Ivf a čípek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 21:19
Ivf a cipek

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Jsem pátý den po embryotransferu a zavádím si čípky. Ze začátku jsem ho měla klasicky nedosažitelný, ale dneska hodně klesl a změkl jako vždy před menstruací, takže za mě je to stoprocentně před menstruací :( nebo to byl někdo stejně a přesto se povedlo?

Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2657 příspěvků 23.12.18 21:44

Hádal jsem taky měla čípek chvíli hodně dole. A přitom byl ET úspěšný. Ale já si teda nikdy před menstruací čípek nekontrolovala, tak to nedokážu porovnat. :D Vím to jen díky zavádění Utrogestanu.

Levana33
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 23.12.18 21:50

Jakože byl nahoře a před ms klesl a dopadlo? U mne když klesne, tak je to jasne :( první byl nahoře a klasika před termínem mi dneska klesl a změkl, tak je to u mne zatím 100% ukazatel konec cyklu a nástupu ms :(

Čičorečka
Závislačka 2657 příspěvků 23.12.18 22:10

@Levana33 to já právě nejsem schopna říct. Nejsem ten typ, který kontroluje čípek. Ale vím, že když jsem začala zavádět Utrogestan, tak to šlo dobře, a pak jsem se musela docela dostávat kolem čípku. Líp jsem ho nahmatala. Taky jsem googlila, protože jsem měla pocit, jestli to není nástup periody. Ale nebyl. A jsem teď ve čtvrtém měsíci.

ugluk
Hvězda diskuse 47369 příspěvků 23.12.18 22:22

Nemůžeš v nejmenším srovnávat to, jak se tvé tělo chová v přirozeném cyklu a při IVF. Teď jsi totálně nadopovaná hormonama, některé přestávají působit, některé tam dodáváš kontinuálně a některé se možná sotva začínají tvořit. Když jsem po IVF otěhotněla s dcerou, měla jsem vzorně nalitá prsa, která pár dní před očekávanou MS splaskla, začala jsem špinit a chytla parádní MS křeče. Při přirozeném otěhotnění se mi opět nalila prsa, ale už nikdy nesplaskla, taky jsem špinila, ale MS křeče nebyly. Taky jsem byla po IVF těhotná s naprosto vzornýma těhotenskýma příznakama, které trvaly ještě pár týdnů přesto, že těhotenství neprosperovalo. Prostě si užívej Vánoce, v nejmenším to neovlivníš a v téhle fázi ani nic v nejmenším nepoznáš. I když si myslíš, že znáš své tělo jako hodinky, tak při IVF na to zapomeň, pojede si po svém ;)
Mimochodem, k čípku, někdy ve 25.tt jsem taky něco zaváděla a čípek cítila zkrácený, měkký, otevřený… den nato jsem šla na kontrolu a dr. ho chválil jako krásně dlouhý a uzavřený.

Levana33
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 23.12.18 22:45

Děkuji :))) :srdce:

Váš příspěvek
Reklama