Těhotenství po 40

1
2.6.07 12:08

těhotenství po 40

je mi letos 41 a chci si pořidit mimčo a je tu nějaká mamina v mém věku na pokec :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1975
2.6.07 12:31

Ahoj zkus zavitat k nam mezi Snazilky.myslim ze nikdo v tvym veku tam neni..ale zpriznenou dusi tam urco najdes..je tam uz 732 stran a ruzny zkusenosti,tak se ukaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.6.07 21:41

Ahoj
jmenuji se Martina. Bude mi letos 41 a mám dvouletou holčičku. Je to to nejkrásnější co jsem si mohla přát. Jestli jsi zdravá a máš hodného muže, nebála bych se do toho jít. Nechodím sem moc často, malá mě moc nenechá dělat na počítači, ale někdy sem nakouknu. Když jsem se snažila o mimčo, byla jsem tu denně několikrát. Holky mi hodně pomáhaly. Tak jestli máš nějaké dotazy, ráda je zodpovím. Budu se muset znovu zaregistrovat, protože jsem tu hodně dlouho nebyla. Tak zatím držím palce.
Martina + Kačenka

• Nahlásit
  • Citovat
7
18.7.07 18:08

Ahoj,

moje žena zjistila, že je těhotná loni v květnu, přesně v den svých 40tých narozenin, takže řekl bych super dárek, ne? :D Těhotenství proběhlo naprosto skvěle, žádné nezvyklé chutě, žádné zvracení ani nic podobného a letos na konci ledna se nám narodila krásná a zdravá holčička. Přestože už nejsme nejmladší, tak si to oba rozhodně užíváme. Hodně štěstí a ničeho se nebojte!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.07 20:18

Ahoj,
na podzim mi bude 38. Mám doma 13ti měsíční holčičku (a dva puberťáky :-) )
Těď jsme se začli snažit o bratříčka :lol: :lol: Nemám už čas dělat mezi dětmi velké pauzy. :roll: :P
Ráda bych tu našla maminy v našem věku. Pokud jsi tu, nebo třeba na jiné tak pls písni.
Ahoj Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.10 15:26

Ahoj Markéto :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Spica
7.1.12 18:35

Pozdrav

Ahoj.Také o tom uvažuji..je mi také 41 let.Před rokem jsem měla zamlklé těhotenství v 11.týdnu..těhotenství byla náhoda,ale milá a tak mě to velmi mrzelo,že to takto dopadlo.musela jsem 2× na revizi,tak žádný šlágr :roll: .Doma mám dva pubertální hochy a hodného muže,tak bych to ráda ještě zkusila :srdce: tak uvidíme,zad bude Příroda nakloněná :)

• Nahlásit
  • Citovat
1413
9.1.12 07:03

Zdravím

:mavam: :mavam: Je tady nějaká dušička,co se po 40 snaží otěhotnět?Ráda bych si s ní popovídala :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
10.1.12 15:17

Ahoj mě je 40let a stále přemýšlím zda do toho jít.Zda to zvládnu psychicky :think: Mám mladšího přítele a on děti nemá.Tak je asi rozhodnuto :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1413
10.1.12 15:27

Ahoj,tak to jsme na tom stejně.Já mám také mladší přítele ;) A také děti nemá.Ale mně už je 43 :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
10.1.12 15:38

A ty děti máš???Já mám tři.22holčinu a kluky 18,9.Přítel je o 7let mladší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1413
10.1.12 15:40

Lexus

To víš že mám :lol: Mám dvě dcery.Jedné je 23 a druhé 19.A přítel je mladší o třináct let :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
10.1.12 15:43

A co na to říkají dcery,že chceš ještě mimčo??Těm mým dětičkám je to jedno,stavíme baraček tak místa bude dost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1413
10.1.12 15:45

No ta starší,už s námi nebydlí a ta mladší to schvaluje :potlesk: :potlesk: Pořád se ptá…mami už :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
10.1.12 16:32

Od kdy plánujete snaženíčko??? My tak od května a uvidíme kdy se zadaří :think: Beru HA,ale u třetího jsem vysadila HA dostala mršku a příští měsíc už nepřišla.Jsem zvědavá zda to půjde tak rychle :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama