Jsem těhotná?

2
29.6.07 18:37

Jsem těhotná???

Ahojky holky,

mám na Vás jeden dotaz (možná hloupý), ale mě moc trápí.

Již delší dobu se snažíme o miminko, menstruaci mám pravidelnou po 28-29 dnech. Poslední dvě menstruace byly dost silné a bolestivé. Ale zároveň mám pocit, že jsem těhotná!!!! Je to možné???? Tento pocit mám již delší dobu, ale minulý měsíc jsem si udělala těhot. test a byl negativní. Tak já vůbec nevím, asi jsem blázen a hrabe mi. Co myslíte?????

Mé příznaky jsou:

1. Když se nenajím, je mi zle od žaludku. Po jídle to přestane.
  2. Zjistila jsem, že jsem dost přibrala, nemůžu dopnout žádné kalhoty.
  3. Když jsem v klidu, mám takový zvláštní pocit v břiše, nevím jak to popsat. Myslíte, že by to mohli být pohyby???

Prosím nemáte někdo s tím nějakou zkušenost. Je mi trapné jít ke gynekologovi a vykládat mu to. Prostě se stydím a chtěla bych vědět zda je to možné, nebo si to těhotnění prostě strašně moc připouštím? Již jednou jsem těhotná byla, ale miminko mi ve III. trimestu umřelo v bříšku.

Prosím, poraďte mi. Jsem blázen???????

Díky Kris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7364
29.6.07 19:24

asi tě moc neuklidním, ael taky jsem ted furt měla pocit, že jsem těhotná. O miminko se nesnažíme, m. mám pravidelně, doma půlročního synka, a já furt pocit, že su těhu. Dokonce jsem si dělala i tes (v půlce normálního cyklu) a byla jsem zklamaná, že byl negativní. Závěr? Asi cvokařím. Třeba tě potkalo totéž :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
29.6.07 19:57

Podle mě nejspíš těho nejsi,jen jak si to přeješ, tak se víc pozoruješ. Jsem 5měsíců po porodu a někdy mám taky pocit, že cítím pohyby :lol: , ale jsou to jen pohyby střev ( :( je to zvláštní, ale nějak se mi stýská po bříšku :o ). Pohyby cítí pokud vím, i druhorodičky nejdříve kolem 16tt.

Jestli tě to hodně trápí, tak bych se klidně k MUDr. objednala a na ultrazvuku by bylo jasno. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3648
29.6.07 21:00

Někde jsem četla, že pokud si žena hodně moc přeje být těhotná, mohou se u ní projevit těhotenské příznaky, i když ve skutečnosti těhotná není. Tento stav má i nějaký odborný název, ale teď si nemůžu vzpomenout.
MS asi může přijít i v prvních měsících těhotenství, ale pohyby jsou až později, jak už je výše napsáno.
Tak ať se brzy zadaří!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
29.6.07 22:04

christabel :arrow: falešné těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
5.9.07 18:22

Těhotenský test

Ahoj holky,

nemám s těhotenstvím žádné zkušenosti, a tak se obracím na vás. Dva dny po styku sem měla dostat měsíčky, je to ale už pátý den a pořád nic, žádné příznaky. Chtěla sem se proto zeptat, za jak dlouho si můžu udělat těhotenský test, aby mi dal spolehlivou odpověď.

Děkuju za každou odpověď :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
5.9.07 20:14

Ahoj Iris, když si budeš test kupovat, tak se zeptej v lékárně, u různých testů se to může lišit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.9.07 11:00

Ahoj,

taky myslím, že se o těhotenství nejedná. Jde o sugesci. Mluvím z vlastní zkušenosti. Moje kamarádka otěhotněla (já byla asi půl roku po porodu). Tak se mi to celý moje těhotenství připomnělo a vžila jsem se do ní, že jsem z toho 5 dní nedostala menstruaci a měla jsem těhu příznaky. I když jsme měli chráněný sex!

Paápá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
6.9.07 11:40

Ahoj,

děkuju za radu, zkusím si koupit test a poradit se v lékárně.

Mějte se krásně pa :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.9.07 10:14

Ahojky, mám dotaz. S manželem jsme se rozhdli, že si pořídíme miminko. 13.9. jsem vy:,–(ila antikoncepci (nedobrala jsem celé plato, ale vzala jsem jen 19 pilulek), v týdnu před tím jsem užívání dost zanedbávala, asi třikrát jsem vzala pilulku asi 5 hodin (někdy i 12) po normální době užívání. 17.9. se mi dostavila menstruace, trvala normálně 5 dní a byla silná jako při užívání antikoncpce. Od včerejška to je 24.9. mě lehce pobolívá v podbříšku, chodím často na záchod a zdá se mi, že prsa jsou trochu citlivější. Je možné, abych byla těhotná? Připadá mi, že ani nemohlo dojít k ovulaci. Děkuju za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
11.9.16 12:57

Jsem těhotná?

Ahoj, přijde mi to blbé ale poprvé má kamarádka vykouřila jejímu klukovi. Furt se mě ptá jestli může otěhotnět, já jí furt říkám že ne. Chce to prý od někoho potvrdit tak se ptám já vás tady, jestli se po spolknutí spermie může otěhotnět..? :lol: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3829
11.9.16 13:07

Jestli je stejně dutá dole i nahoře, tak může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
11.9.16 13:10
@Anonymní píše:
Ahoj, přijde mi to blbé ale poprvé má kamarádka vykouřila jejímu klukovi. Furt se mě ptá jestli může otěhotnět, já jí furt říkám že ne. Chce to prý od někoho potvrdit tak se ptám já vás tady, jestli se po spolknutí spermie může otěhotnět..? :lol: :nevim:
:mrgreen: :mrgreen: tak to je dobrá sranda takhle po obědě..od smíchu mě bolí břicho no aspoň spálím kalorie po dobrém obědě.. :mrgreen:
a ne nemůže být těhotná když to jen ústy dělala, aby se neřeklo, že neodpovím na dotaz..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.16 13:12
@Koty píše:
Jestli je stejně dutá dole i nahoře, tak může.

Ze to bez zabran protece na misto urceni :mrgreen:?
Nestras!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
11.9.16 13:13

Kolik je vam let holky, kdyz nevite jak lze otehotnet? :pocitac: Asi jste nedavaly pozor v sexualni vychove co?! Kamaradce porad at priste provozuje oralni sex s kondomem na jazyku, jistota je jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama