Křeče v podbřišku v 23tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Derya
Nováček 9 příspěvků 08.11.18 08:50
Křeče v podbřišku v 23tt

Ahoj holky, už od pondělí 5. Listopadu mě trápí šílené křeče v podbřišku, začalo to v noci a už už jsem myslela, že je to jen tím, že mi něco nesedlo, ale zůstalo to pouze u těch křečí. Sestřička z gynekologie mi říkala, že to nic není, že se mi pouze roztahuje děloha a celé tělo se jaksi kroutí. :nevim: Jenže ty křeče neustávají, a jsou teď pro změnu zas ráno, a když si k tomu ráno pšíknu, tak to zabolí jako čert. :? Myslíte, že to nic není a že caparte je v pohodě? :,( Jsem v 23+6tt.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 23. týden těhotenství?

Reakce:
Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 08:52

@Derya Capart nemá proč být v nepohodě - bolesti jsou tvoje, ne jeho. Větší či menší křeče můžou být úplně běžnou součástí těhotenství, ale pokud si nejsi jistá, zajeď do porodnice, vyšetří tě a snad uklidní. A třeba dají nějaké magnezko nebo tak něco.

Makito
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 08.11.18 08:58

U mě to byly vždy střeva, většinou zácpa, jestli to dělá děloha nevím. Jím probiotika a více piju. ;)

Kukacka123
Závislačka 2511 příspěvků 08.11.18 09:05

@Derya zajela bych na kontrolu…ja takto lezela v nemocnici s holkou na pokoji a ta mela krece a musela byt neustale na kapackach s magnezkem, pak na ni zkouseli i dalsi kapacky i s lekama, hrozili ji, ze porodi predcasne :nevim: nechci te samozrejme strasit, nemusi to byt nic, treba se opravdu jen roztahuje deloha :nevim: ale pro svuj klid bych jela a ty asi klidna taky nejsi, kdyz tu pises ;) at to dobre dopadne :hug:

Derya
Nováček 9 příspěvků 08.11.18 10:14

@Kukacka123 Děkuju, nestrašíš neboj, jen už to nemůžu brát na lehkou váhu. Když se mi roztahovala děloha v 1 trimestru, tak to rozhodně tolik nebolelo. Tohle jsou fakt děla. :nevim: ke gynekologovi jsem se právě chtěla objednat, ale sestra mi řekla, že má plno, ať si počkám na poradnu 19 listopadu :nevim:

Kukacka123
Závislačka 2511 příspěvků 08.11.18 10:17

@Derya tak se na sestru vykasli a jed do nemocnice ;) nebo si dojdi rano, jako akutku by te vzit meli ;) pito.mci…moc drzim palce, at je to dobre :hug: dej pak vedet ..treba je to opravdu deloha :nevim: ale to spis jsem mela takovy pobolivani, pichani, ale ne krece :nevim:

Derya
Nováček 9 příspěvků 08.11.18 10:37

@Kukacka123 a není to blbý? Upřímně mám tu nejhorší zkušenost z pohotovostí. Jednou jsem měla hodně velkej problém, když jsem ještě nebyla těhotná a gynekolog na pohotovosti řekl, ať s blbostma nechodím na pohotovost. (Ozvalo se mi to totiž v jednom městě, kde jsem nebyla hlášená.) Výsledkem byl měsíc doma, sirupy a potírání a mazání :,(

Spíš se budu snažit dozvonit na gyndu, dnes tam bude jiná sestra, takže snad mě tam strčí. :oops: kuju :hug:

Makito
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 08.11.18 10:38
@Derya píše:
@Kukacka123 Děkuju, nestrašíš neboj, jen už to nemůžu brát na lehkou váhu. Když se mi roztahovala děloha v 1 trimestru, tak to rozhodně tolik nebolelo. Tohle jsou fakt děla. :nevim: ke gynekologovi jsem se právě chtěla objednat, ale sestra mi řekla, že má plno, ať si počkám na poradnu 19 listopadu :nevim:

Tak to, co ti sestra řekla je vtip? Za 10 dní se může stát cokoliv. Když mám problém, tak jdu k doktorce hned a sestra mi jen řekne, že musím počkat a většinou mě do půl hodiny vezme. Nenech se odbýt od sestry. Je to tvé miminko, tak pro něj udělej, co uznáš za vhodné ty a ne sestřička ;) Ať si to pak nevyčítáš, sestře to může být jedno. :*

Kukacka123
Závislačka 2511 příspěvků 08.11.18 10:41

@Derya ted bys nesla na pohotovost (ty jsou hrozny :lol: ), ale do ambulance ;) ale ok, pokud je jen sestra pit.oma a dr dobra, zajdi tam bez volani a hotovo ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >