IVF v Cube

33965
12.4.12 15:20

Ivf v Cube

Chtěla bych se zeptat ivfkařek,které byli v Cube jestli užívali Utrogestan a nebo jenom Agolutin..děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.4.12 17:07
@denisa 76 píše:
Chtěla bych se zeptat ivfkařek,které byli v Cube jestli užívali Utrogestan a nebo jenom Agolutin..děkuji :*

Ani jedno ;) bylo to naše 3tí IVF a nenechala jsem si dát žádnou podporu protože mi i sami navrhli, že to zkusíme bez ní a hlavně z důvodu, že oni mají u vicečetného IVF, tak podstatně lepší výsledky bez Ultrogestanu tak Agolutinu a jakékoliv jiné podpory ;) a vyplatilo se :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
33965
12.4.12 19:38

Moc děkuji za informace..na kamarádce zase vyzkoušeli něco jiného..tedy pouze Agolutin..tedy to samé jako utrogestan,ale v injekční formě.Co tak tedy čtu tak je to individuální a co mě i holky psali tak měli zase něco jiného než utrouš..tedy podobnou látku..no nějak si to poberu a moc děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.12 20:09
@denisa 76 píše:
Moc děkuji za informace..na kamarádce zase vyzkoušeli něco jiného..tedy pouze Agolutin..tedy to samé jako utrogestan,ale v injekční formě.Co tak tedy čtu tak je to individuální a co mě i holky psali tak měli zase něco jiného než utrouš..tedy podobnou látku..no nějak si to poberu a moc děkuji :*

Agolutin jsm měla při druhým IVF a při prvním IVF Ultrogestan :think: ono každá jsme jiná a reagujeme odlišně a co pomůže jedné, tak nemusí pomoci druhé takže je to vlastně metoda pokus omyl :nevim: taky je prý nějaký Crinone gel nebo jak to říkali ale od toho se snad i prý upouští pomalu ale jistě :think:

:nevim: Já jsem tentokrát nebrala ani Prednion, který jsem měla při obou IVF a ten ani nevím na co jsem ho vlastně měla :nevim: ale zkusili jsme pro tělo tu nejmíň invazivní metodu a vyšlo to :palec:

Těžko říct zda to byla souhra náhod nebo právě to pravé pro mě co stačilo třebas jen u prvního aby vyšlo ale i co tu a tam narazim na články a diskuze, tak nějaký cary mají opravdu lepší výsledky bez podpory než s ní ale jen v případě když má člověk víc IVF a neúspěšných za sebou myšleno když se nikdy nic nechytlo ani Ket což byl přesně můj případ :( protože si prý tělo vytvoří jakoby „protilátky“ po těch všech stimulkách a hormonech a čím víc toho pak bere, tak tím si spíš škodí :think: ale je to zas jen názor nějakých Dr z Carů a „pacientek“ kterým to vyšlo takže záleží asi na každém jak se rozhodne :kytka:

Tak držim palečky aby to tvé kamarádce nebo tobě ( nepochopila jsem, která z vás jde do IVF), tak ay vám to vyšlo :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
33965
12.4.12 20:54

Takhle..já musím mít progesteron tedy utrogestan..mám špatné hodnoty.Agolutin je stejná forma jako utrouš..dřív se jenom používal v car Agolutin,ale bylo to náročné na píchání pro pacošky a přešlo se na utrogestan.S agolutinem byli prý lepší výsledky.Já mám obě formy..utrouš a dopíchávám agolutin..kámoška byla tedy v Cube a jí navrhli jenom agolutin a vyšlo to.Vhtěla bych tedy zkusit jenom ten agolutin a chtěla jsem nějaké poznatky.Jinak já nechodím do Cube :mrgreen: :mrgreen: Potom co píšeš tak tomu věřím,že se tělo přehormonuje a vytvoří si obranu.Ono to jednou vyjde s lékama jednou bez nich..je to asi idividuální.Já ted budu jenom na Gonalu a progesteronu,který musím.Díky bohu nemám ket a nemusím Estrofem i když bych ho taky nemusela protože mám bez stimulace slízu 12mm,ale při stimulovaném ketu to jinak nejde.Jinak děkuji a snad brzy jim ukážu záda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
12.4.12 20:55

Jinak já mám v podpisku 4.ivf..jsi nepřihlášená tak to nevidíš :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
15.5.12 21:06

muzu se zeptat,jake mate zkusenosti s touto klinikou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
15.5.12 21:07
@pipiinka píše:
muzu se zeptat,jake mate zkusenosti s touto klinikou?

Já né..jenom jsem si chtěla něco ověřit :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
15.5.12 21:12

denisa tot skoda :) me prijde ze je to tam fajny,ale zajimaji me nazory i jinych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
15.5.12 21:16
@pipiinka píše:
denisa tot skoda :) me prijde ze je to tam fajny,ale zajimaji me nazory i jinych

No mě nějak nezaujaly,ale to je jenom můj názor.Tak snad se ti někdo ozve kdo má s nima zkušenost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.12 21:49

byla jsem tam a super,dr i sestry jsou skvělý,nedávaj ani agolutin ani ultrouš ale lutinus,je to jako ultrouš, žádný fronty, žádný stresy, opravdu krásný přístup

• Citovat
  • Nahlásit
10596
15.5.12 21:50

a na kolikaty pokus se podarilo mimi a za jak dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1402
27.7.12 01:10

My máme jen tu nejlepší zkušenost. Úžasný přístup celého personálu. Už jsem vystřídala řadu center, ale tak báječný prostředí jsme nikde nezažili. Při odběru záleží na tobě, jakou formu chceš (uspat, neuspat, sedativa), při ET přítomnost partnera a více jak půl hodiny jsme spolu pobyli na sále za příjemného intim světla. Nehoní člověka po zbytečných vyšetřeních a vyjdou vstříc vašemu přání. Při ET mi kladli embryologové na srdce, abych mimi zpívala, že je na to zvyklé (to jen tak pro odlehčení).
Pracují každý den v týdnu, takže nečasují odběry na pátek či pondělí, když to vychází na so či neděli.
My byli jasní adepti na dárkyni a nakonec jsme se domluvili, že budeme zkoušet nativní cykly jen s clostylbegitem. Na druhý pokus se zadařilo a za měsíc se nám narodí chlapeček. Pro druhé mimi si zase přijdeme tam.
nakonec to cenově vyšlo levněji, než v jiných centrech, což mi vzhledem k luxusnímu zázemí, kt. tam mají připadá také neuvěřitelné…
Vlastně jsme na nich neshledali jedinou chybu a to to bylnáš 4. CAR… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1402
27.7.12 01:12

Když by někdo potřeboval nějaké info, písněte na IP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.12 12:15

Dobrý den, chystám se za týden na konzultaci do Cube a ráda bych znala bližší informace a vaše zkušenosti s klinikou. absolvaly jste tam některá IMSI a PICSI? díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama