IUI 2019

Napsat příspěvek
260
26.3.20 15:28
@Fiona Krasoňová píše:
@Vetoke Dekuju moc, kez by clovek videl do sebe co se tam deje v tom brisku.. je to o nerviky docela :andel:
A kdyz procitam diskuze a vidim jak holky pisou ze maji 30 vajicek a do mrazacku jim jde treba 15.. tak si rikam to snad neni mozny :zed: :lol:

Buď v klidu :) nám řekli v Heliosu, že normální je že k transferu zbydou 5ty den tři kousky u mladých holek :), tak se počtem vůbec netrap. I když samozřejmě chápu, že tě mrzí, že nemáte aspoň jednoho mrazáčka :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
26.3.20 18:52

Holky tak si představte, že jsem četla jeden příspěvek, kde holčina popisuje, jak se manželovi po braní vitamínů na plodnost rapidně plodnost zhoršila. Strašný výsledky spermiogramu. Tak teď přemýšlím, jestli tohle není ten náš důvod. V srpnu nic nebral a měl to relativně ok, prosinec to samé a začal brát vitamíny na zlepšení a únor spermio katastrofa a to samé 14 dní na to v březnu. Teď nás čeká to IVF tak dost přemýšlíme doma jestli nebude lepší to okamžitě přestat brát :O. Mysleli jsme si, že to má manžel po strašně horečce co měl v prosinci ale doktor říkal, že to už by teď nemělo mít vliv. Jsem docela v šoku. Tohle jsem si nespojila, že by mohl být problém v tomhle..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
dnes v 20:35

Ahojky holky, tak jak jste na tom? :srdce: Já si byla dnes pro injekce. Začínám brát za 5 dní dustaphon a 25 DC začínám ty injekce. Nakonec půjdeme i do dárce vzhledem k špatným výsledkům spermiogramu. Doktor říkal, že jsme mladý takže by to při prvním IVF nenabízel, ale doma jsme se dohodli, že to dáme půl na půl a aspoň uvidíme jestli není chyba i v mých vajíčkách. Takže doktor souhlasil, že to vlastně není tak špatný nápad, pokud jsme s tím ok psychicky. Manžel je s tím smíření. Prý lepší než do mě rvát třeba znovu hormony, kdyby opravdu byly ty jeho tak strašně špatné. Má i zhoršenou fragmentaci DNA totiž. Tak snad se nám zadaří a bude tam aspoň jeden bojovník. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama