Irsko, Cork

Anonymni
16.2.06 22:49

Irsko, Cork

Ahoj maminy, hledáme česky nebo slovensky mluvící kamarády pro našeho syna (4roky). Bydlíme ve městě Cork, Irsko. Najde se někdo takový?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

944
19.2.06 12:42

jj

Tak o prťatech nevím, ale mám tam svoji mamku, tak kdybys neměla kamarádku ty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3165
19.2.06 12:46

Omlouvám se za zmatky :oops:

Příspěvek upraven 01.04.15 v 22:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
10.8.06 18:59

:) ahoj holky ziju uz vic nez rok v Irsku tak 60km od Dublinu.rada bych se tady seznamila s maminkama ktere taky zijou v Irsku mam 10.chlapecka a je nam smutno.Tatka je cely den v praci a mi se nudime. budu rada za jakykoliv kontakt. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
3.1.07 12:44

graystones

ahoj, bydlim 30 km od Dublinu a hledam kamaradku pro me i pro mou mesicni holcicku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.2.07 15:03

dotaz na život maminky v Irsku

Ahoj,
myslíte, že byste mi mohly napsat na mejl isev@seznam.cz něco víc o tom, jak se mamince s dítětem žije v Irsku? Chystáme se tam na rok a vůbec nevím, na co se mám připravit. Mám syna 20 měsíců. Jak je to v Irsku se školkou? Co nějaké zdravotní pojištění… Co si potřebuju vyřídit za papíry, hlavně pro dítě?
Moc děkuju za každou odpověď, popř. doporučené nějaké www stránky.
Pokud mi odpovíte, prosím, ne sem, ale rovnou na mejl. Na internetu nejsem často. Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
245
8.7.08 15:45

Holky jestli jste ještě v IRSKU přijdte si popovídat sem
http://irsko.kukweb.info/index.php?…
scházíme se tu holky co jsme v IRSKU.
pa nany. s Tullamore

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
10.3.10 18:22

Ahoj tady jeste jedna nastavajici mamina z okoly Limerick.....tak jestly by tu nekdo byl na letni kocarkovani, kaficko nebo tak tak se ozvete, moc radi vas pozname :) at nam neni smutno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama