Já vs. bývalá manželka

Anonymní
15.10.20 21:41

Já vs. bývalá manželka

Ahoj všem, chtela bych znát nezaujatý názor zkušenych😉
Můj muž byl už jednou ženatý s ženskou, která vypadá fakt moc dobře, je krásně štíhlá a atraktivní. Nemá děti, protože si nechtěla kazit postavu. Když byla s mým mužem, chodila do práce pouze na 3h 4×v týdnu. Zajímaly jí jen hadry a drahá kosmetika. Víceméně to s ním uměla dobře, dělal co jí na očích viděl, jezdil s ní na dovolené, kam chtěla hlavně ona.
Já s mužem děti mám, jsme spolu 6 let, ale stále se nemůžu zbavit pocitu, že ona pro něj byla ta nej…Vím, že s ní i po 7 letech vedl aktivní sexuální život. Já ho musím neustále přemlouvat.
Pořád jí říkal jak je krásná, jak je sexy, jak jí to neskutečně sluší (záměrně nerozebirám odkud to vím, ale je to pravda).
Já když po něm něco chci, tak mi rázně řekne, že to je zkrátka tak jak to je a měnit se nebude. Ona byla bebíčko, jezdil s ní po doktorech, zařizoval veci do baráku. Tohle vsechno si musím delat sama, pry jsem sobestačná. Já si to zařídím, o to mi nejde, jde mi o to, že mne tu pomoc nikdy nenabídl, protože já jsem ta silná bytost.
Dokonce když dojde na nějakou výměnu názoru, jsem se dozvěděla, že se chovám jako idi.ot…
Nepamatuju si, že by mi někdy v posledních letech řekl, že mi to sluší a že jsem sexy mi neřekl snad v životě.
Ani nevím, co chci slyšet, jen to potřebuju že sebe dostat.
Neměla jste některá něco podobného? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
870
15.10.20 21:44

Odpověděla sis sama, jsi silná nebo se silnou děláš a on necítí potřebu Te hýčkat. :nevim: ona zřejmě uměla hrát tu křehkou ženu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 21:48

To by mě docela zajímalo, jak hrát křehkou ženu?

• Citovat
  • Nahlásit
609
15.10.20 21:50

Já sama jsem rozvedena a můj manžel se rozvádí. Jde asi o to, kdo koho za jakých okolností opustil, ve tvém případe mám pocit, že ona opustila jeho nebo chtěl děti, ona nechtěla, aby se neznicila, ta touha po dítěti mohla být větší, ale manželce se vlastně nevyrovnas. Nejsi první, kdo je ve stínu exmanželky, to je riziko s rozvedenym, u nás je spíš úplná lhostejnost k exmanželce, řešíme jen děti a to, jakou udělal chybu, když si vzal někoho, koho nemiloval jen logickým krokem. Otevřela bych s tvým mužem komunikaci, nelíbilo by se mi poslouchat, jaká byla ex stabajzna a bebicko :P ale jedna věc tu je, jsi ta další… Ale víš jak je to s druhými, ta první jim zahřeje trůn a ta druhá si do tepla sedne :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23454
15.10.20 21:54

Víš jak se říká, že ženská zvládne víc než člověk? Tak spousta chlapů, jak to zjistí, tak se k tý ženský začne i tak chovat, jako k tažný kobyle :?
Ty si součást domácnosti, zvládáš děti, práci, domácnost, utáhneš pluh i uvaříš pivo. Nejsi květinka, o kterou je potřeba se starat, bohužel…

Říkám to se špetkou ironie, ale bohužel to má pravdivé jádro. Navíc jestli ona byla vždy upravená dáma, zatímco ty si holka, co si pro samou práci nestíhá ani umýt vlasy, tak si prostě víc kámoš a máma od dětí, než milenka a partnerka… :nevim:

Nebo se možná od té první dámičky poučil, že podruhý už sebou nenechá orat a přešel do protiútoku, že bude se svou partnerkou orat on…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10118
15.10.20 21:55

Taky myslím, že nemá potřebu Tě obsakovat, protože jsi samostatná. Ale to mu může i imponovat, ne? S ní už není, s Tebou ano. Máte rodinu. To nadávání do idi-otů je běžné, nebo mu to ujelo v nějaké vypjaté chvíli? Připadá Ti jinak váš vztah špatný? A s tím sexem… Je zas o něco starší, no… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23454
15.10.20 21:57
@Anonymní píše:
To by mě docela zajímalo, jak hrát křehkou ženu?

No tak začneš třeba tím, že se nebudeš tahat s nákupama, i když víš, že bys je unesla. TO je tisíc a jedna věc. Pokud chceme galantní muže, musíme jim umožnit tu galantnost projevit.
Jako já sem teď chytrá - já taky byla jako zakladatelka a stejně se to sesypalo. Teď už si říkám, že tak hloupá nebudu. Nového partnera miluju a ráda pro něj leccos udělám, ale taky mu dávám prostor, aby se o mě staral, aby mě hýčkal, aby mi otevřel dveře nebo mi třeba uvařil kávu ke snídani :srdce: :srdce:
Už nikdy se nechci stát součástí domácnosti, spotřebičem na úrovni pračky nebo sporáku :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3725
15.10.20 22:00

No já ti nevím. Je o 6 let starší, má s tebou děti a je teď s tebou. Exku bych do toho vůbec netahala, podle mě je to spíš zastupný problém nefunkčnosti vašeho vztahu a ty sis ji jen vybrala ke sledování, jelikož ten váš vztah chceš k něčemu připodobnit. No asi vám to nefunguje, ty si zřejmě neumíš říct o pomoc a pak jsi naštvaná, že není telepat a nepomůže ti sám i přesto, že dáváš najevo jak ho vlastně nepotřebuješ. Navíc tato běžná komunikace na denní bázi i ta neverbální, k tomu děti a případný stres může vést k tomu, že na sex nemá tolik chuť. Hele dokud jsme s manželem neměli dítě (a to jsme spolu byli 14let bez dítěte) jsme trtkali jak králíci. Co je malá řešíme i jiný věci než nás dva, takže to občas vede k tomu, že se na něčem neshodneme nebo máme výměnu názorů či jsme totálně vyšťavení a tak ten sex prostě není na pořadu dne. Kdyby jsme byli jen my dva, tak na to určitě vlitnem. Nemůžeš porovnávat dlouhodobý vztah s dětmi a bez dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4309
15.10.20 22:01

Chápu tě. :nevim: Bohužel to musím napsat.
Zajímal by mě důvod proč došlo u nich k rozvodu?
Aby jsi ještě nezjistila to, že jsi bohužel jen náplast. :nevim:
A on ve skrytu duše mysli na ex. No na tvém místě bych mu řekla všechno co jsi napsala sem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9101
15.10.20 22:03

Tak jsou dvě možnosti a obě už byly zmiňovány. Buď si tě neváží, protože jsi prostě moc samostatná a má tě vlastně v jeho očích jistotu, protože nejsi (to píšu podle tvého úsudku) nic extra. A nebo už toho měl s exkou plný zuby a právě proto se v dalším vztahu rozhodl pro úplně opačnou strategii. To je třeba můj případ. Oba dva mí expartneři byli líní a neschopní, co se týkalo vyřizování čehokoliv. Manžela hezky klidně vyšlu, ať to zařídí. Klidně se nalíčím a hezky obléknu a dost často mi dává najevo, že má strach, abych mu neutekla :lol: i to ale v dobrém :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9101
15.10.20 22:04

@Martha03 s tím sexem naprosto souhlasím. Před dětmi jsme to zvládli i víckrát denně a co máme děti, jsme někdy rádi, že to zvládneme jednou do týdne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
15.10.20 22:09

Proste to je zivot, nespravedlivej. Ona to s nim umela, mela ho omotanyho kolem prstu. Zensky, ktery to na chlapy umi hrat, jsou takovy ty femme fatale. Prakticky racionalni zensky, ktery zas tak moc nehrajou divadlo, za srdce tolik nechytnou. Je to kazdopadne zalezitost emocionalni, ne racionalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3010
15.10.20 22:10

Tak nenapsalas celkem důležitou věc. Proč se rozvedli, jestli to zapíchla ona nebo on, jak jste se seznámili vy a jak to bylo na začátku, jestli je to od počátku nějaký vztah z rozumu a milion dalších věcí.
Těžko říct, jestli ji má na piedestalu, nebo si to jen ty myslíš a on v tom má jasno, že ji by už nechtěl. Taky se třeba poučil, že něco dělal nějak a nedopadlo to, tak to teď chce dělat jinak, těžko říct jak on to má nastavené.
Jinak souhlasím s většinou, je dobré občas nechat nějaké věci chlapovi, jako že ty nezvládneš všechno. Dovol si být trochu obskakovaná a neboj se si o to říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:20

Tak přesný důvod rozvodů nevím, prý si přestali rozumět, on chtěl rodinu a ona ne.,nemeli společné zájmy. My se poznali na jedné akci, už čekali jen na soud, až je rozvedou. Ze začátku bych řekla, že to byla u nás velká láska, těhotná jsem byla do roka.
On o ní nikdy nechtěl mluvit, ani přede mnou nikdy netvrdil, jaká je to štabajzna…Vše jsem se dozvěděla od známých a také z jejich konverzace (měla jsem na čas jeho starý telefon, vyměnily se jen simkarty, ale zprávy zůstaly uložené v telefonu) a tam bylo 3 měsíce před rozvodem, jak jí píše, že je krásná, sexy atd. Ty zprávy jsem smázla, on neví, že jsem je tenkrát četla.
Ale dnes mám pocit, že láska ke me nikdy nebyla taková jako k ní.

• Citovat
  • Nahlásit
221
15.10.20 22:27
@Anonymní píše:
Tak přesný důvod rozvodů nevím, prý si přestali rozumět, on chtěl rodinu a ona ne.,nemeli společné zájmy. My se poznali na jedné akci, už čekali jen na soud, až je rozvedou. Ze začátku bych řekla, že to byla u nás velká láska, těhotná jsem byla do roka.
On o ní nikdy nechtěl mluvit, ani přede mnou nikdy netvrdil, jaká je to štabajzna…Vše jsem se dozvěděla od známých a také z jejich konverzace (měla jsem na čas jeho starý telefon, vyměnily se jen simkarty, ale zprávy zůstaly uložené v telefonu) a tam bylo 3 měsíce před rozvodem, jak jí píše, že je krásná, sexy atd. Ty zprávy jsem smázla, on neví, že jsem je tenkrát četla.
Ale dnes mám pocit, že láska ke me nikdy nebyla taková jako k ní.

No asi ani nebyla…ona byla ta kráska (proto se samozrejmě nemohla sedrít v domácnosti a v práci - dělat se krásnou stojí čas i energii, to není jen tak) a ty jsi ta, co maká kolem dětí, domácnosti, práce. A víš, co je švanda? Pro něj budeš vlastně ta neschopná ty, protože se neumíš ani udělat sexi, tvou práci bere jako samozrejmost. Tak to muži často mají, zvlášť ti, co byli 7 let spokojení s tímhle typem ženy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama