Je možné IVF na splátky

Anonymní
4.1.21 18:36

Je možné IVF na splátky

Je tady prosím někdo kdo má zkušenosti nebo ví zda je možné IVF na splátky? Nebo alespoň rozdělení na 2 části.
Psala jsem již do několika center, ale bohužel mi k tomu takhle nejsou schopni nic povědět, pouze při osobní schůzce, což chápu, ale jen bych chtěla vědět zda ta možnost vůbec je či nikoliv

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8485
4.1.21 18:47

Na splátky? :roll:

Žasnu, co všechno chtějí lidi na splátky. Pokud nemáš ani na to IVF, tak si dítě vůbec nepořizuj.

A hlavně by sis měla domluvit schůzku a řešit vše tam.

Tady ti nikdo 100% odpověď nedá.

Příspěvek upraven 04.01.21 v 18:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
4.1.21 18:53

@Šmoulice děkuji za poučení :roll: jste nesmírně milá… ne že by vám do toho něco bylo, ale mám za sebou už 7 procesů. Dohromady jsme už do toho dali 300.000, takže u dalších pokusů by možnost rozdělení peněz přišla vhod :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13493
4.1.21 18:54
@Anonymní píše:
Je tady prosím někdo kdo má zkušenosti nebo ví zda je možné IVF na splátky? Nebo alespoň rozdělení na 2 části.
Psala jsem již do několika center, ale bohužel mi k tomu takhle nejsou schopni nic povědět, pouze při osobní schůzce, což chápu, ale jen bych chtěla vědět zda ta možnost vůbec je či nikoliv

Nevim, zda nejake centrum povoluje splatky (s rizikem vymahani od insolventnich platcu), ale urcite zprostredkovavaji uvery (jako treba autosalony). Proto ti po telefonu nic konkretniho nereknou, nebot zalezi na vasi rodinne a prijmove situaci.

@Šmoulice píše:
Na splátky? :roll:Žasnu, co všechno chtějí lidi na splátky. Pokud nemáš ani na to IVF, tak si dítě vůbec nepořizuj.

Docela netaktni pripominka :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
4.1.21 18:55

@cecetka (jsem zakladatelka) dekuji moc za normální a slušnou odpoved :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8485
4.1.21 18:55
@Barca.sir píše:
@Šmoulice děkuji za poučení :roll: jste nesmírně milá… ne že by vám do toho něco bylo, ale mám za sebou už 7 procesů. Dohromady jsme už do toho dali 300.000, takže u dalších pokusů by možnost rozdělení peněz přišla vhod :mavam:

Ta v tom případě bych už asi zvážila, zda takto vyhazovat peníze a nejít radši do jiného řešení…
A pokud už tolik pokusů za sebou skutečně máš a do nějakého caru chodíš, tak není jednodušší se domluvit přímo tam? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
4.1.21 18:59

@Šmoulice já to neberu jako vyhozené peníze. Samozřejmě bych je radši investovala do miminka až by tu s námi bylo, ale dám poslední korunu, aby se jednou zadarilo. Jinak CAR po 3 letech měníme a hledáme nový, nejlépe i s touto možností

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
4.1.21 19:01

Na splátky jsem ještě neslyšela, že by bylo ivf. Ale přeji ať se nějaké najde a podaří se vysněné mimčo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8485
4.1.21 19:04
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4361
4.1.21 19:07

To už je jiná diagnóza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4749
4.1.21 19:10

Jsou lidé, kteří by se množit neměli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57508
4.1.21 19:12

@Šmoulice asi si pustila na profil kamarádky přeci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
4.1.21 19:14
@Barca.sir píše:
@Šmoulice já to neberu jako vyhozené peníze. Samozřejmě bych je radši investovala do miminka až by tu s námi bylo, ale dám poslední korunu, aby se jednou zadarilo. Jinak CAR po 3 letech měníme a hledáme nový, nejlépe i s touto možností

ZAse to nevyšlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
4.1.21 19:14

@Šmoulice problém? Tenhle profil nevyuzivam pro rady jen já..nevidím na tom nic špatného :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8485
4.1.21 19:15
@Petra Z píše:
@Šmoulice asi si pustila na profil kamarádky přeci :mrgreen:

Tak jak jinak :mrgreen:
Nejklasičtější výmluva :mrgreen:

Edit. No už je to tady :mrgreen:

Příspěvek upraven 04.01.21 v 19:15

• Citovat