IVF darovaná vajíčka 2020

Anonymní
16.2.20 18:14

IVF darovaná vajíčka 2020

Ahoj holky, mám za sebou nevydařené IVF, kdy se nám neoplodnila vajíčka a nedošlo k ET. Budeme plánovat 2.IVF s dlouhým protokolem, ale mám obavy z dalšího neúspěchu, je mi 38 let. Mohu se zeptat kolik vás stálo IVF s darovanými vajíčky s hrazením od pojišťovny a jak dlouho jste čekali na dárkyni a v kterém centru a jaká byla úspěšnost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

441
18.2.20 01:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám za sebou nevydařené IVF, kdy se nám neoplodnila vajíčka a nedošlo k ET. Budeme plánovat 2.IVF s dlouhým protokolem, ale mám obavy z dalšího neúspěchu, je mi 38 let. Mohu se zeptat kolik vás stálo IVF s darovanými vajíčky s hrazením od pojišťovny a jak dlouho jste čekali na dárkyni a v kterém centru a jaká byla úspěšnost?

Ahoj,
Já to mám doporučeno. Má to stát přes 100 000. Jak dlouho se čeká, to se dozvím až na další konzultaci. Nedělají se mi vajíčka ani po šílených dávkách hormonů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 09:19

Ahoj, já jsem podstoupila 2× klasické IVF na pojišťovnu, 2× IVF s minimální stimulací, 1× IVF nativ. Mezi tím x inseminací. Vše bez úspěchu. Pro dárkyni jsme se rozhodli po dlouhých 6 letech. V dubnu jsem zvedla telefon a objednala konzultaci, v červnu jsme měli termín konzultace, hned jsme vyplnili dotazník, dostala jsem antikoncepci a rovnou nám řekli přibližný termín OPU dárkyně a transferu. Pak jsme jeli na odběry krve, to už byla dárkyně potvrzená, zkontrolovali ultrazvukem vaječníky a dělohu. Dostala jsem injekci na vyvolání přechodu, nebyla to žádná hrůza, prostě silnější MS. To bylo na konci července. V srpnu jsme jeli na kontrolu, zjistila se sliznice v děloze (musela být nízká) a dostala jsem Estrimax. Na konci srpna bylo OPU dárkyně, manžel ve stejný den odevzdal spermie. Od tohoto dne jsem začala užívat utrogestan. Druhý den jsem volala na výsledky oplodnění. Dárkyni odebrali 12 vajíček, 9 se podařilo oplodnit. Naplánovali den transferu. Po 5 denní kultivaci zůstaly 2 hatchujici blastocysty nejvyšší kvality. Jednu jsme vložili. K základu 48 tisíc jsme připláceli za námi zvolené nadstandardní služby - PICSI, embryoskop, embryoglue. Také něco stály léky pro mě - antikoncepce, doplatky za Estrimax a utrogestan, injekce diphereline. Něco stálo mražení. Celkem to vyšlo na necelých 65 tisíc s pojišťovnou. Podařilo se na první pokus a už 8. den po transferu jsem na testu našla první // v životě. Přes počáteční problémy se naše holčička má dobře, jsem už ve 28.tt a těším se z každého dne. Vše proběhlo na IVF Zlín - za mě doporučuji skvělý diskrétní přístup, krásné ne nemocniční prostředí, ochotu a odbornost všech. A upřímnou radost z každého úspěchu všeho personálu :srdce: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama