IUI - inseminace

Anonymni
9.7.07 12:46

IUI - inseminace

Zdravím a mam jeden dotaz. Před 12 dny jsem byla na inseminaci a včera (11 den po) jsem měla tmavý výtok po celý den. Zkoušela jsem si dělat test a byla tam hodně slabounká čárka. Co se týče nevolnosti apod, tak mě jen občas bolí břicho. Máte někdo podobou zkušenost? Díky, Eva

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
9.7.07 15:00

Jéje, já jsem taky po IUI. Mám už 16 měsíční holčičku :)

Pamatuji se, že asi tak 8 - 10 dní po IUI jsem brečala v práci na záchodě, protože jsem začala krvácet. Sice slabounce, ale krev to byla. Test už jsem taky měla slabounce pozitivní.

Vím co cítíš a jak ti je, taky jsem se bála, že to dopadne jako mockrát - test pozitivní a nakonec nic.

Ale podívej, dopadlo to dobře. Tak nevěš hlavu :) Určitě to dopadne taky na 1.

Držím moc palečky.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.7.07 17:33

IUI

Díky za zprávičku, kdy se Ti udělala tmavší čárka na testu? Vím, doktor píše, dělat si test po třech týdnech,ale zvědavovost je silnější. V podbříšku mam pobolívání celý den. Ahoj, Eva

Anonymni píše:
Jéje, já jsem taky po IUI. Mám už 16 měsíční holčičku :)

Pamatuji se, že asi tak 8 - 10 dní po IUI jsem brečala v práci na záchodě, protože jsem začala krvácet. Sice slabounce, ale krev to byla. Test už jsem taky měla slabounce pozitivní.

Vím co cítíš a jak ti je, taky jsem se bála, že to dopadne jako mockrát - test pozitivní a nakonec nic.

Ale podívej, dopadlo to dobře. Tak nevěš hlavu :) Určitě to dopadne taky na 1.

Držím moc palečky.

Jana
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.7.07 23:44

Ahojky já jsem měla test pozitivní celkem brzy. Nepamatuju si to přesně. Ale asi 14 po … ??? Fakt nepamatuju si to. Taky mi v Pronatalu říkali test za tři týdny. Nevydržela jsem- ta čárečka tam byla opravdu neznatelná.

Bolesti v podbřišku jako bych každou chvíli měla dostat menses - normál. Už jsem si připadala jako magor. Furt jsem chodila na záchod, jestli jsem to náhodou nedostala

No jo jenže jsem ženská bláznivá. Jsem sestra. Byla jsem po noční, nechala jsem si nabrat krev a při cestě domů jsem to hodila do laborky. Nějak jsem na to zapomněla. Vzbudily mě kolegyně z práce ...... máš tady výsledky … JSI TĚHOTNÁ.

Jestli chceš mít 100% jistotu. A máš cca 300,– volné skoč si kamkoliv do odběrového centra a nech si udělat test z krve. Je to nejpřesnější :)

Já měla asi 540 jednotek HCG ve 4 ??? týdnu.

Držím všechny palce co mám :)

• Nahlásit
  • Citovat
zanet klimundova
19.6.13 00:14

Ahojky.chci se zeptat jaka je cena inseminace.brzy mne ceka prvni konzultace s doktorem a tak bych chtela vedet kolik se to pohybuje. dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
1
19.5.17 09:32

První iui

Ahoj všichni, mám takový dotaz, v úterý 15.5 jsem byla poprvé na iui. Celkem to dost bolelo. Bylo mi řečeno že budu trochu špinet dnes je tomu 3 den a stejně pořád spinim. Dělám těžší práci, tak jsem myslela jestli třeba to nemám z těžší námahy, ale zase na druhou stranu nesmí se člověk, tak pozorovat a fungovat normálně. Na centrum Sanus jsem volala, ale nic moc jsem se od nich nedozvěděla. Tak vás prosím o váš názor co jsi o tom myslíte?? Jsem z toho zmatená tak si myslím že to nedopadne, ale jak se říká všem dnům není konec. Mějte se krásně a předem děkuji za názory. :palec: :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
4.6.18 16:26

Ahoj holky, prosím o radu. Teď jsme byli s manželem na prvním IUI a po zákroku nam dali zaplatit 3400 před tím o penězích nebyla ani zmínka.. Docela nas to vykolejilo, vůbec jsme s tím nepočítali. Když jsme se zeptali jak to, ze jsme všude četli, ze to pojišťovna (mame vzp) hradí 6× do roka, tak nám řekli, ze by se nam tim zrušil jeden pokus pri případném ivf. ( narok na 3 pokusy) Zkoušíme se zeptat na pojišťovně.. Čekáme na jejich vyjádření. Opravdu jsem si myslela, že to budeme mít zdarma. Prosím o radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
433
4.6.18 16:48

Já jsem za IUI neplatila nic (možná za injekci nějaké drobné, ale to už si nepamatuji), měla jsem dva pokusy před ivf, pokusy pro ivf se mi tím nekrátili. Jsou to ale už tři roky, možná jsou teď pravidla jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
4.6.18 17:15

@Kskaja 8o 8o 8o to jako vážně?? a ve kterém caru to po vás chtěli? já měla loni iui 6× a neplatili jsme ani jedno, jen injekce pregnylu nebo ovitrel mě stála asi 100kč a že by mi to ubralo nějaký pokus ivf taky ne, to je podle mě hloupost, vždyť to je něco jiného.. uvidíš co ti na to odpoví pojišťovna no :think: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
4.6.18 17:37

Arleta Kostelec.. Končím s nima.. Uz pred tím me vytaceli, ze me chtěli natlacit do darcovstvi vajicek (přitom jsem tam šla kvůli vlastní neplodnosti).. :zed: a to si srandu nedělám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
4.6.18 18:09

@cokkina A máš prosím také VZP?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
4.6.18 19:52

@Kskaja ne ne, měla jsem ji, ale změnila jsem ji před 4 lety a mám českou průmyslovou a nemůžu si stěžovat.. no tak to bych taky utekla, tak ty přijdeš řešit vlastní problém a oni tě místo toho chtějí natlačit do svého byznysu, to je :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
4.6.18 20:01

Ja už jim po dnešku nevěřím a uz tam nepůjdu.. I kdyby mi to pojišťovna nebo oni proplatili nazpátek. O peníze nejde.. I kdyz 3400 za obyčejnou inseminaci.. :pocitac: Spíš jsem zklamaná z toho přístupu a jednání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.18 20:41

Já byla celkem tak 5× v Pronatalu a Gennetu a IUI jako takové zdarma, platila jsem pouze pokud jsem měla stimulační injekce, třeba Gonal. Jinak Pregnyl taky zdarma. Mám VZP a určitě to neubralo pokusy pro IVF, takže Vaše centrum je opravdu zvláštní.

• Nahlásit
  • Citovat
1021
5.6.18 11:16

Takže od pojišťovny hrazeno iui 6× do roka, a pokusy na ivf se tím nevycerpavaji. Tak manžel volal do Arlety.. Proč jsme jako teda platili 3400.. A oni ze za nějakou nadstandardní službu (o který nam teda vuuubec nic neřekli).. A opravdu si myslím, že to bylo klasické iui.. Nic navíc.. Prostě uz tam nepachnu. Nejdřív nas tlačí abych sla darovat 2× vajíčka.. Ze potom určitě otěhotnim.. A ted toto..kdyby nam předem vysvětlili, ze dělají pri iui něco navíc.. Ale stojí to 3400 Kč budiž.. Ale neřekli ani popel.. Jsem naštvaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama