Půst před spermiogramem?

Anonymní
23.3.17 07:54

Půst před spermiogramem?

Ahoj mám dotaz, včera (streda)jsme objednali přítele na spermiogram do Pronatalu v Teplicích, dostali jsme doporucenku od mého gynekologa. Máme přijít zítra(pátek ráno).Včera(streda) jsem byla na gynde na folikometrii a zjistil ze mám právě ovulaci a této mame pojistit, tak jsme to postili, pak jsme volali do pronatalu a řekli nám ze ma mít přítel 2dny půst, chci se zeptat zda budou hodně zkreslené výsledky když jsme spolu spali ve středu odpoledne(cca ve 4hodiny) a v patek jde na spermiogram? Poslal tam přítele kvůli cystam na varlatech tak abysme se nesnažili bůh ví jak dlouho a třeba zbytečně. Takže v patek ráno to bude půst cca 1,5dne, není to moc velký prusvih? Děkuji za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

5165
23.3.17 08:03

To bude v pohodě :-) Klidně jim to tam řekněte, výsledky to neovlivní. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
23.3.17 08:06

Ahojda! Se spermiogramem mame bohate zkusenosti a u nas to bylo tak, ze cim delsi pust, tim horsi spermiogram. Treba 4 dny vice uz byl mnohem horsi nez po dvou dnech…a hlavne jeste nevite, jaky stav spermii partner vubec ma, pokud je vse ok, tak kratsi pust rozhodne nevadi. My jich po kratsim pustu meli sice min, ale mnohem kvalitnejsi co se tyce morfologie a pohyblivosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama