Ivf clinic Olomouc- dárce

779
8.1.20 15:06

Ivf clinic Olomouc- darce

Dobrý den, už nějakou diskuzi na toto téma mám založené ale zajímá mě určitě otázka. Navštěvují clinic v Olomouci a příští měsíc by jsme chtěli darce spermii. Jak se se tu některá která toto postoupila ve stejném. centru? Zajímalo by mě jak dlouho to trvá to vyřídit od výběru vhodného materiálu po transfer. Děkuji za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
716
10.1.20 22:23

@margaretka90 My máme dárce a tím, že mají své dárce, tak se na nic ani nečeká. Pokud by jste teda neměli nějaké nestandardní požadavky ;) Ale normálně se zadávají kritéria dle partnera včetně krevní skupiny, aby dítě bylo samozřejmě na něj „podobné“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
11.1.20 07:25

@Dudl01 díky za odpověď. Jasně jde jen třeba o barvu oci, typ postavy, barva vlasů a krevni skupina. Prosimte ještě se tě zeptám, takže pokud bych chtěla příští měsíc absolvovat cyklus dárcem tak je to teda reálné.?? Povedlo se vám to hned na první dobrou a měli jste celý ivf cyklus nebo jen nativ??? Vím že některé centra nedělají iui že je to menší pravděpodobnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
11.1.20 22:13

@margaretka90 já myslím, že je to reálné. Pokud nemá přítel třeba vzácnou krevní skupinu ;)
U nás se právě podařilo před 2 lety druhé IUI. To mi bylo čerstvě 36 a prostě jsme to zkusili a vyšlo to :dance:
Teď už s vyšším věkem mi bylo doporučeno IVF. Teď už stimuluji na 2.IVF, které doufám, že bude úspěšné :oops:
Tak držím pěsti, ať se vám taky brzy zadaří :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat