Reprofit Ostrava- rada

339
4.1.21 18:26

Reprofit Ostrava- rada

Zdravím vás, potřebovala bych nějaké informace od zkušenějších :D příští týden jdeme s manželem poprvé do reprofitu v Ostravě, pravděpodobně jen nějaká konzultační hodina, než paní doktorka určí další postup a na ten bych se pravé chtěla zeptat vás.. jsem zvědavá, zda to bude rychlovka a podstoupime hned všechna vyšetření, průchodnost vejcovodu, protilátky proti spermiim, nebo ty se nedělají hned? Rada bych, aby to mělo rychlý spad, na folikumetrii jsem chodila na gyndu několik měsíců za ty dva roky co se snažíme, tak doufám, ze se udělají co nejdříve všechny testy :D no a tedka k věci.. koukala jsem jen tak na ceník.. vyšetření pruchodnosti vejcovodu 3 tis a třeba ty protilátky další tisíc :D peníze samozřejmě máme, když do toho jdeme, spis jsem myslela, ze tady ty vyšetření nehradi pacient, teda ještě jsem nenarazila, ze by se to tady řešilo, budu rada, když napíšete, jak jste to měly třeba vy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
339
5.1.21 15:32

Nikdo nic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 11:00

Ahoj, my teda chodime do Reprofitu Brno…ale předpokládám, že postupy se odvíjí od zdravotního stavu pacientů, takže to bude spíš “kus od kusu”… Partner měl špatný spermio, to bylo někdy v září. V říjnu nás poslala na genetické testy, na ty jsme čekaly 8týdnů a příští týden začínám stimulaci.. to je od první konzultace 4-5měsíců… Tu cenu vyšetření/zákroků ti určitě řekne nejpřesněji doktorka, tak se spíš zeptej ji.

• Citovat
  • Nahlásit
11
12.1.21 01:17

Ahoj, ja chodila do reprofitu v Olomouci. A tak se mi tam libilo, ze jsem u pani doktorky zustala, chodim k ni na bezne vystreni. Prvni byla konzultace. Jak dlouho se snazime apod. Dalsi byl spermigram partnera. Tam se nic nezjistilo, ze vsechno dobre, jen aby to bylo lepsi mel brat selzink(selen, zinek). Pak klasicke vysetreni a kdy mame tak soulozit. Me zjistili mirnou formu PCO.Byla jsem poslana i na pruchodnost vejcovodu, jeden nebyl uplne pruchodny a prave vetsinou tam mi uzral folikul. Az kdyz byl z druhe strany, tak se zadarilo. Poslali me do nemocnice ve Sternberku a nic jsem neplatila, ale je to uz vice jak 5 let.
Jo a jeste jsem si pichala nejake injekce do bricha (asi pregnyl-presne si uz nevzpominam)
Stejne se zadarilo az kdyz jsem zmenila praci, kde se mi vylozene libilo a domluvila jsem se s manzelem, ze snazeni o rok posuneme, ze na dalsi prohlidce reknu doktorce, ze si dame pauzu. A odchazela jsem z ordinace s foteckou tehdy jeste male „fazolky“.
Jinak mam dve deti. Pokud neni vylozene nejaky zdravotni duvod, tak je to hodne o hlave. Kdybys chtela jeste neco vedet, klidne se ptej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3975
12.1.21 01:27

Reprofit - Brno.
Ano, některá vyšetření jsme si hradili.
Ale jsou to drobné, v porovnání s IVF, pokud vás do toho poženou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
18.2.21 19:45

Ahoj chodim do reprofitu v Ostrave.. uplne prvni konzultace byla vstupni, dr nam vysvetlila jak a co bude probihat jake vysetreni musime podstoupit. Hned tu prvni konzultaci jsem dostala zadanku na hysteroskopii k dr Kovarovi v Hlucine, pak jsem sla na hormonalni profil, partner na spermiogram a pak nam delali genetiku na tu jsme cekali 8 tydnu. Po vsech vysledcich jsme zkouseli 2 pokusy IUI (inseminace), které bohuzel nebyli uspesne :( jinak jsou 3 pokusy IUI, ale my se s partnerem rozhodli po tech dvou, ze jdeme do IVF jelikoz je problem v morfologii spermii.. a ted v sobotu bych mela zacit se stimulaci na první IVF

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
19.2.21 05:04

@Domca1111 ahoj, a zjistili vam nějaký problém, ze IUI nevyšly? Nebo na nic nepřišli?😒 nás čeká pravděpodobně příští týden IUI, pokud bude ovulace 🙂 asi to není nic bolestiveho, ze? Jsem trosku nervozni, četla jsem, ze někdo psal jak moc to bolí a já nevím co všechno 😃 a ono se to normálně dělá v nějakém speciálním sálu na koze? A bude to dělat paní doktorka, ke které chodíme? Omlouvám se za otázky, ale jsem hrozné zvědavá 😃 a vam preji, aby konečně IvF vyšlo a vše slo hladce ☺️ Jak dlouho se snažíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
19.2.21 06:46

@18verca nezjistili nam vubec nic prave 🤷🏽‍♀️ Vse je jak ma az teda na ten spermiogram vse ma pritel nad normu jen morfologii a to pry muze hrat roli proc se nedari.. IUI neni nic bolestiveho delaji to na zakrokovem salu na koze je to jako gynekologicka prohlidka 😊 spermie ti zavedou ty si tam polezis 5-10min a jdes domu :) jojo dela to tvoje dr ke ktere chodis :) jeste pred IUI si pichnes ovitrelle do bricha, ale to ti vse vysvetli dr :) moc dekujeme 😊 snazime se necele 3 roky 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
19.2.21 14:56

@Domca1111 já se strašně těším, věřím tomu a dávám tomu fakt velké naděje, až se bojím, ze budu zklamaná, ale bude to naše první inseminace, tak jsem takova natesena a jsem rada, ze to děla paní doktorka ke které chodíme, já byla zatím u dvou a byly moc mile ☺️ Takže vy jste podstoupili dvě IUI a teď už IvF?☺️ Taky bych do toho sla, než čekat.. jen si člověk řekne, ze na nic nepřišli a musí do umělého😒 no ale hlavně, ze se to povede a už je jedno jak 😍 my jsme mladí, takže u nás zatím IUI budeme zkoušet co to půjde ☺️ Achjo 3 roky to už je dost, snad se to brzo povede.. my dva roky a neumím si představit čekat třeba další dva 😒

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
19.2.21 15:07

@18verca jojo 2 IUI jsme podstoupili.. meli jsme jit jeste na 3 IUI, ale uz jsme si rekli, ze uz chceme jit do IVF.. taky jsme jeste mladi cas nas moc nehoni, ale touzime moc po miminku takze jsme ochotni udelat vse 😇 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
19.2.21 16:01

@Domca1111 rozumím, taky radši sla do IvF, než čekat dalších několik let a nakonec stejně muset to uměle podstoupit 🙂 a kolik vam je let, jestli se mužů zeptat?☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 16:12

@18verca Já mám radu - utéct odtamtud. Delaji zacatečnické chyby typu OPU moc brzo nebo pozdě (nevhodná velikost DF) a taky u KETů si moc nedělají starosti s načasováním ovulace, hlavně, aby nevypadali jak blbci, když správný čas prošvihnou, a KET radši zrušili, tak šup ho tam poději. Olomouc je lepší. Brno asi taky dobré (neznám).
Vím, daleko…

• Citovat
  • Nahlásit
21
19.2.21 16:12

@18verca 23 let 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
19.2.21 16:14

@Domca1111 jeee to je super náhoda, mi je taky 23😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
19.2.21 16:17
@Anonymní píše:
@18verca Já mám radu - utéct odtamtud. Delaji zacatečnické chyby typu OPU moc brzo nebo pozdě (nevhodná velikost DF) a taky u KETů si moc nedělají starosti s načasováním ovulace, hlavně, aby nevypadali jak blbci, když správný čas prošvihnou, a KET radši zrušili, tak šup ho tam poději. Olomouc je lepší. Brno asi taky dobré (neznám).
Vím, daleko…

Takže mate špatne vlastní zkušenosti s Ostravou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat