IVF Ket - transfer

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
19.10.21 16:32

IVF Ket -transfer

Ahoj holky, jsem 5 den po ket a mám pozitivní test vím, že jsem testovala moc brzo :roll: ale už jsem nedočkavá snažíme se 3 roky… Myslíte že by to mohlo být těhotenství? zatím si žádný naděje nedělám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23500
19.10.21 16:56

Pokud jsi píchala ovitrel, tak je to pozůstatek. Pátý den je takovou čárku ještě brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.10.21 17:00

@Janli Nene před transferem jsem si nepichala vůbec nic, jím 3× denně estroferm a zavádím si progesteron to je vše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2354
19.10.21 17:01
@Janli píše:
Pokud jsi píchala ovitrel, tak je to pozůstatek. Pátý den je takovou čárku ještě brzo.

Přesne tak, kdyby to bylo hodne slaboucky, tak by se dalo uz rict, ze je to tehotenstvi, ale tohle je dost silny na 5. den.

Edit, koukam na odpoved a je to mama test nebo slunicko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.10.21 17:04

@DandátkoP mama test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2354
19.10.21 17:05

@Dupla a nedavali jste 2 embrya? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
19.10.21 17:08

Ahoj,
chápu Tě, já se loni také testovala už 5. den po KET 🙂 já tedy neměla Ovitrel, jak píše @Janli, na testu jsem ten 5. den po KET viděla pididucha - a to jsem ho fakt viděla jen já, nikdo jiný vůbec nezaznamenal. Nedávali jste třeba dvě embrya?
Každopádně MOC držím pěsti, ať to vyjde! Jsou to strašný nervy… :hug:

Příspěvek upraven 19.10.21 v 17:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.10.21 17:10

@DandátkoP Právě že jedno mě zaváděli, jako celkem mě ta silná čárka zaskočila protože je to brzo… Nedělám si žádný naděje radši… Ale furt tak nějak doufám že se nám zadaři už konečně :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2354
19.10.21 17:10
@MiliX píše:
Ahoj,
chápu Tě, já se loni také testovala už 5. den po KET 🙂 já tedy neměla Ovitrel, jak píše @Janli, na testu jsem ten 5. den po KET viděla pididucha - a to jsem ho fakt viděla jen já, nikdo jiný vůbec nezaznamenal.

Jooo to je normál, já měla taky 5. den, dokonce už 4. den odpo, ale chytly se ze začátku dve embryjka. Ten 5. den duch bejt muze, ale tohle mi prijde dost silny. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2354
19.10.21 17:12

@Dupla zkusila bych dalsi test klidne i ted vecer, jestli tam neco bude. :D Jeste se mohlo embryo rozdvojit a pak bych tomu verila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
19.10.21 17:13

Jj, to se stalo kamarádce: vkládala jedno embryo - a má dvojčátka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.10.21 17:14

@MiliX Tak jsem ráda že nejsem sama :D budu testovat a uvidím jak bude čárka sílit nebo slábnout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4085
19.10.21 17:40

Vkládali jsme pětidenní embryo a pátý den už jsem měla krásnou druhou čárku. Ale ještě se toho může hodně pokazit, tak opatrně s radovanim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
19.10.21 20:08

Já jsem přesvědčená, že to je těhotenství. Mám za sebou 4 nevydařené vklady, testování od 5. dne a NIKDY ani náznak po Ovitrelle a už vůbec ne takto silná. Gratuluji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2354
19.10.21 20:49
@Veronika1886 píše:
Já jsem přesvědčená, že to je těhotenství. Mám za sebou 4 nevydařené vklady, testování od 5. dne a NIKDY ani náznak po Ovitrelle a už vůbec ne takto silná. Gratuluji.
:lol: :lol: Tak ovitrelle to neni urcite, kdyz ho zakladatelka nepichala, to vime uz dyl ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat