Poznaly jste zahnizďování (nidaci)?

847
3.1.19 19:46

Poznaly jste zahnizďování (nidaci)?

Ahoj holky, chtěla bych znát vaše zkušenosti se zahnizďováním (nidaci). Neměla jsem pravidelnou menstruaci, tudíž ani nevím kdy byla ovulace, ale otěhotněla jsem na začátku září, test mi ukázala dvě čárky až na konci září ale druhá nebyla stejná jako kontrolní spíš poloviční jako kontrolní. Délka těhotenství se nedala určit dle menstruace ale dle ultrazvuku. 6 září jsem měla nidaci ale to jsem ještě nevěděla že je to nidace to až pak zpětně, a tak jsem začala počítat, ovulace musela být cca 1 září, nidace 6 září. Bohužel těhotenství skončilo 10+5 ZP. 16 listopadu proběhla revize, menstruace se dostavila 14-17 prosince, 31 prosince opět nidace (jednodenní slabí hnědý výtok) a tak jsem zase začala počítat, 31.12 nidace která nastává cca 6 až sedm dní po ovulaci, takže ovulace musela být cca 25.12 (bohužel nevím ovulaci přesně, nepoznám jí a ani netestuju) o miminko jsme se po menstruaci snažili často, tak doufám že to opravdu byla nidace, proto se ptám na vaše zkušenosti s nidaci :andel: Menstruaci mám dostat za 5 dní, na TT mám skoro neviditelné duchy, příznaky nějaké zvláštní nemám jen občasná bolet v podbřišku a bolesti hlavy. V prvním těhotenství jsem měla příznaky až někde ve 4 až 5 tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12877
3.1.19 19:49

@Lucie1906 Vůbec jsem nidaci neřešila a ani nekrvácela.. Ale vcelku přesně poznám ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
3.1.19 20:02

Ani u jednoho těhotenství jsem nidaci nezaznamenala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
3.1.19 20:02

@P4ja Jako já jsem celkem ráda že to poznám ( teda pokud to je opravdu nidace) ale poznat i ovulaci, to už bych asi chtěla moc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
3.1.19 20:03

@Lucie1906 ovulace je mnohem pravděpodobnější na určení, nidaci zachytiš jen pokud vajíčko naruší nějakou cevku a ty si toho malého množství krve vůbec všimneš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12877
3.1.19 20:03
@Lucie1906 píše:
@P4ja Jako já jsem celkem ráda že to poznám ( teda pokud to je opravdu nidace) ale poznat i ovulaci, to už bych asi chtěla moc :nevim:

No podle mě, pokud nekrvacis, tak nemáš šanci nidaci poznat. A zase tolik takových žen nebude..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1981
3.1.19 20:06

Já nidaci nepoznala, ale četla jsem o ženách, které při nidaci spinily..já ne, jen pobolivani břicha, ale to jsem pricitala tomu, že měla dorazit MS..I když popravdě před MS mě nikdy břicho nebolelo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
3.1.19 20:13

@P4ja Pokud by se to stalo jednou, tak si řeknu že to bylo bůh ví co, ale dvakrát? Samozřejmě ještě nevím jestli to je i tentokrát těhotenství, to se dozvím za pár dní. Pokud těhotná jsem tak si myslím že můžu s jistotou říct že nidaci poznám, samozřejmě v dalším případném těhotenství nidační krvácení vůbec nemusím mít. Proto chci znat zkušenosti žen které zažily něco podobného co já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1391
3.1.19 20:15

Ja nidaci poznala, spinila jsem par hodin. Myslela jsem, ze mi zacina pomalu ms, ktera mela prijit za 2 dny. Nidaci jsem mela az 12 dni po ovulaci. Tu jsem mela potvrzenou z ovu testu a testovala jsem i tehotenskymi testy cca 5 dni pred ms. Uplne neviditelny dousek byl az 1 den po predpokladane ms, ktera uz nedorazila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12877
3.1.19 20:20
@Lucie1906 píše:
@P4ja Pokud by se to stalo jednou, tak si řeknu že to bylo bůh ví co, ale dvakrát? Samozřejmě ještě nevím jestli to je i tentokrát těhotenství, to se dozvím za pár dní. Pokud těhotná jsem tak si myslím že můžu s jistotou říct že nidaci poznám, samozřejmě v dalším případném těhotenství nidační krvácení vůbec nemusím mít. Proto chci znat zkušenosti žen které zažily něco podobného co já.

To si nemyslím. Třeba máš jen citlivější sliznici, proto krvácíš. :nevim: :nevim: . Kadžé těhotenství je jiné A i kdyby to teď takhle vyšlo, tak příště krvácet nemusíš. Já nekrvácela a příště můžu, co člověk ví. Ale zase to krvácení pozná každá, to je fakt. I když tady jsou i takové, které poznají samotné oplodnění :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
3.1.19 20:21

@Lumíkovec Moc děkuji za odpověď, já měla takový hnědý výtok jakoby se sraženou krví, trvalo to jeden den, jak v prvním těhu tak teď. Tak já doufám že to ta nidace teda byla :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12877
3.1.19 20:21
@Lumíkovec píše:
Ja nidaci poznala, spinila jsem par hodin. Myslela jsem, ze mi zacina pomalu ms, ktera mela prijit za 2 dny. Nidaci jsem mela az 12 dni po ovulaci. Tu jsem mela potvrzenou z ovu testu a testovala jsem i tehotenskymi testy cca 5 dni pred ms. Uplne neviditelny dousek byl az 1 den po predpokladane ms, ktera uz nedorazila :)

Pochybuju, že to byla nidace a stejně tak aby byla až 12 dní po ovulaci. Težko by tři dny po uhnízdění byl duch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
3.1.19 20:24

@P4ja Myslela jsem to tak že když příště zase vypozoruju hnědý výtok, tak si můžu být jistá že je to nejspíš opět nidace, ale samozřejmě jak říkáš, příště to může být zase úplně jinak :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
3.1.19 20:27
@P4ja píše:
Pochybuju, že to byla nidace a stejně tak aby byla až 12 dní po ovulaci. Težko by tři dny po uhnízdění byl duch.

Nevím jaké máš informace ty, ale já četla že jakmile se vajíčko uhnizdi tak do dvou dnů začne vylučovat Hcg, takže možné to je, kdyby ne určitě bych tak brzy netestovala ani já, samozřejmě každá žena produkuje jiné množství Hcg, některým se ukáže čárka hned jiným až později ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12877
3.1.19 20:28
@Lucie1906 píše:
@P4ja Myslela jsem to tak že když příště zase vypozoruju hnědý výtok, tak si můžu být jistá že je to nejspíš opět nidace, ale samozřejmě jak říkáš, příště to může být zase úplně jinak :think:

No, může a nemusí. Víš jak. Já mělía období, kdy jsem takhle párkrát špinila, ale nikdy jsem těhotná nebyla. Mudr doporučila Cicatridinu na zpevnění sliznice na čípku a dobré. A po otěhotnění jsem nešpinila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama