Negativní test - je možné být těhotná?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
18.10.21 15:13

Negativní test - je možné být těhotná?

Ahoj Holky,

Budu vypadat jako bláznivá ženská. Snažíme se cca půl roku s manželem o mimi. Poslední MS jsem měla 17.9.21 dnes je to 6 den zpoždění, ráno jsem si udělala test ale je negativní. Kdy myslíte, že bych měla zkusit a je možné že budi těhotná? Přijdu si hloupě, že se ptám, už mám dva kluky ( oba byli neplánovaně chtění :srdce: ) nyní je to tzv. Cílené a mam strach že jsem zbytečně historická :zed:. Za 14 dní jsem objednaná k dr. Moc děkuji za reakce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28235
18.10.21 16:00

@Mykeska21 tak jestli jsi historická, tak už to asi nepůjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37140
18.10.21 16:01

Historická nejsi. Lékař ti udělá jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
18.10.21 16:08

Počkala bych na kontrolu u doktora. Buď to do té doby dostaneš, nebo ne. Malá naděje je, ale moc bych se na to neupínala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
18.10.21 18:11

Moc děkuji všem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8653
19.10.21 07:17
@Mykeska21 píše:
Ahoj Holky,Budu vypadat jako bláznivá ženská. Snažíme se cca půl roku s manželem o mimi. Poslední MS jsem měla 17.9.21 dnes je to 6 den zpoždění, ráno jsem si udělala test ale je negativní. Kdy myslíte, že bych měla zkusit a je možné že budi těhotná? Přijdu si hloupě, že se ptám, už mám dva kluky ( oba byli neplánovaně chtění :srdce: ) nyní je to tzv. Cílené a mam strach že jsem zbytečně historická :zed:. Za 14 dní jsem objednaná k dr. Moc děkuji za reakce :mavam:

Těhotná nejsi.. za předpokladu, že máš pravidelné cykly, atd bla bla bla..by při 6dennim zpoždění už měl test těhotenství ukázat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.21 00:32

@Skaiqy ale nenapsala, kdy má ovulaci, může jí mít až v druhé polovině/ke konci cyklu, takže 6 dní zpoždění je ještě málo na to, aby se ukázal pozitivní test. Říká se, že ten už by měl něco ukázat cca 12-14 dní po oplodnění, takže pokud zakladatelka ví, kdy k tomu mohlo dojít, určitě by bylo dobré test za pár dní zopakovat a neztrácet naději :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8653
23.10.21 08:31
@Tereza Viktorie píše:
@Skaiqy ale nenapsala, kdy má ovulaci, může jí mít až v druhé polovině/ke konci cyklu, takže 6 dní zpoždění je ještě málo na to, aby se ukázal pozitivní test. Říká se, že ten už by měl něco ukázat cca 12-14 dní po oplodnění, takže pokud zakladatelka ví, kdy k tomu mohlo dojít, určitě by bylo dobré test za pár dní zopakovat a neztrácet naději :kytka:

To samozřejmě vím ale nezmínila žádnou odchylku v cyklu takže předpokládám, že ho má +/- pravidelný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1095
23.10.21 08:41
@Skaiqy píše:
To samozřejmě vím ale nezmínila žádnou odchylku v cyklu takže předpokládám, že ho má +/- pravidelný..

Uz to ze ma zpozdeni je odchylka, nejcasteji posunuta ovulace, protoze lutealni faze se nemeni. To zda je těhotná nebo ne, na to je u posunute ovulace jeste brzy.
Pokud nevi, kdy byla ovulace, nezbyva nez cekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat