Jak často volat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:07
Jak často volat

Ahoj, zajímal by mě váš názor a zkušenosti. Je to maličkost, ale i tak. ???? S přítelem se kvůli vytíženosti málo vídáme, ale zvládáme to. Každopádně, si zakládám na tom, že si každý den, max ob den večer zavoláme. Většinou mi volá on, sem tam volám já mu. Jde mi o to, jestli to moc řeším, ale vadí mi, že ten hovor skoro vždy končí jako první on. Zprvu jsem to vůbec nevnímala, ale postupem času mě to začalo štvát. Snažila jsem to otočit, ale vždycky byl rychlejší a momentálně mě to vždycky totálně úplně dopálí! Řeší tohle vůbec chlapi, vnímají to? Moc to řeším?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 12.08.18 22:09

To si v dnešní době ještě někdo pravidelně volá? Proč si přes den průběžně nepíšete? Podle mě ho to už musí otravovat, taková dennodenní kontrola jak od maminky… :nevim:

Medičkaa
Kecalka 154 příspěvků 4 inzeráty 12.08.18 22:10

Podle mě si to Tvůj přítel vůbec neuvědomuje, nedělá to schválně… chlapi to mají prostě trochu jinak a takový věci většinou neřeší… :)

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 12.08.18 22:13

Já nechápu proč řešíš, že ti to típne první.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:16

@171Jirka Právě mě zajímá chlapsky názor…řešíte to nebo spíše jestli to vůbec vnímáte. Ženy prostě uvažují jinak, tak jestli to mám úplně vypudit z hlavy…?

Denise93
Kecalka 122 příspěvků 12.08.18 22:18

Podle mě si to neuvědomuje, když jsme spolu s přítelem začali chodit, tak mi třeba vždycky říkal „Čau“ jak při příchodu tak i odchodu a taky mě to hrozně rozčilovalo, tak jsem mu to jednou řekla, ne nějak vyčítavě, proč mi pořád tak říká, že mi to přijde takový hrozně chladný a on se tomu smál, že by ho to v životě nenapadlo :mrgreen:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 12.08.18 22:18
@Anonymní píše:
@171Jirka Právě mě zajímá chlapsky názor…řešíte to nebo spíše jestli to vůbec vnímáte. Ženy prostě uvažují jinak, tak jestli to mám úplně vypudit z hlavy…?

Nevnímáme, prostě to jeden ukončí a je. Ale ani jeden z nás není ženská, tak to bude tím :think:

Denise93
Kecalka 122 příspěvků 12.08.18 22:20

Podle mě prostě když má pocit, že už ti všechno důležité řekl, tak ten hovor ukončí, asi ho ani nenapadne, že máš ještě něco na srdci. Možná je to i dobře, alespoň neplkáte o kravinách a nikdo by nevěděl kdy skončit :D

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 12.08.18 22:22

Vy ženský řešíte fakt totální blbiny. Mě jako chlapa by nikdy nenapadlo sledovat, kdo jak kdy ukončí hovor a ještě abych si k tomu vedl statistiku.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 12.08.18 22:24
@Denise93 píše:
Podle mě prostě když má pocit, že už ti všechno důležité řekl, tak ten hovor ukončí, asi ho ani nenapadne, že máš ještě něco na srdci. Možná je to i dobře, alespoň neplkáte o kravinách a nikdo by nevěděl kdy skončit :D

Tak třeba mi se po telefonu domlouváme na tom nejdůležitějším, ostatní si řekneme doma. Ale my spolu žijeme a jsme spolu každý den. Takže si voláme když není zbytí a není možnost se sejít a domluvit přímo.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 12.08.18 22:25
@TMana píše:
Vy ženský řešíte fakt totální blbiny. Mě jako chlapa by nikdy nenapadlo sledovat, kdo jak kdy ukončí hovor a ještě abych si k tomu vedl statistiku.

Taky nechápu :nevim:

Magdaleeena
Kelišová 5684 příspěvků 12.08.18 22:27

Mimo téma pro @Litta
To přeci má každý jinak :think: Já za rok napíši asi 3×, jinak mluvíme klidně xkrát denně.. (jasně ten počet je také individuální dle osobního nastavení)..

@Litta píše:
To si v dnešní době ještě někdo pravidelně volá? Proč si přes den průběžně nepíšete? Podle mě ho to už musí otravovat, taková dennodenní kontrola jak od maminky… :nevim:
TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 12.08.18 22:34
@Litta píše:
To si v dnešní době ještě někdo pravidelně volá? Proč si přes den průběžně nepíšete? Podle mě ho to už musí otravovat, taková dennodenní kontrola jak od maminky… :nevim:

Rozdíl mezi psaním a mluvou je dost zásadní.

ivašot.
Kelišová 6728 příspěvků 12.08.18 22:38
@Magdaleeena píše:
Mimo téma pro @Litta
To přeci má každý jinak :think: Já za rok napíši asi 3×, jinak mluvíme klidně xkrát denně.. (jasně ten počet je také individuální dle osobního nastavení)..

taky daleko raději volám. Ono ty zprávy se dají kolikrát pochopit o dost jinak než autor myslel :lol: .

ivašot.
Kelišová 6728 příspěvků 12.08.18 22:39
@TMana píše:
Rozdíl mezi psaním a mluvou je dost zásadní.

přesně. Slyšís tón hlasu, vnímáš náladu druhého…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >