IUI a nachlazení

Anonymní
13.10.20 10:42

IUI a nachlazení

Ahoj holky šly by jste na IUI v případě že máte zvýšenou teplotu a jste nachlazený? 8o Je to náš první pokus

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1514
13.10.20 10:47

To je dotaz spíš na IVF centrum, jestli tě tam s teplotou v dnešní době vůbec pustí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51058
13.10.20 11:02

Ne, s teplotou ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16923
13.10.20 12:27

Pokud máš negativní test na covid, tak jim zavolej. Jinak máš být s teplotou a nechlazením v izolaci a ne ve zdravotním zařízení, bez ohledu na to, zda je tento zákrok vhodný dělat s nachlazením nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 12:35

Pane boze, malé nachlazení ještě neznamená he je hned někdo nakažený kovidkem, co kdyby jste se už uklidnili. Já teda nevím ale vymizeli snad všechny jiný choroby a vše nahradil jen covid? :nevim: :zed: :zed: :zed: Klidně bych zavolala a zeptala se. Je podzim lidi normálně bývají nachlazení :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
16923
13.10.20 13:11
@Anonymní píše:
Pane boze, malé nachlazení ještě neznamená he je hned někdo nakažený kovidkem, co kdyby jste se už uklidnili. Já teda nevím ale vymizeli snad všechny jiný choroby a vše nahradil jen covid? :nevim: :zed: :zed: :zed: Klidně bych zavolala a zeptala se. Je podzim lidi normálně bývají nachlazení :srdce:

Nikdo tady netvrdí, že ostatní choroby vymizely, ale je potřeba zohlednit momentální epidemiologickou situaci. Na každé ordinaci visí cedule, že s příznaky nachlazení a teplotou je vstup zakázán. Fakt všechny budoucí těhule stojí o nákazu ať už virózou nebo koronavirem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.10.20 14:04

Myslím, že v dnešní době bych to spíš odložila. I rýma je dost nakažlivá. Zbytečně oslabovat imunitu jiných lidí mi připadá nezodpovědné. Sama teď jsem doma s „rýmičkou a kašlíčkem“, které bych za jiné situace vůbec neřešila, ale bohužel doba je jaká je. Osobně mě covid moc neděsí a myslím, že humbuk kolem něj je přehnaný. Stejně tak jsou ale lidé, kteří mají jiný názor a to respektuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51058
13.10.20 14:07

Povídáš si sama se sebou? Že se v jednom příspěvku ptáš a ve druhým se čílíš, že bysis klidně zavolala? Tak si zavolej, ne? Že bych s teplotou na IUI nelezla, fakt nemá nic společnýho s covidem. Stejně jako bych s ní nelezla mezi lidi a už tuplem ne do zdravotního zařízení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama