Neplodnost - snažíme se o dítě

5.1.20 22:51

Neplodnost snažíme se o dítě

Dobrý Den :,( už 4 roky z partnerem se snažíme o dítě a pořád nic kdo má zkušenosti můžete mi poradit? Můj partner bere tramaly je zavislej není stim že nemůžu otěhotnět budu ráda když mi někdo napíšete dekujuu moc :srdce: :( :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5.1.20 22:57
@Adina789 píše:
Dobrý Den :,( už 4 roky z partnerem se snažíme o dítě a pořád nic kdo má zkušenosti můžete mi poradit? Můj partner bere tramaly je zavislej není stim že nemůžu otěhotnět budu ráda když mi někdo napíšete dekujuu moc :srdce: :( :( :(

Nějak nerozumím textu. Jé zavislej? A potom je tam co? A po 4letech už jste byli u dr? Třeba spermio, ty hormonální profil? Máš vůbec ovulaci? Víte kde je problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11884
5.1.20 23:08

Chodíte do centra asistované reprodukce? Máte za sebou nějaký vyšetření? Jo a partnera závislýho na Tramalu, bych nejdřív hnala na léčbu ;), ne jen kvůli dětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21350
5.1.20 23:13

Já bych nejprve vyléčila muže, pokud je to možné. Aby se neládoval opiáty. Pak bych teprve plánovala rodinu.
Měli byste oba jít na kontrolu, nejlépe asi do nějakého centra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1159
5.1.20 23:14

@lachtanice86 zavislej na léků na bolest ;)…dal to je zmateny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 23:31

@lachtanice86 dobrý den…Je zavislej na tramalu sem sním 4 roky a pořád nic no a u doktora jsme ještě nebyli no Newim čím je problém? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23133
5.1.20 23:34
@Adina789 píše:
@lachtanice86 dobrý den…Je zavislej na tramalu sem sním 4 roky a pořád nic no a u doktora jsme ještě nebyli no Newim čím je problém? :(

Asi v jednom z vás, nebo v obou, ale víc ti řekne lékař :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21350
5.1.20 23:34
@Adina789 píše:
@lachtanice86 dobrý den…Je zavislej na tramalu sem sním 4 roky a pořád nic no a u doktora jsme ještě nebyli no Newim čím je problém? :(

Třeba neovuluješ nebo on nemá žádné pohyblivé spermie. Proč žiješ s feťákem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
5.1.20 23:36
@Adina789 píše:

newim :think:???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 23:39

Berry77
No newim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 23:40

Můžete mi psát do zpráv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23133
5.1.20 23:42
@Adina789 píše:
Berry77
No newim

Kolik ti je prosimtě, že píšeš newim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84101
5.1.20 23:42
@Adina789 píše:

A proč ten Tramal vlastně bere? Bez doktorů to asi nepůjde, čtyři roky se snažit a nic, to už je docela dlouhá doba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 23:48

Anna789

Protože kdysi bral neškodné látky tak teď bere tramal… nemůže se stoho dostat chtěl už to nechce brat ale nevi jak prestat… léčbě byl ale nevydržím to.. A snazim se snim 4 roky o dítě a chci radu jestli to není náhodou že bere tramaly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 23:49
@Adina789 píše:
Protože kdysi bral neškodné látky tak teď bere tramal… nemůže se stoho dostat už to nechce brat ale nevi jak prestat… léčbě byl ale nevydržíl to.. A snazim se snim 4 roky o dítě a chci radu jestli to není náhodou že bere tramaly
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama