Reklama

jak často kadí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 23.08.09 10:32
jak často kadí?

Nevím, jestli je to normální, ale devítiměsíční holčička nám kadí tak jednou za čtyři dny. Zdá se mi, že už jí pak dost bolí bříško a při tlačení chudák brečí a jde to z tuha. V noci kojím, přes den pije dost čaje a dávám i švestkové přesnídávky, kaše a nápoj od Hippu. POradíte?

Reklama

Reakce:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 23.08.09 10:54

Maty kadí každý den,ale je pravda že také jí hodně ovoce,tak možná proto .Já taky chodím tak jednou za 4 dny,břicho mě nebolí :wink:
nejlepší je čerstvé ovoce,třeba ty švestky v čerstvém stavu by malou určitě prohnaly :wink:
Jogurty určitě taky proženou :wink:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.08.09 13:01

Anežka chodila i víckrát denně, nejspíš proto, že jedla hodně jablka. Třeba i 2-4 denně. Kojila jsem ji přes den i v noci. Sama ze své zkušenosti vím, že je dobré hodně pít a jogurty jsou na to taky dobré (my dáváme Activii). Přesnídávky nám na tohle moc nefungovaly :nevim:

Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 23.08.09 18:46

malá jí čerstvé ovoce i jogurty denně, tím to asi nebude.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tragikomedie pokračuje. Rytmus vzkazuje Daře Rolins: Nech nás s Jasmínou žit!

Na oko předstírá, že ji vymazal ze svého života, přesto potají kontroluje... číst dále >

Pád Lukáše Rosola: Hraje za almužnu, nemá ani na sedadlo v autobuse

Byl považován za naději českého tenisu a svého času se před ním sklonil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >