IVF Gennet 2021

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
4.11.21 16:05

IVF Gennet 2021

Ahoj vsem (budoucim) maminkam,
jen jsem se chtela podelit o zkusennosti s IVF v Gennetu.
Byli jsme s manzelem na prvni konzultaci, kde me pani doktorka sice moc nezaujala, ale jinak vsechny sestricky, a pote pan doktor Cerny, ke kteremu jsme nasledne chodili, byli fajn.
Byli jsme na vsech moznych vysetrenich a oba jsme uplne zdravi. Vsechna vysetreni byla na pojistovnu.
Pichala jsem si asi 9 dni Bemfolu - skoro to neboli, vetsinou vubec, ale ja jsem posera:) Nic mi po ni nebylo, nic me nebolelo.
Par dni jsem si pichala k Bemfole jeste Cetrotide. Pak uz jen jednou Ovitrelle a za dva dny jsem sla na odber vajicek v narkoze. Za chvili jsem byla hotova, zadne komplikace, jen jsem pak byla par dni takova presla z narkozy, ale nic hrozneho.

Mela jsem 9 folikul, 5 vajicek, 4 embrya, z toho jedno velmi kvalitni, ktere mi po peti dnech zavedli. Zbytek vajicek to nedal. Stalo to 11,5 tisice. Pokoj moc fajn, kazdy ma svuj sam pro sebe a muze prijit i doprovod (bez deti).

Od zavedeni mam porad bolesti v podbrisku, nekdy mensi, nekdy vetsi jako pred menstruaci, mela jsem myslim i PMS. 6.den po zavedeni jsem zkusila test a nic, zkusila jsem 8.den a byl tam dusik, 12. Den byla pekna carecka (i kdyz porad slabsi nez ta kontrolni).

14.den po zavedeni jsem sla na krevni testy, ktere potvrdily tehotenstvi. Za dalsi 3 tydny jdu na ultrazvuk.

Od zavedeni zavadim cipky (2× denne). Myslim, ze jsou to hormony urcene k tomu, abych nemela menstruaci. Berou se do 10.tydne tehotenstvi. Mam po nich trichu diskomfort.

Tak uvidime, co dal:)

Vsem drzim palce!:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat