IVF Zlín samoplátce

7125
6.1.21 18:13

IVF Zlin samoplatce

Ahoj holky, jsem tady po hodne dlouhe dobe. Vytrvala snazilka o dite. Podstoupila nektera ivf ve Zline jako samoplatce? Divala jsem se na jejich cenik a prijde mi to nejak malo v porovnani s klinikou Repromeda do ktere jsme jezdili. Zrejme tam asi neni zapocitana stimulace. Taky me zajima, jaka je zkusenost s touto klinikou? Za kazdou reakci moc dekuji :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7125
8.1.21 21:40

Holky, nikdoo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
8.1.21 23:20

IVF Samoplatce

Ahojky, my s přítelem tam jezdíme. Zatím jsme ve fázi před stimulací. Bohužel jako samoplatce zkušenost nemám. A už jsem také ve věku, kdy mi pojišťovna nic nehradí, takže ta cena může odpovídat ale jak říkáš, nikde tam nebyla stimulace, což může být i 20 tisíc. Já za sebe dobrá zkušenost. Dozvěděla jsem se spoustu věcí, hlavně o sobě, o kterých jsem vůbec nevěděla a ani nečekala. Jen někdy je to na delší čekání. Ale holt, všude se musí čekat. Takže bych to zkusila, mají tam nástěnku s moc foteckama miminek, které se za jejich asistence podařilo přivést na svět. Tak snad to vyjde i tobě a přibyde tam fotka i tvého prcka. :lol: :P :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7125
9.1.21 15:29

@Mon Ina moc dekuji za reakci. V jake jste fazi? Jdete do ivf nebo budete zkouset treba inseminaci nebo porad prirozene? Tak pokud jsi ve veku, kdy pojistovna nic nenhradi, tak vlastne taky jsi samoplatce v pripade ivf, ne? I vam drzim pesti, at se miminka dockate :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.1.21 17:37
@kelynka píše:
@Mon Ina moc dekuji za reakci. V jake jste fazi? Jdete do ivf nebo budete zkouset treba inseminaci nebo porad prirozene? Tak pokud jsi ve veku, kdy pojistovna nic nenhradi, tak vlastne taky jsi samoplatce v pripade ivf, ne? I vam drzim pesti, at se miminka dockate :hug:

Nám paní doktorka řekla, že máme počítat tak kolem 80 tisíc. Ale vše záleží na výsledcích. :) My jsme už ve fázi, kdy už máme všechny potřebné vyšetření hotové a máme se rozhodnout, kdy budeme stimulovat hormonama pro odebrání vajíček. Záloha na ivf je asi 20 tisíc. My jdem do ivf protože vzhledem k věku a výsledkům nám to bylo doporučené. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7125
9.1.21 23:01
@Mon Ina píše:
Nám paní doktorka řekla, že máme počítat tak kolem 80 tisíc. Ale vše záleží na výsledcích. :) My jsme už ve fázi, kdy už máme všechny potřebné vyšetření hotové a máme se rozhodnout, kdy budeme stimulovat hormonama pro odebrání vajíček. Záloha na ivf je asi 20 tisíc. My jdem do ivf protože vzhledem k věku a výsledkům nám to bylo doporučené. :)

Rozumim, tak budu moc drzet pesti :hug:. Jaky protokol vam doporucili a jake oplozovaci metody?
Jeste me zajima co vse vam delali za vysetreni a jak dlouho to cekani trvalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
10.1.21 11:50
@kelynka píše:
Rozumim, tak budu moc drzet pesti :hug:. Jaky protokol vam doporucili a jake oplozovaci metody?
Jeste me zajima co vse vam delali za vysetreni a jak dlouho to cekani trvalo.

Ahoj, to je hodně individuální. My máme za sebou spermiogram, laparku kvůli průchodnosti vejcovodů a také genetiku.. a metodu si máme vybrat sami. To musíme ještě dořešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7125
10.1.21 15:32
@Mon Ina píše:
Ahoj, to je hodně individuální. My máme za sebou spermiogram, laparku kvůli průchodnosti vejcovodů a také genetiku.. a metodu si máme vybrat sami. To musíme ještě dořešit.

@Mon Ina Tady to vsechno uz mam za sebou z jine kliniky. Uz mate nejake dite? Tak se objednam a uvidim co semnou vymysli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
10.1.21 15:52
@kelynka píše:
@Mon Ina Tady to vsechno uz mam za sebou z jine kliniky. Uz mate nejake dite? Tak se objednam a uvidim co semnou vymysli :lol:

Nee, ještě žádné. Toto by bylo první. Ale moc šancí nám nedávají, jen prý vajíčko od dárkyně. Tak zkusíme a když to nepůjde, tak holt nám to není dáno. Snad se ti zadaří a bude vše o. k. :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7125
10.1.21 17:23

@Mon Ina takze zkusis svoje. O te darkyni jste neuvazovali? Radeji jit na jistotu? Budu moc drzet pesti, aby se zadarilo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
10.1.21 18:04
@kelynka píše:
@Mon Ina takze zkusis svoje. O te darkyni jste neuvazovali? Radeji jit na jistotu? Budu moc drzet pesti, aby se zadarilo :hug:

Já nechci, zkusím svoje a když to nepůjde, tak to nechám být. A děkuju. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7125
10.1.21 18:23

@Mon Ina chapu, tak tfuj tfuj :andel: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...