Myšlenky na dítě ve dvaceti?

Anonymní
4.1.19 22:57

Myšlenky na dítě ve dvaceti?

Přeji krásný večer,
poslední dobou jsou mé mateřské pudy silnější než obyvkle :lol:. Chtěla bych se zeptat zda to takhle někdo má/měl podobně?
Chci být mladá maminka a teď jsou mé touhy na miminko silnější a silnější (ještě když se pohybuji mezi kamarádkami, kterým je kolem 25 a jsou v očekáváno :lol: ). Mám přítele s velmi slušnou prací, máme pronajatý byt a já mám práci, takže to není nic nereálného, je tu někdo kdo chtěl/má mimi takhle brzo nebo to je jen nějaký hormonální výkyv? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2126
4.1.19 22:59

Dřív to bylo normální, takže proč by to nebylo možné? :) počkala bych, jak dlouho to budu cítit..jestli to právě není jen nějaký výkyv, jak píšeš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1406
4.1.19 23:01

Já měla dceru v 21. Nepřijde mi na tom nic zvláštního pokud jste zajištění. Dneska je dceři 4,5 a jsem všichni šťastní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4629
4.1.19 23:02

V tvém věku jsem měla už dceru plánovanou a byla jsem vdaná,tak jsme divné minimálně dvě :lol: teď mi je 25 děti dvě manželství trvá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
776
4.1.19 23:03

hlavně si to dobře rozmysly, nešťastných dvacetiletých svobodných matek tady v republice běhá hromada ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6173
4.1.19 23:04

Ano, já. O první miminko jsme přišli, když mi bylo 20, první dcera se nám narodila, když mi bylo 21, druhá za 2 roky a vysokou jsem dokončila o další rok později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.19 23:09

První ve 20 druhé v 25… Teď jsi to užívám víc… Ale jako každá prvorodička jsem byla vypleskla … Šla bych do toho znova. Je to super a máme a dcerou hezký vztah.
A. P.

• Nahlásit
  • Citovat
1080
4.1.19 23:09
@Anonymní píše:
Přeji krásný večer,
poslední dobou jsou mé mateřské pudy silnější než obyvkle :lol:. Chtěla bych se zeptat zda to takhle někdo má/měl podobně?
Chci být mladá maminka a teď jsou mé touhy na miminko silnější a silnější (ještě když se pohybuji mezi kamarádkami, kterým je kolem 25 a jsou v očekáváno :lol: ). Mám přítele s velmi slušnou prací, máme pronajatý byt a já mám práci, takže to není nic nereálného, je tu někdo kdo chtěl/má mimi takhle brzo nebo to je jen nějaký hormonální výkyv? :lol:

No je je, jdi do toho;) až ti bude 40, už si budeš pískat, cestovat, pracovat a bavit se, atvé kámošky se budou zlobit s tříletými vzdorovitymi batolaty;) já jsem taky , relativně' mladá mamina ( teda aspoň vzhledem ke kámoškám), 25 a 28, ale ještě si to chci ,pokazit' jednou;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16114
4.1.19 23:10

Já otěhotněla ve 20, nikomu to nepřišlo divné :) přítel by se na to taky cítil? Pokud ano tak bych do toho šla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
4.1.19 23:12
@Anonymní píše:
Přeji krásný večer,
Chci být mladá maminka a teď jsou mé touhy na miminko silnější a silnější (ještě když se pohybuji mezi kamarádkami, kterým je kolem 25 a jsou v očekáváno :lol: ). Mám přítele s velmi slušnou prací, máme pronajatý byt a já mám práci, takže to není nic nereálného, je tu někdo kdo chtěl/má mimi takhle brzo nebo to je jen nějaký hormonální výkyv? :lol:

Je mi čerstvých 21 a jsem v půlce těhotenství :) Miminko tedy plánované nebylo, ale tlukotu biologických hodin jsem si u sebe začala všímat už v 18 :lol: Moje maminka mě měla ve 20 plánovaně a kolem sebe mám spoustu mladých maminek (i mladších než já) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687

Také si pamatuji na období, kdy jsem to tak cítila, bylo mi tuším kolem 19. Moc jsem si přála miminko, těšila jsem se na bříško. Po přibližně roce mě to úplně přešlo a když jsem před třemi roky čekala své první dítě, nechápala jsem, proč jsem tohle chtěla zažít už tak mladá. Z mého dnešního pohledu bych dítě ve 20ti osobně nechtěla, ale nevidím na tom nic špatného, pokud jsi zajištěná a oba by jste dítě chtěli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
@zuracz1 píše:
hlavně si to dobře rozmysly, nešťastných dvacetiletých svobodných matek tady v republice běhá hromada ;)

Stejně, jako tady běhá hromada lidí, co nedokážou napsat větu bez gramatických chyb. :D Svobodnou matkou se může stát kdykoliv… Ty dvacetileté se zase na druhou stranu aspoň dožijí vnoučat, což se při dnešní módě rodit děti kolem čtyřiceti málo komu povede.

Příspěvek upraven 04.01.19 v 23:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16114
4.1.19 23:16
@zuracz1 píše:
hlavně si to dobře rozmysly, nešťastných dvacetiletých svobodných matek tady v republice běhá hromada ;)

Svobodná matka může být ve 20 stejně jako ve 40, jenže 20 letá holka s dítětem si najde časem v nejhorším jiného chlapa, 40 letá s batoletem to bude mít složitější :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
4.1.19 23:16

Tak vzhledem k tomu, že máš stálou práci, partnera, bydlení a asi i nárok na PPM, neviděla bych to jako problém.
Předpokládám však, že partner je také pro a s dítětem souhlasí.
Počítej s tím, že dítě je závazek na celý život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2204
4.1.19 23:19
@Anonymní píše:
Přeji krásný večer,

Měla jsem to stejně jako ty. :lol:
Bylo mi teda 19,když jsem otěhotněla.
Chlapovi bylo 26. Byly jsme spolu 3 roky. Měli jsme pronajatý byt a oba dobrou práci. Já měla smlouvu na dobu neurčitou.
Ale nechávala jsem tomu volný průběh a pak, když to přišlo,tak jsem nevěděla jestli se smát nebo brečet. :mrgreen:
Dcera se mi narodila pár dnů před 20-tinama.
Hrozně to letí a za 2 týdny ji budou 3 roky.
A jsme rádi,že ji máme. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama