jak často kadí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 23.08.09 10:32
jak často kadí?

Nevím, jestli je to normální, ale devítiměsíční holčička nám kadí tak jednou za čtyři dny. Zdá se mi, že už jí pak dost bolí bříško a při tlačení chudák brečí a jde to z tuha. V noci kojím, přes den pije dost čaje a dávám i švestkové přesnídávky, kaše a nápoj od Hippu. POradíte?

Reakce:
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47197 příspěvků 23.08.09 10:54

Maty kadí každý den,ale je pravda že také jí hodně ovoce,tak možná proto .Já taky chodím tak jednou za 4 dny,břicho mě nebolí :wink:
nejlepší je čerstvé ovoce,třeba ty švestky v čerstvém stavu by malou určitě prohnaly :wink:
Jogurty určitě taky proženou :wink:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.08.09 13:01

Anežka chodila i víckrát denně, nejspíš proto, že jedla hodně jablka. Třeba i 2-4 denně. Kojila jsem ji přes den i v noci. Sama ze své zkušenosti vím, že je dobré hodně pít a jogurty jsou na to taky dobré (my dáváme Activii). Přesnídávky nám na tohle moc nefungovaly :nevim:

Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 23.08.09 18:46

malá jí čerstvé ovoce i jogurty denně, tím to asi nebude.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >