Reklama

Internetová nevěra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 21:34
Internetová nevěra

Zdravím všechny, jsem už dlouho bezradná. Proto žádám o pomoc, pokud jste některá v podobné situaci byly, jak jste se z toho dostaly?
Asi před rokem se nám s partnerem narodilo mimčo, které jsme si oba přáli. Do té doby náš vztah byl pěkný, vážili jsme si jeden druhého, málokdy jsme se hádali, žijeme spolu 7let a nikdy nebyl důvod ho ani podezírat natož, aby byl nevěrný. V době mého těhotenství se asi 3× zachoval jak vůl, kdy mi přišlo, jako bych mu byla ukradena- vždy kvůli alkoholu, ale po každé se kál, že to přestřelil a opět se choval dobře. Po porodu (nebyl u něj) byl úplně na měkko, nadšený že je otec, zapíjel víc než normálně, ale snažil se pomáhat. Ovšem péče nebyla bez problémů, neměla jsem dost mléka a nechtěla to vzdát, proto jsem odsávala poctivě co 2,5-3h Do toho starost o domácnost a prostě spát se dalo tak 3-4h/den. Přítel měl svoje koníčky, kvůli kterým jsme se i chytli asi 2×. Je pravda, že tehdy do mě všichni ryli, jak musím kojit atd. a i ja sama chtěla, ale byla jsem podrážděná z hormonů i z toho, že se to nedaří a mléka měla stále málo. Pak se kvůli tomu vystupnovala jedna naše hádka před jeho odchodem na oslavu s kamarády.
Dřív se mi ozýval alespon jak se mám. Nyní nic. Přišel až hodně nad ránem a maximálně opilý. Na oběd vstal a byl celý den nepříjemný a vyčítal mi vše, vubec jsem ho nepoznávala.. Ujel během dne aniž by řekl cokoli a lhal mi, že byl uklízet po oslavě, tahl z něho alkohol. Celý zbytek dne byl v ložnici a „dospával“, ale byl pořád on-line na messengeru. Chvilku az večer hlídal, ale i to byl on-line. V noci mi to nedalo a podívala jsem se na messenger a nestačila se divit. Celý den flirtoval s holkou, co byla na oslavě, která je známá, že roztáhne nohy lehce, což on nevěděl - měl ji za chudinku, co má doma 2 děti a muže, co ji bije. Ona má asi přes 90kg, ráda se opije, prostě taková buranka. Nechápu, jak ji mohl vůbec vše, co napsal napsat, ale chtěl ji očividně na sex, tak ji pořádně lichotil. Zvedl ji seběvědomí asi o 200%. I když po celé konfrontaci všeho litoval a už s ní nikdy v kontaktu nebyl. Dokonce přestal sám od sebe chodit i do té společnosti, kde bývá ona. Maximálně se snaží vše zachránit, říká jak mě miluje a nechce o nás přijít. bla bla bla.. Já prostě už ničemu nedokážu uvěřit. Zklamal mě na celé čáře i když vím, že na sex nedošlo, ale už jen to, že se o to pokusil v době, kdy já nemohla a neměla jsem sílu na nic víc. Přitom stačilo vydržet 2týdny a i já jsem se na sex těšila. Podotýkám, že jsem dřív byla já, co byl aktivnější a potřeboval ho častěji.
Prostě si ho už nedokážu vážit a je pro mě úplně obyčejným tuctovým volem jako všichni, co podvedli svoje partnerky. Řekl mi, že kdybychom se tehdy nepohadali, tak by k tomu nikdy nedošlo. O to je to horší, že mu k tomu stačili jen 3hádky a vlezl by na tu hrůzu.
Nejraději bych ho vyhodila, protože už se na něj nedokažu podívat stejně - ani chut už na něj nemám. Na druhou stranu chci, aby dítě mělo tátu, kterým je nyní skvěle. A celou dobu se to ve mě pere. Vždy jsem byla proti tomu, být spolu jen kvuli dítěti. Chtěla jsem, aby dítě vyrustalo v milujícím vztahu plným pozornosti a ne takto :( Byla jsem už i u 2 psychologů, kteří se moc neshodli. Prostě si sebe sama vážím víc a nepřenesu se nad to jak se zachoval - kdo má po porodu, ví, co dokažou hormony. Snažím se na to zapomenout, přenést se přesto, ale vůbec mi to nejde.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

LaraA
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 12.08.18 21:41

Kdo jsi bez viny, hod kamenem… nepřijde mi to tak strašný, abych brala decku tátu. A je mu to evidentně lito…

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 12.08.18 21:51

Ale zas jak by to dopadlo, kdyby si to nepřečetla? :nevim: udělal by to? Důvěra je křehká.. Chápu tě, zažila jsem (i ten popis dotyčné sedí :lol: hnus) Cervicek už bude hlodat vždy (pohadame se a zas půjde oblbovat jinou? Jde opravdu tam kam tvrdí a s kým tvrdí? Proč mi nepíše? Proč přišel tak pozdě? Atd atd) ale čas zas hodně pomůže, je to lepší a lepší.. Fakt se přes to přenést, věřit, nepátrat, užívat.. za chlapa mluví činy a podle toho poznáš vše :kytka:

Sany80s
Kelišová 6292 příspěvků 12.08.18 21:55

Využila bych to na to, aby se choval všeobecně lépe.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 12.08.18 21:58

Narození dítěte může být velká rána a člověka to může úplně porazit, jak mámu tak tátu. Udělal chybu, nedivím se tvým pocitům.. ale ještě bych to nezahazovala, jelikož to vypadá že vzal rozum do hrsti. Zkus nějakou dobu prostě žít a fungovat, s dcerou, s ním, neřešit jestli ano či ne.. a časem sama uvidíš. Věřím že ti dokáže že mu můžeš věřit, jen se do toho hned nenuť a nech to plynout :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:00

Ja Te chápu.. Ja chlapoj prisla v sestinedeli na to, ze si v dobe meho druheho těhotenství vyleval srdicko u byvalky. Pitomec mi pujcil svuj mobil, kdyz se muj rozbil, se vsema jejich zpravama. Neveru, samozrejme nepriznal, ty zpravy ale tak nevinne neznely.. Ted je to presne rok.. A reknu Ti, ze lituju.. Lituju, ze jsem nevyuzila situace a neodesla.. Chtela jsem zachovat rodinu.. Ale psychicky me to uplne odrovnalo. Sama jsem pribrala, partnersky vztah nic moc a ta jeho hvezda se mi zjevuje neustale, i kdyz o ni nemluvim.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:06

Prošla jsem si něčím podobným - sestinedeli, doma nedonosenec, kojení na prd, nevyspala, unavená, … a chlap si vypisoval na seznamkach a amaterech. :pocitac: Úplně se mi ta bolest vrátila, když jsem četla, co popisuješ. Taky jsem se na nej nemohla ani podívat. Ale vzdát jsem to nechtěla. Rok jsem se v tom placala, ztratila jsem ty růžové ideály, ale jelikož jsem viděla velkou snahu i na druhé straně, dala jsem mu ještě šanci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:25

Děkuju za pochopení od všech. Je mi moc líto, že si tím musí procházet tolik holek, nejraději bych chlapy na šestinedělí vykastrovala.. Nebýt v té situaci sama, asi bych taky napsala, že „však se tak nic hroznýho nestalo, rodina je přednější“. Ale vím jak to už skoro rok mám. Příjde mi, že čas toho moc nespravil, nemyslím na to 50×/hodinu, ale jen 20×.
Děsí mě, kdy mu dojde trpělivost a najde se další taková, co mu zalichotí jaké má charisma a jelikož já se k němu chovám od té doby někdy hnusně a je celou dobu bez sexu, tak to ta dotyčná bude mít mnohem jednodušší.
PS: Jeho obhajoba byla i to, že kdyby opravdu chtěl, vyspal se už den mého porodu s jednou mnohem hezčí holkou, která se vsadila, že ho ten večer na zapíjení narození prostě dostane. Netušila jsem, že mezi ženskýma existují i takové hyeny

teerax
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 12.08.18 22:51
@Anonymní píše:
Děkuju za pochopení od všech. Je mi moc líto, že si tím musí procházet tolik holek, nejraději bych chlapy na šestinedělí vykastrovala.. Nebýt v té situaci sama, asi bych taky napsala, že „však se tak nic hroznýho nestalo, rodina je přednější“. Ale vím jak to už skoro rok mám. Příjde mi, že čas toho moc nespravil, nemyslím na to 50×/hodinu, ale jen 20×.
Děsí mě, kdy mu dojde trpělivost a najde se další taková, co mu zalichotí jaké má charisma a jelikož já se k němu chovám od té doby někdy hnusně a je celou dobu bez sexu, tak to ta dotyčná bude mít mnohem jednodušší.
PS: Jeho obhajoba byla i to, že kdyby opravdu chtěl, vyspal se už den mého porodu s jednou mnohem hezčí holkou, která se vsadila, že ho ten večer na zapíjení narození prostě dostane. Netušila jsem, že mezi ženskýma existují i takové hyeny

nevím, jestli to je důvod k rozchodu, ale mě prostě ten tvůj přijde jako typický chlap bez nějakých velkých zásad, který se nikdy nevěře moc bránit nebude. A nejvíc se mi příčí ta snaha svalování viny na tebe, jako, že za to může hádka, nebo že se mohl vyspat s nějakou hezčí blabla kdyby chtěl.. :zed: dost chabá výmluva, vyspat se s jinou v den narození dítěte, udělá jen úplné prase (jo, bohužel jich neni málo) :roll:.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31608 příspěvků 12.08.18 22:52

to 6 nedělí je náročný pro všechny, i pro toho chlapa..hodila bych to za hlavu, podle toho, c píšeš, vás má rád :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 23:17

Vím, že nás má rád, teď by se málem přetrhl jak se snaží. Ale já vím, čím ta snaha je vykoupená. Naším vztahem, to jaká jsme byla skvělá dvojka, jak nám bylo spolu dobře jen tak a jak jsme se tešili, až nebudeme sami. Mohli jsme se těšit spolu každým pokrokem našeho dítěte. Ted, tu žijeme jako spolubydlící, on se snaží, je už z toho vyčerpaný jak já nedokážu nic ocenit - prostě mi to nejde, vím jakou cenu jsem za to vše zaplatila. To že mi sebral chut do života, ten můj nevyčerpatelný elán. To jak jsem celou dobu ztrápená jak se tím pořád probírám, zda to má smysl či ne, že je mi ze všeho už špatně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 00:23
@Anonymní píše:
Vím, že nás má rád, teď by se málem přetrhl jak se snaží. Ale já vím, čím ta snaha je vykoupená. Naším vztahem, to jaká jsme byla skvělá dvojka, jak nám bylo spolu dobře jen tak a jak jsme se tešili, až nebudeme sami. Mohli jsme se těšit spolu každým pokrokem našeho dítěte. Ted, tu žijeme jako spolubydlící, on se snaží, je už z toho vyčerpaný jak já nedokážu nic ocenit - prostě mi to nejde, vím jakou cenu jsem za to vše zaplatila. To že mi sebral chut do života, ten můj nevyčerpatelný elán. To jak jsem celou dobu ztrápená jak se tím pořád probírám, zda to má smysl či ne, že je mi ze všeho už špatně.

Jak jaTi rozumim :,( :hug: :,(

ontar
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 13.08.18 01:10

Chudák chlap…takovou oslici mít doma…měl by ti namazat kolečka…

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 13.08.18 03:23
@Anonymní píše:
PS: Jeho obhajoba byla i to, že kdyby opravdu chtěl, vyspal se už den mého porodu s jednou mnohem hezčí holkou, která se vsadila, že ho ten večer na zapíjení narození prostě dostane. Netušila jsem, že mezi ženskýma existují i takové hyeny

Pokud to ovšem už takhle máš skoro rok tak to bych už možná i ten odchod zvažovala. Zas není nutné aby ses trápila celý život, dát tomu šanci rok je podle mě dost z tvojí strany… :nevim:

mončatka
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 13.08.18 07:11

Jestli je to takhle uz rok,tak bys mela jit. Netrapit sebe ani jeho.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama