Iui darce cena

584
23.5.17 09:52

iui darce cena

Ahoj hledam na internetu jak hledam, kolik stoji iui s darcem…nasla jsem jen repromedu a ta to ma za 10 000 :O doufam, ze k tomu nedojde, ale neni to nejak moc…kdyz klasicka iui je do 2000??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.5.17 10:40

@Levana33
My v Gestu: 6× za rok na pojišťovnu - platili jsme jen dárce 2200 za každý pokus. (anonym_ díky).

• Nahlásit
  • Citovat
584
23.5.17 18:02
@Anonymní píše:
@Levana33
My v Gestu: 6× za rok na pojišťovnu - platili jsme jen dárce 2200 za každý pokus. (anonym_ díky).

Kde to je? A na kolikaty pokus vam to vyslo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.17 18:18

@Levana33
Gest Praha 5. Meli jsme 4 IUI a bohuzel nevyslo ani jedno, tak jsme sli pak rovnou do IVF. To bylo uspesne.

• Nahlásit
  • Citovat
584
23.5.17 18:25
@Anonymní píše:
@Levana33
Gest Praha 5. Meli jsme 4 IUI a bohuzel nevyslo ani jedno, tak jsme sli pak rovnou do IVF. To bylo uspesne.

Problem byl i u vas? Protoze ja jsem podle horm profilu zdrava i ovulaci mam kazdy mesic…jen sperm. Hodne spatny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.17 18:36

@Levana33
Ja jsem taky naprosto zdrava. Muz deti mit nemuze - je po chemoterapii - nema zadne spermie. pokud by mel alespon nejake sli bychom do IVF rovnou + ISCI nebo PISCI.

• Nahlásit
  • Citovat
584
23.5.17 18:56

Tak to bych tipovala, ze iui vyjde…ale na po 4 nic 8o to mi moc nepeidava, ale realita je realita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.17 19:47

Asi jsem vyjimka.nebo jsem se na to az moc upnula. Nabizeli nam dalsi IUI, ale uz jsme nechteli dalsi neuspechy tak jsme sli to IVF. Stacila jedna stimulace a vzdy druhy transfer vysel. Urcite IUI nezatracujte. Byly tam holciny co mely uspech napoprve.

• Nahlásit
  • Citovat
584
23.5.17 21:57
@Anonymní píše:
Asi jsem vyjimka.nebo jsem se na to az moc upnula. Nabizeli nam dalsi IUI, ale uz jsme nechteli dalsi neuspechy tak jsme sli to IVF. Stacila jedna stimulace a vzdy druhy transfer vysel. Urcite IUI nezatracujte. Byly tam holciny co mely uspech napoprve.

Dekuji…uvidim co nam reknou a jake moznosti nam navrhnou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama