Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj anonymní,
hCG vytváří placenta, tak se mi zdá na test ještě dost brzo… ikdyž …
Norma v krvi (tzn. nee těhotenství) je do 5 jednotek (alespoň u nás v laboratoři, jinde mohou být normy posunuté), což by vypadalo na velmi velmi brzké těhotenství.
Já měla např. 12/14 dní po oplození hodnotu 60 jednotek, což by po týdnu u mě bylo asi 7,5 jednotek (hCG se každý druhý až třetí den dvojnásobí)
Tak být Tebou zkusím za 4 dny TT z moči a už by tam měly být //. Každopádně neztrácej naději a dej vědět, jak Ti to dopadlo. Držím palce!
Pa I.
Před týdnem jsem byla na umělém oplození. A HCG v krvi mi naměřili 11,tak jsem se chtěla zeptat jestli to znamená,že nejsem těhotná nebo je tam ještě nějaká šance?Děkuji