Reklama

Inzerát – smazání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 08.11.10 19:30
inzerat

Muzete to smazat??Zda se mi to nevhodne.
https://www.emimino.cz/…-matku-4166/

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 08.11.10 19:33

pane jo, já myslela, že u nás se to neděje :think:

andrejka87 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.10 19:34

8-o 8-o nemám slov :poblion:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 08.11.10 19:34

mě to zase tak hrozné nepřijde.Třeba se najde někdo komu by to pomohlo,teda matka co nemá peníze.V zahraničí to zase tak divné není

LenMi
Závislačka 2909 příspěvků 08.11.10 19:37

Taky mi to nepřijde divné. Jestli nemají jinou šanci. Neodsuzuji to.

janet9
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 08.11.10 19:40

Ten inzerát už je tam dost dlouho a jestli jsou údaje pravdivé,tak to asi nevhodné není.A u nás to funguje tak,že když žena porodí,může dát dítě k adopci komu chce? :think: Je to hodně nezvyklý inzerát,ale jestli samy mít nemůžou,tak hledají nejrychlejší řešení.Pokud to není nějaký vtipálek :cert:

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 08.11.10 19:41

Já vím, že se to ve světě děje, já to ani neodsuzuji, ale myslím si, že tady není možné normálně fungující ženě zavést cizí oplodněné embryo, proto mě to překvapuje. Pokud k tomu jsou samozřejmě zdravotní důvody. Už jsem i slyšela o případu (zahraničí), kdy si rodiče najali ženu na „nošení“ dítěte, aby si manželka neničila postavu a mohla až do „porodu“ normálně žít a nebyla nijak omezená :zed:

andrejka87 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.10 19:41

A to je normální podávat takový inzerát? tohle není nijak zákonem ošetřeno? Opravdu nevěřím svým očím toť vše.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.10 19:45

jooo, holky, můj známý - právník, dokonce rádoby právně ošetřoval stejný případ - cena odměny 350 tis… :think: drsné, leč bezdětnému páru to přineslo kopec radosti a náhradní mamince, která už sama měla 4 děti celkem nemalý příjem..

raději anonymně :lol:

LenMi
Závislačka 2909 příspěvků 08.11.10 19:45

V zahraničí je to běžná věc a myslím, že za chvíli to bude i u nás normální. Vše bude záviset jen na penězích. Pokud to není myšleno jako vtip tak těm lidem držím pěsti.

Issabell28
Kecalka 413 příspěvků 08.11.10 19:47

Taky mi to nepřijde nijak hrozné, je spousta párů, co touží po miminku a jsou pro to schopní udělat cokoliv.

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 08.11.10 19:52

Andrejko, pokud opravdu potřebují ženu na donošení dítěte, tak jak by měli inzerát napsat? Nemyslím to vůči tobě zle.

anonymní, no jo, 350 tis. za 9 měsíců si jen tak někdo nevydělá, že? Ale ono to zas tak jednoduché není (už jen ta psychika, vzdát se dítěte, které jsi nosila pod srdcem). Záleží asi i na páru, který si tě objedná, ale můžou mít různé podmínky…třeba že nechtějí, aby jsi jedla maso, v těhu poslouchala určitou hudbu, chodila na různá cvičení…

Stensa
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 08.11.10 19:52

Já bych byla i pro zlegalizování…Nic špatnýho mi na tom nepřijde

andrejka87 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.10 19:58
Kakika píše:
Andrejko, pokud opravdu potřebují ženu na donošení dítěte, tak jak by měli inzerát napsat? Nemyslím to vůči tobě zle.anonymní, no jo, 350 tis. za 9 měsíců si jen tak někdo nevydělá, že? Ale ono to zas tak jednoduché není (už jen ta psychika, vzdát se dítěte, které jsi nosila pod srdcem). Záleží asi i na páru, který si tě objedná, ale můžou mít různé podmínky…třeba že nechtějí, aby jsi jedla maso, v těhu poslouchala určitou hudbu, chodila na různá cvičení…

No já jsem z toho jen překvapená myslím právě na ty zákony víš vždyť kde oni mají jistotu že si to ta dotyčná nerozmyslí? Když na to není zákon? nebo ano? je tady v čr nějaký papír kde se vzdáte dítěte už v době těhotenství a že toto dítě vlastně stojí cca 350tis.? Já nejsem proti ničemu věřím že chvíle kdy dítě nepřichází je nepopsatelně zoufalá,ale… :nevim:

Kubik_kubikula
Kecalka 271 příspěvků 08.11.10 19:59

A co je na tom nevhodného? Pokud to oboum stranám pomůže, tak proč ne? to už by si rovnou mohla odsuzovat umělé oplodnění…v cizině je tohle úplně normální, tak nechápu proč to považuješ za nevhodné..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >