Bolest žeber v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DangerousIzzi
Povídálka 34 příspěvků 8 inzerátů 07.11.18 19:01
Bolest žeber v těhotenství

Ahoj holky, mám možná hloupý dotaz. Cetla jsem, že v těhotenství je normální, že můžou bolet žebra.
Začalo to tak před měsícem, pod levým prsem na jednom místě (když jsem chvíli seděla), takže jsem to nějak neřešila.
Ale teď, už druhý den mě to bolí až jakoby pálí i na dotek aniž bych to nějak prohmatavala.
Měla jste to tak některá z vás? :)

Reakce:
Oliverka28
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 07.11.18 19:05

Mě to zase trápí na pravé straně. Čim to je netuším :nevim:

Makito
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 07.11.18 19:05

Ve 3. trimu už mě to taky bolí. Většinou mi pomáhá, když si sednu trošku do pololehu. :think:

DangerousIzzi
Povídálka 34 příspěvků 8 inzerátů 07.11.18 19:10

Dneškem mi začal 39tt, tak už to vydržím, ale kolikrát se toho místa ani nemusím dotknout a už se to ozve. Malá naštěstí nekope vůbec, spíš se mi nozickama pod tema zebrama stoura nebo jak to říct :D, takže zlomené nebo tak to mít nemůžu, ale je to zvláštní teda…

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6629 příspěvků 07.11.18 19:17

Mně tam pálilo, když tam měla malá hlavu. Kolikrát jsem jí prosila ať se pohne. Povolilo to, když se otočila hlavou dolů.

Mala.ještěrka
Kecalka 321 příspěvků 07.11.18 19:19

To jsem měla snad celý třetí trimestr a na obou stranách. Je to čistě mechanické, břicho naroste a tlačí zespodu na hrudní koš, žebra jsou natlačeny do jiné polohy a dráždí mezižeberní nervy. Udělat s tím nic nelze, maximálně najít nějakou alespoň trochu pohodlnou polohu.

Sluníčko1511
Kecalka 197 příspěvků 07.11.18 19:20

Já to měla v těhotenství taky . Akorát pod pravým žebrem kde měl malý zadeček :) přešlo to porodem ale pomáhalo mi jen ležet :/

DangerousIzzi
Povídálka 34 příspěvků 8 inzerátů 07.11.18 19:25

:) já si jen říkala, aby to nebyl příznak něčeho vážnějšího třeba… Už jen chvíli naštěstí :)

peta81
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 07.11.18 19:26

take jsem mela :D u obou tehotenstvi. zvlastni bolest az paleni, presne jsem znala ten bod pod zebry, ja to mela napravo. doktorka rikala, ze je to ke konci normalni, jak se to tam vsechno uvnitr macka a tlaci.

tulipán
Závislačka 3372 příspěvků 07.11.18 19:27

Me bolely obe strany strasne, sedala jsem si jenom do polosedu a stala v zaklonu, no des.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >