IUI 2019

5.1.19 16:53

IUI 2019

Ahojte snažilky, tak která na to vlítla hned takhle na Nový Rok? :potlesk: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.1.19 17:44

Ahooj, nás to doufám čeká tedka v lednu :-) tak snad to nepropasnem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 18:12

@Polokolecko my to tedy měli o fous, hrozný ty svátky :joy: :joy:. Jdete poprvé? My už po třetí, konečně se mi dalo zdravíčko do kupy, potom co mi ho doktoři rozhodili, takže skoro po roce další pokus:thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 18:19

My jdeme v únoru také na první pokus IUI :) jsem na to zvědavá:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 18:27

@VeroNika666 my jdem poprve, minule jsme to nestihli, tak jsem zvedava, co ted. Mam smeny v praci, takze je to na pytel. A vubec teda nevim, co me ceka :lol: da se toto prezit? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 18:32

@Lucinka2209 @Polokolecko baby je to úplně v pohodě, samotný IUI je jak normální prohlídka :). Mě jedině štve to věčný čekání. Dneska jsme byli,tak teď dva týdny nervů :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 18:43

@VeroNika666 tak snad to zvladnu :-D a jak dlouho se snazite? Neboj, dockas se :) utece to jak voda :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 19:03

@Polokolecko snažíme se dva roky,loni nám vyšlo 2. IUI,ale bohužel ZT :,(
Potom mě dopovali špatnými léky a až teď jsme mohli na další pokus :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
5.1.19 20:18

@VeroNika666 dnes jsem po 2 IUI + ovitrelle v pondělí znova IUI.
Snažíme se 2 roky o prvni, je mi 28, mam za sebou 2 potraty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 20:24

@Biedronca tak to jsme na tom dost podobně,my máme za sebou jedno ZT, ale mám dost hrůzu z toho, že se to bude opakovat :( . Teď ty dva týdny čekání jsou děsný :zed: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
5.1.19 20:48

@VeroNika666 taky dnes bylo iui? A ktery pokus?
Ja měla 1× samovolny potrat, a v srpnu prave po první IUI to sice vyslo, ale dopadlo to revizí..
Od srpna jsme se cíleně nesnazili, nechtěla jsem a vykaslala se na vše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1552
5.1.19 20:53

Ahojjjj, ja byla vcera na UTZ 10dc, ale foliky jsou jeste male, takze znovu v pondeli a podle toho IUI :) Jsem ted uz ale 2 tydny nemocna, tak moc doufam, ze v den IUI budeme s manzelem uz naprosto zdravi :) Bude to nase prvni :) Uz ted se bojim zklamani v pripade neuspechu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 20:59

@Biedronca ano, dneska jsme byli a měli jsme 3. pokus. Druhé vyšlo,ale potom co se plod přestal vyvíjet,tak to odešlo samo :? . Potom nás tahali po všech možných testech a pak mi dali léky, který mi nadělali spooooustu folikulů a zase jsem musela čekat :sweat:. Uff, takže konečně jsme se dočkali :wink:. Ty jdeš dvakrát po sobě na IUI? To se dělá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 21:01

@lalala2016 Ahojik, bohužel i s tím se musí počítat,ale snažit se na to nemyslet. Poprvé jsme byli zklamaní, potom už si tak člověk zvykne 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1552
5.1.19 21:13

@VeroNika666 jsem byla ted zklamana pokazde,kdyz dorazila MS, tak bych mohla mozna byt trochu pripravena :D Ale verim a doufam, tak snad se povede :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama