Reprofit Ostrava- rada

258
4.1.21 18:26

Reprofit Ostrava- rada

Zdravím vás, potřebovala bych nějaké informace od zkušenějších :D příští týden jdeme s manželem poprvé do reprofitu v Ostravě, pravděpodobně jen nějaká konzultační hodina, než paní doktorka určí další postup a na ten bych se pravé chtěla zeptat vás.. jsem zvědavá, zda to bude rychlovka a podstoupime hned všechna vyšetření, průchodnost vejcovodu, protilátky proti spermiim, nebo ty se nedělají hned? Rada bych, aby to mělo rychlý spad, na folikumetrii jsem chodila na gyndu několik měsíců za ty dva roky co se snažíme, tak doufám, ze se udělají co nejdříve všechny testy :D no a tedka k věci.. koukala jsem jen tak na ceník.. vyšetření pruchodnosti vejcovodu 3 tis a třeba ty protilátky další tisíc :D peníze samozřejmě máme, když do toho jdeme, spis jsem myslela, ze tady ty vyšetření nehradi pacient, teda ještě jsem nenarazila, ze by se to tady řešilo, budu rada, když napíšete, jak jste to měly třeba vy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
258
5.1.21 15:32

Nikdo nic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 11:00

Ahoj, my teda chodime do Reprofitu Brno…ale předpokládám, že postupy se odvíjí od zdravotního stavu pacientů, takže to bude spíš “kus od kusu”… Partner měl špatný spermio, to bylo někdy v září. V říjnu nás poslala na genetické testy, na ty jsme čekaly 8týdnů a příští týden začínám stimulaci.. to je od první konzultace 4-5měsíců… Tu cenu vyšetření/zákroků ti určitě řekne nejpřesněji doktorka, tak se spíš zeptej ji.

• Citovat
  • Nahlásit
11
12.1.21 01:17

Ahoj, ja chodila do reprofitu v Olomouci. A tak se mi tam libilo, ze jsem u pani doktorky zustala, chodim k ni na bezne vystreni. Prvni byla konzultace. Jak dlouho se snazime apod. Dalsi byl spermigram partnera. Tam se nic nezjistilo, ze vsechno dobre, jen aby to bylo lepsi mel brat selzink(selen, zinek). Pak klasicke vysetreni a kdy mame tak soulozit. Me zjistili mirnou formu PCO.Byla jsem poslana i na pruchodnost vejcovodu, jeden nebyl uplne pruchodny a prave vetsinou tam mi uzral folikul. Az kdyz byl z druhe strany, tak se zadarilo. Poslali me do nemocnice ve Sternberku a nic jsem neplatila, ale je to uz vice jak 5 let.
Jo a jeste jsem si pichala nejake injekce do bricha (asi pregnyl-presne si uz nevzpominam)
Stejne se zadarilo az kdyz jsem zmenila praci, kde se mi vylozene libilo a domluvila jsem se s manzelem, ze snazeni o rok posuneme, ze na dalsi prohlidce reknu doktorce, ze si dame pauzu. A odchazela jsem z ordinace s foteckou tehdy jeste male „fazolky“.
Jinak mam dve deti. Pokud neni vylozene nejaky zdravotni duvod, tak je to hodne o hlave. Kdybys chtela jeste neco vedet, klidne se ptej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3860
12.1.21 01:27

Reprofit - Brno.
Ano, některá vyšetření jsme si hradili.
Ale jsou to drobné, v porovnání s IVF, pokud vás do toho poženou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat