Zapomenutí amelgen (utrogestan)

Anonymní
21.12.20 06:40

Zapomenutí amelgen (utrogestan)

Ahojik, jsem po transferu 17 den, těhotenství je potvrzeno, ale stalo se mi že jsem zapomněla vzít globuli, opět.. 8o již po druhé, poprvé minulý týden. Bohužel amelgen je v dávce 400,tudíž jsem zapomněla vzít jakoby dávku dvojitou klasického utrogestanu.
Beru tudis jen ráno a večer.
Bude to velký problém? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1981
21.12.20 07:10

Já bych si to vzala dodatečně, jak si vzpomeneš. Ale nic se nestane, když to jednou vynecháš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 07:46

Právě že když se mi to stalo u toho utrogestanu, tak jsem to neřešila, protože se mi nestalo, že bych zapomněla vzít si za ten den dvakrát. Tady jak je ta dávka vyšší, tak jsem si říkala, že to už je znát 8o
@TER2312
Dekuji moc. Zapomněla jsem tu večerní dávku, a brala jsem si teď ráno hned v šest, jak jsem si vzpomněla.
Vzít si v poledne nějakou půlku te globule, asi nemá význam, že? Protože další dávka bude až večer zase.

• Citovat
  • Nahlásit
1981
21.12.20 08:01

To asi ne stačí až večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52502
21.12.20 08:29

Byla jsem v centru, kde dávali progesteron jenom na prvních 14 dní s tím, že pak už to není třeba. A ženský jim tam rozhodně masivně nepotrácely. Takže bych vzala, když vzít mám, propříště bych si nastavila upomínku na mobil a hodila se do klid, přeji pohodový zbytek těhotenství :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 09:35

@ugluk @TER2312
Dekuji, je to hodně brzo, uvidíme zda to nakonec klapne
:*

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...