Tak nevím... Mohu být těhotná?

Anonymni
6.6.07 15:55

Tak nevím... Mohu být těhotná?

Ahoj holky,
moc moc prosím o váš názor, jestli můžu být těhu…

Po vysazení HA (cca 10let) první cyklus OK - po 28 dnech, další MS tedy má přijít 09.07… S přitelem tulení 30.06., 01, 02, 03.07… asi mimo ovulaci, ale dřív nebyl doma:( No ale cca 01.07. jsem začala krvácet, ne tak moc jako při MS, ale jen tak nějaké špinění to taky nebylo. A mám to do ted, takže už 6 dní. Tak nevím, jestli je to MS ( to by byl cyklus po 20 dnech) a nebo co to může být? Ani bolesti žádné nebyly jako při MS a krev spíš čirá… Test proběhl, negtivní. Mohla bych být těhu???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.6.07 15:58

Omlouvám se za chyby v datumech, nějak jsem to celé o měsíc posunula…

Takže MS má přijít 09.06, tulení bylo 30.05, 31.05, 01.06, 02.06., 03.06..
Krvácení začalo 01.06.
Jsem to ale trumpeta:)))))

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.6.07 16:11

tuleni je vyraz pro sex?

• Nahlásit
  • Citovat
209
6.6.07 16:17

Ahoj,

jéžiš, to ti neporadím, já jsem antikoncepci nikdy nebrala, naštěstí..

ale napiš do snažilek, holky tam s tím mají taky problémy, třeba ti poradí, a nebo bys možná měla radši ke gynekologovi. znám taky super stránky, kde radí doktor, když mu napíšeš za dva dny ti hned odpoví, a ještě celkem dobře.. je to www.arleta.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
6.6.07 16:18

jo, tulení je zřejmě sex, mě to příjde jako úplně debilní slovo, ale někdo to hold zavedl, a tak se tomu tady říká..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
6.6.07 16:45

Ahoj, zajdi k doktorovi. Na těhu bych to neviděla, špinění trvá příliš dlouho… sílu neznám, ale i špinění při těhu každý popisuje jinak, navíc negativní test, ale… Doktor ti to řekne určitě stoprocentně. Aby náááááhodou to nebylo třeba mimoděložní, nebo nezanikalo dvojčátko -

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
6.6.07 22:17

Nejsem odborník, ale pokud jsi přestala brat HA, tak se tělo přizpůsobuje, a asi ještě ňákou dobu přizpůsobovat bude, takže bych to nehrotila. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
18.6.07 12:46

Ahoj Anonymni,
ty si asi taka turbo snazilka, lebo sa nachadzas skoro vo vsetkych forach.. :D :D :D .
Mozem ti dat moju radu ak chces. Ja som si nikdy nepocitala plodne dni, ani nemerala teplotu, ani nic podobne. Kedy mam ovu viem podla toho, ze zacnem mat vytok - taky priesvitny a vyzera ako sopel, a krcok maternice mam pootvoreny. Aj podla tejto mojej ovu dedukcie sme nasi mimi splodili jednym jedinym sexom.

A co sa tej hormonalnej antikoncepcie tyka, tak to spinenie moze byt bud z toho ze si tehu, ale aj z toho ze si to vy:,–(ila, hormony zblbli a teraz sa to snazi dostat na normalne fungovanie.

Avsak ti aj tak prajem, nech ti to snazenie a druhy mimisek vyjde cim skor :D :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
19.6.07 12:43

luli,

s tím tvým fórkem na začátku si mě teda dostala ! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...