsou děsně chytrý a maj potřebu komentovat všecko.

Příspěvek upraven 06.11.18 v 19:41

Prtulak
Kecalka 326 příspěvků 06.11.18 19:41

@ugluk moje řeč :lol:

Kristen96
Povídálka 13 příspěvků 06.11.18 19:42

@Prtulak menší ano aspoň nepřekáží 1 trimetr zvracení váha dolů a teď ji nemám ještě ani zpět :D právě všichni chytrý aby se staraly o sebe a děkuji :)

Markii2
Stálice 68 příspěvků 7 inzerátů 06.11.18 19:43

Me taky vsichni rikali ze ho mam nizko, zname rostlo az moc vysoko.. Hold jsme kazda jina :D !! Jenom pro uklidneni asi 2 tydny pred terminem mi vsichni rikali ze mam bricho hrozne dole a cobydup budu rodit - no po desetidennim prenaseni jsem sla na vyvolavacku :lol: , takze vubec ty reci neposlouchejte

Kristen96
Povídálka 13 příspěvků 06.11.18 19:44

@ugluk právě kdyby se staraly o sebe… Jako já to neřeším, když to řekne více ženskych tak si říkám bude závidí a nebo nevím… A dekuji :D :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8787 příspěvků 06.11.18 19:45

@Kristen96 není za co - já jsem dnes 29+4tt (čekám tedy druhé) břicho mám větší než ty, ale zase ne nijak obří, všichni se diví že „už“ 30tt ale mě by to taj stačilo :lol: ale jinak že by někdo řešil jestli je nahoře nebo dole to fakt ne :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 06.11.18 19:47
@Kristen96 píše:
@Kristyna.Vechto­va děkuji si říkám by doktor něco řekl, když to tak mám od začátku… Děložní hrdlo taky v normě… Děkuji za uklidnění ???? jsem na ty ženský cumela co to furt melou.To jsem ráda děkuji. ????

co to máš kolem sebe za vědmy 8o ? ony nevědí, kde se nachází děloha a jak roste? Břicho máš úplně normální a pevné, však jsi prvorodička :think:

Kristen96
Povídálka 13 příspěvků 06.11.18 19:47

@Markii2 Že nemůžeme mít stejný známá je o týden min a má břicho jak balon taky hraje roli jak jsme vypadali před..... Radši ty chytrý báby neposlouchat ZÁVIDÍ a děkuji :) :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >