IVF v Pronatalu 2017

780
24.3.17 10:45

IVF v Pronatalu 2017

Ahoj holky, zakládám diskusi pro všechny, které se letos chystají na IVF v Pronatalu. Ráda bych si popovídala (napsala) s vámi, které ho v tomto centru budete také absolvovat. :) No a třeba se tam někdy i osobně potkáme. :kytka:
Jinak já mám v tomto centru za sebou jedno neúspěsné IVF a letos se chystám na druhé. Tak doufám, že letos už to konečně vyjde. Do Pronatalu jezdíme s partnerem od března 2015.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
486
24.3.17 12:54

Zrovna jsem 2 dny po ET v Praze. Pronatalů je několik. Do kterého docházíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
24.3.17 13:00

@Algera Ahoj :mavam:, taky z pražského. To se omlouvám, že jsem to tam neuvedla.
A kolik máte ještě embryi k zamražení? U mě bohužel k ET ani nedošlo. Měla jsem hyperstymulační syndrom, takže jsem podstupovala jen KETY. Doufám, že teď po druhé to bude lepší a vyzkouším i ET. Prý bývá úspěšnější než KET.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
24.3.17 13:38

Jenom jedno. Měli jsme 3, jedno to nedalo. A teď už jenom čekám, co bude za týden. Mám testovat sedmého, ale dám tomu tak deset dnů od ET a jdu do toho. Pregnyl by měl být tou dobou už vyloučený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
24.3.17 14:01

@Algera Tak držím palce ;) To čekání do testování je nekonečné. To znám. Každý říká „nemysli na to, psychika dělá hodně“ ale reálné to prostě není. Člověk to stejně v hlavně pořád má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
24.3.17 15:35

Po těch dvou projetých pokusech je otázka, jestli to opravdu chci vědět :-D Ale už půl roku do sebe láduju kortikoidy, tak to snad vyjde :-) Máš nějaký další termín? Zbylo něco n KET? Já jsem už stará rašple, takže jestli se nezadaří, stihnu ty čtyři pokusy tak tak. Dva jsem měla v zahraničí, ty se proto nepočítají. Ale pokud mohu porovnávat, dělají tu toho více, než v UK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
27.3.17 08:28

@Algera Já myslela, že podstupuješ první IVF. Takže tohle je už tvé třetí IVF?
Já mám za sebou jedno. Měli jsme tři ebrya. První KET byl s jedním embryem a nevyšel. U druhého KETu jsme si dali dvě ebrya. Otěhotněla jsem a hned jsem začala v začátku i krvácet a nedopadlo to. Další embrya už nemáme, takže bych měla začít stymulovat na další IVF. Opět vše znovu. Jen mám teď nějaký problém. Po tom druhém neúspěsném ketu mi nepřišla vůbec menstruace. Tak jsem právě ve stádiu, kdy čekám na vyjádření z kliniky co dál. Už mám dva týdny zpozdění a ani to nevypadá, že by měla přijít. Tak z toho začínám být lehce nervozní. Doufám, že to není nic vážného a budu moci podstoupit ještě další IVF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
27.3.17 20:01

Dva jsem měla v Glasgow. A myslím, že to tam pěkně dokaňhali. Tvrdili, že nebylo co mrazit, ze sedmi a pak z devíti embryí. Teď mám ze tří aspoň jedno. Zkusím testovat v pátek nebo v sobotu.
Jestli nemáš MS, tak Ti asi dají vyvolávačku. Předpokládám, že takové babské rady, jako vypít kotel svařáku a vlézt si pod peřinu, jsi asi dostala nebo i odzkoušela. Mi to párkrát pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
27.3.17 21:38

@Algera a tam jsi si to platila v plné výši sama? V zahraničí to je asi hodně drahé, když je to v Pronatalu samá cizinka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2488
27.3.17 21:55

@Adnil78 Jeee ahoj :mavam: To je mi líto, že Ti to ještě nevyšlo. :hug: Já byla minulý týden ve středu na KETu, tak teď čekám na výsledek. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
27.3.17 22:34

Ahoj holky, hlasim se do tymu :dance:. Taky Pronatal Praha, chystam se na prvni IVF. U nas je problem u partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
28.3.17 05:56

Já jsem byla v zahraničí pojištěná, takže nic, ale tomu to taky odpovídalo. Čekací doby tam nejsou měsíce, ale roky. A snaha tak padesátiprocentní. Když jsem zmínila imunitu, řekli mi, že na to tam oni nevěří. Doslova.
Zdravím příchozí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
28.3.17 08:44

@lea79 Jééé Ahoj :D :mavam: Ano, stále nám to nevyšlo. :( A při posledním pokusu jsme byli už tak strašně blízko. Ani nevíš, jakou jsem měla radost, když jsem viděla dvě čárky na testu. Poprvé po 5 letech snažení jsem měla konečně dvě čárky. A pak bum a začala jsem krvácet. Je to nefér… :,( Ale asi mě to ještě více nakoplo to nevzdát a snažit se dál. Tak držím palce, aby ti to už vyšlo. A máte ještě nějaké zamražené embryjka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
28.3.17 08:45

@KackaP15 Ahoj :mavam:, a kdy začneš stimulovat? Já jsem měla začít v dubnu. Ale už jsem 14 dní bez menstruace po posledním neúspěšném ketu. A ani to nevypadá, že by měla dorazit. Doufám, že jsem o ní nepřišla úplně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
28.3.17 08:47

@Adnil78 uz v tom jedu… tak jsem na to vsechno zvedava ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama