Prosim o radu ... Děkuju

23.3.17 16:06

prosim o radu ... Dekuju

Dnes mam mit termin MS, vzdy mi chodi o den-dva driv a ted nic. V noci jsem mnela take spineni jako kazdy ms kdyz zacinam a pak nic.. Myslite ze muzu byt tehotna? chci nejdriv radu predtym nez si udelam test. a nebo je jeste lepsi pockat? nejsem moc skusena tak mne neodsuzujte predem. a dekuju za odpovede predem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.3.17 16:08

Věšteckou kouli tu nikdo nemá :) Takže test..nic na něm být nemusí, ale já třeba měla v den vynechání už jasnou dálnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
23.3.17 16:08

Za 300 Kč ti to vyvěštím z koule

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
23.3.17 16:09

@Popokatepetla já mám

• Nahlásit
  • Citovat
23.3.17 16:09

@Popokatepetla ja vim ze nejsm vestice ale treeba mnel nekdo podobnou situaci a vedel by poradit :)..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 16:10

@Doe_Jane skoda ze nejsem v cz mozna bych to brala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13328
23.3.17 16:15

Holka a jakou radu ti máme dát? Buď jsi měla sex a můžeš být těhotná - pak si udělej test. Nebo jsi sex neměla a pak máš rozhozený cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 16:21

Test :) co jiného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
23.3.17 16:22

Udelej si test jinak to nezjistis :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 16:23

Udělej si test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7540
23.3.17 16:24

Měl - od slova „mít“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 16:24
@januska2424 píše:
Dnes mam mit termin MS, vzdy mi chodi o den-dva driv a ted nic. V noci jsem mnela take spineni jako kazdy ms kdyz zacinam a pak nic.. Myslite ze muzu byt tehotna? chci nejdriv radu predtym nez si udelam test. a nebo je jeste lepsi pockat? nejsem moc skusena tak mne neodsuzujte predem. a dekuju za odpovede predem

Pokud se ptáš, zda můžeš mít menz na začátku těhu, tak ano, já to tak měla první 3 měs ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 16:26

@Janli praveze se pokousime o dite ale uz dlhsiu dobu a jsem si nejista. Par krat to nevyslo tak se ptam na radu co mam dal delat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 16:28

@Borůvka1990 ja prave zacala spinit jenom a pak i to prestalo behem troch hodin. proto se pram abych se neunahlila s testem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
738
23.3.17 16:30

O dítě se pokoušíte, takže sexujete, takže těhotná být můžeš, ale taky to třeba dostaneš o pár dní později… Ze stresu, třeba jsi po nemoci, třeba máš rozhozený cyklus… Vždy je to 50:50 a nikdo nemá jak poradit. Jedině test a následně kontrola na gyndě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama