Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Dobry den. Mam dotaz. Jak mam merit BT kdyz se v noci probudim a pote uz pak spin jenom treba dve nebo tri hodiny. Kdy ji mam merit v noci nebo az rano i kdyz jsem nespala 4 hodiny. Dekuji za odpoved ![]()
@Hanisska11 a když se probudíš v noci tak děláš co?
Pokud dál ležíš nebo jdeš max.na záchod, tak to vůbec nevadí a měř až ráno v obvyklou dobu, před tím než vstanes.
@andelka83 jj většinou utíkám na záchod. jak víc piju tak jsem jak prutokovej ohřívač ![]()
@Hanisska11 to by nemělo vadit, když potom zase spíš.
Měř normálně až ráno.