Ovulace pozitivní, na těhu testu duch?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
119
18.10.21 15:09

Ovulace pozitivní, na těhu testu duch?

Ahoj holky,
všude čtu diskuze o tom, jestli těhu test muže ukázat ovulaci a nijak jsem se nedocetla, jak to teda vlastně je.. tak jsem zkusila experiment.. :D Mám ovulaci a zkusila jsem i těhu test a opravdu tam je duch, teda pokud mě nešálí zrak :) vidíte to tak, ze jo? Co vy, taky jste takový blázni a zkousely jste? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
708
18.10.21 15:27

Ja mam pocit, ze to delaly holky naopak, ovulacni test ukaze tehotenstvi, ale nejsem si jista, nikdy jsem je opacne nedelala :) Moje kamaradka ma tu rysku/stinek na kazdem tehotenskem testu. Byla jednou na krvi a hcg mela 0,8 a ten pidi stin tam byl. Tehotna z toho zatim nikdy nebyla, jen radsi uz netestuje protoze,,neco,, se ji vzdycky ukaze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
18.10.21 16:00

Tohle jsem opravdu nezkoušela. Na co potvrzovat ovulaci těhotenským testem?

Jestli máš na testu ducha (já ho teda nevidím, ale svítí mi tu na displej), možná ovulace už proběhla a jsi těhotná. Tak třeba zkus další TT za pár dní a uvidíš, co to udělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12077
18.10.21 18:01

Žádný duch tam není, jasně negativní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
2.11.21 17:16

@Amalka244 :lol: Já tam tu čárku vidím, pecka :lol: :lol:… a nejsi cvok, zvědavost je fajn a tohle je neškodný experiment. Pro zajímavost- jeden rakouský biochemik na přelomu století si usmyslel, že vitamín C může být účinnou prevencí rakoviny. Jedl polévkovou lžíci čistého vitamínu každý den a výsledek - zemřel na selhání ledvin. To byl cvok :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
3.11.21 07:32

@Imiška94 😃 😃 😃 😃 Tak Ty jsi mě opravdu pobavila! 😃 Díky Ti! Preeeeesne, to byl aspoň pořádnej magor! 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
3.11.21 22:05

Ja to tak mela minuly cyklus. Pozitivni ovulacni. A kdyz jsem asi za 4 hodky chtela jeste videt, jestli je porad pozitivni, sahla jsem omylem misto toho po tehotenskem. A na nem duch, stejny jako u tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat