Spermiogram

76
20.6.07 14:41

Spermiogram

Holky jak to probíhá, když vašemu příteli nebo manželovi dělali spermiogram?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

213
20.6.07 15:54

přišel ,dostal lahvičku a poslaly ho do určené místnosti.....
Potom odevzdal naplněnou lahvičku.A počkal si na výsledek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10468
20.6.07 16:18

My jsme přijeli už s lahvičkou a za chvíli byl výsledek (odběr proběhl doma)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.6.07 18:28

Lahvičku naplněnou z domova, po odevzdání cca za půl hoďky výsledky - dokonce jsme koukali na spermíky pod mikroskopem :-)
R.

• Nahlásit
  • Citovat
4823
20.6.07 21:52

Ahoj, my jsme absolvovali spermiogram zaroven s prvnim IUI. Manzel dostal kelimek abyl odveden do takove ne moc prijemen mistnustky. Sla jsem s nim jako psychicka podpora. Spolecnym usilim se podarilo kelimek aspon trosku naplnit.
Kelimek jsem odevzdali sestricce a vysledek jsem se dozvedeli pri IUI.

Jinak je mozne privezt si to uz z domu. Ale byli jsem upozorneni, ze je potreba dorazit max. do pul hodiny, aby bylo sperma „cerstve“.

Ale urcite se neni ceho bat!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.13 18:50

Ahoj holky,
zajímá mě jestli by v nějakém CARu udělali spermiogram „jen tak“ a kolik by to asi stálo? Vím, že v GENNETU bude na celý červen akce - zadarmo, ale to je pro nás daleko.. tak se ptám, určitě to budete vědět, vy víte všechno :mrgreen: Určitě budou ceny i rozdílné centrum od centra, ale to nevadí.. alespon orientačně?
H.

• Nahlásit
  • Citovat
30.5.13 19:02

Můj manžel byl na klinice (gyncentrum Ostrava) nechodíme tam, normálně jsem tam zavolala a objednala ho, za 200 kč měl výsledek za hodinku a půl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.13 19:03

@martulkasloník 8o Pááni, já čekala, že to budou tak dva tisíce? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
30.5.13 19:05

Ježiš za co?:-)) nene co vím ceny bývají fakt kolem 2 až 4 stovek to zaplatíte:-)) nebo vypíše žádanku i doktor, brácha byl na „předpis“ ale to ho poslali normálně do nemocnice pak šel se vzorkem přes chodbu no zážitek, takže jsem manžu poslala normálně na kliniku 40 km od nás aby tam nikoho nepotkal a tam byla jistota že v budově budou jen stejně postižení " muži. manžel tam byl už 2×, teď a před lety když jsem se snažili o malou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.13 19:18

Já nevim, myslela jsem, že když se jde do CARu, tak si za to účtují takové ceny.. Když jsem u švagrové viděla ceníky na IVF, tam spermio chybělo, tak jsem si řekla, že to bude tak za 2.tisíce.. Nevím.. :nevim: Chtěla jsem to spermio zkusit, když se budeme snažit, tak abychom alespoň tady měli jistotu..no tak mě zajímalo kolik budu muset ušetřit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
30.5.13 19:24

Najdi si na netu nějaké to centrum v okolí a zavolej si, určitě to bude pár korun, já si taky myslela že tam můžeme jít jen když tam budu chodit i já ale není to pravda, díky netu jsem zjsitila že tam normálně může zajít jakýkoli chlap, dostane papír a tím to končí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.13 19:47

@martulkasloník Tak super, Díky moc. :palec:
Teď koukám na centrum co je nám nejblíž a chtějí cca 400, tak to jsem ráda, že to není taková pálka. Koukala jsem i na ten GENNET, který to nabízí anonymním zadarmo na červen a tam to stojí normálně 1300.. Tak ještěže u nás je to tak levný :)
Ještě jednou děkuju, fakt jsem myslela, že to bude víc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
30.5.13 19:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
zajímá mě jestli by v nějakém CARu udělali spermiogram „jen tak“ a kolik by to asi stálo? Vím, že v GENNETU bude na celý červen akce - zadarmo, ale to je pro nás daleko.. tak se ptám, určitě to budete vědět, vy víte všechno :mrgreen: Určitě budou ceny i rozdílné centrum od centra, ale to nevadí.. alespon orientačně?
H.

Reprofit Brno 800,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.13 19:56

Ahoj, manžel byl v Gestu, hradila to pojišťovna (neměl žádnou žádanku, nic), neplatil ani korunu a výsledek druhý den. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.13 20:56

Teda to jsou rozdíly v částkách, to jsem ráda že pro ostravu máme lidový ceník, za 200 by tam mohl chodit každý měsíc :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama