Ivf a čípek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 21:19
Ivf a cipek

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Jsem pátý den po embryotransferu a zavádím si čípky. Ze začátku jsem ho měla klasicky nedosažitelný, ale dneska hodně klesl a změkl jako vždy před menstruací, takže za mě je to stoprocentně před menstruací :( nebo to byl někdo stejně a přesto se povedlo?

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 23.12.18 21:44

Hádal jsem taky měla čípek chvíli hodně dole. A přitom byl ET úspěšný. Ale já si teda nikdy před menstruací čípek nekontrolovala, tak to nedokážu porovnat. :D Vím to jen díky zavádění Utrogestanu.

Levana33
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 23.12.18 21:50

Jakože byl nahoře a před ms klesl a dopadlo? U mne když klesne, tak je to jasne :( první byl nahoře a klasika před termínem mi dneska klesl a změkl, tak je to u mne zatím 100% ukazatel konec cyklu a nástupu ms :(

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 23.12.18 22:10

@Levana33 to já právě nejsem schopna říct. Nejsem ten typ, který kontroluje čípek. Ale vím, že když jsem začala zavádět Utrogestan, tak to šlo dobře, a pak jsem se musela docela dostávat kolem čípku. Líp jsem ho nahmatala. Taky jsem googlila, protože jsem měla pocit, jestli to není nástup periody. Ale nebyl. A jsem teď ve čtvrtém měsíci.

ugluk
Hvězda diskuse 44118 příspěvků 23.12.18 22:22

Nemůžeš v nejmenším srovnávat to, jak se tvé tělo chová v přirozeném cyklu a při IVF. Teď jsi totálně nadopovaná hormonama, některé přestávají působit, některé tam dodáváš kontinuálně a některé se možná sotva začínají tvořit. Když jsem po IVF otěhotněla s dcerou, měla jsem vzorně nalitá prsa, která pár dní před očekávanou MS splaskla, začala jsem špinit a chytla parádní MS křeče. Při přirozeném otěhotnění se mi opět nalila prsa, ale už nikdy nesplaskla, taky jsem špinila, ale MS křeče nebyly. Taky jsem byla po IVF těhotná s naprosto vzornýma těhotenskýma příznakama, které trvaly ještě pár týdnů přesto, že těhotenství neprosperovalo. Prostě si užívej Vánoce, v nejmenším to neovlivníš a v téhle fázi ani nic v nejmenším nepoznáš. I když si myslíš, že znáš své tělo jako hodinky, tak při IVF na to zapomeň, pojede si po svém ;)
Mimochodem, k čípku, někdy ve 25.tt jsem taky něco zaváděla a čípek cítila zkrácený, měkký, otevřený… den nato jsem šla na kontrolu a dr. ho chválil jako krásně dlouhý a uzavřený.

Levana33
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 23.12.18 22:45

Děkuji :))) :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >