Jak chutná slaný dort?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 12:42

Jak chutná slaný dort

Přemýšlím nad slanym dortem pro muže.. Sladké nemusí.. A tak by mě zajímala, jak vůbec chutnají? Z toho toustaku+pomazánky, saláty.. Chtěla bych mu udělat Slaný dort, ale nerada bych, aby se pak i celý vyhodil, kdyby nechutnal 🙄. Nějak si neumím představit tu chuť atd 🙄. Děkuji 😇

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3.1.22 12:48

Doporučuji v lahůdkářství ochutnat šunkové závitky v aspiku. Pak se tam dá objednat celý aspikový dort - aspik, šunka, sýr, vlašský salát, kyselá okurka, vajíčka,…/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7650
3.1.22 12:57

No proste jako nejaky sendwich s dobrou naplni. A vetsinou to chutna podle naplne jako udelas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6036
3.1.22 13:03
@Dlouhá punčoška píše:
Doporučuji v lahůdkářství ochutnat šunkové závitky v aspiku. Pak se tam dá objednat celý aspikový dort - aspik, šunka, sýr, vlašský salát, kyselá okurka, vajíčka,…/

Tak to by letelo do kose, slany aspik nesnasim 8o 8o 8o 7

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8151
3.1.22 13:03

Dle mě to nebude moc dobrý. Neumím si představit chutě jako tuna pomazánky na chlebu, dotoho různě prokládaný tousťák. V narezu to taky nebude žádná extra sláva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38354
3.1.22 13:07
@Anonymní píše:
Přemýšlím nad slanym dortem pro muže.. Sladké nemusí.. A tak by mě zajímala, jak vůbec chutnají? Z toho toustaku+pomazánky, saláty.. Chtěla bych mu udělat Slaný dort, ale nerada bych, aby se pak i celý vyhodil, kdyby nechutnal 🙄. Nějak si neumím představit tu chuť atd 🙄. Děkuji 😇

Pokud dáš neochucené pomazánkové máslo a nebo dáš lehce prolisovaný česnek, mohlo by to být dobré. Ale ne nic obřího. Pokud se to na oslavě rozkrájí, jedině dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8156
3.1.22 13:10

Dělala jsem 2×, lososovou pomazánku a česnekovou, barevné taky na řezu bylo a vždy se s úspěchem snědl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1082
3.1.22 13:13

Chutná to podobně jako chlebíčky nebo jednohubky…záleží jakou pomazánku použijeme..já dělam česnekovou a do části pridam i kari aby to bylo hezky barevné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27502
3.1.22 13:16

Tak udělej dort třeba z různě srolované šunky, salám, zeleninu atak, něco jako obloženou mísu, ale naaranžovat to. Ty z toustaku a pomazánky budou hnus, syrový toustak se tím rozblemca, takže budeš jíst nějaký vlhký chleba a tunu pomazánky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pavlinamus
3.1.22 13:18

Jak chutná slaný dort

Dort z aspiku byl naprosto jedinečný. Samozřejmě ze začátku jsem měla velké obavy, zda bude chutnat. Navíc pro muže super volba.

• Citovat
  • Nahlásit
23169
3.1.22 13:23

Děláme často, je to moc dobré. Prostě jako sendvič. Dáš si dovnitř co máš ráda (nedoporučuju moc kombinovat chutě - jednou jsem měla od známé kousek, kde byl zároveň vlašský salát a česneková pomazánka - hodně divné), vrstvíš na sebe, obalíš třeba nataveným plátkovým sýrem, ozdobíš zeleninkou, klobáskami apod. a je to fajn. Místo chlebíčků ideální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
3.1.22 13:26

Salám rakovina jak na cédéčku, taveňaky ani nemluvím a přemíra soli je jed sama o sobě, ale jestli se chceš manži a fakanů zbavit za každou cenu, tak jed na krysy by měl být rychlejší. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38354
3.1.22 13:27
@Fuflík píše:
Salám rakovina jak na cédéčku, taveňaky ani nemluvím a přemíra soli je jed sama o sobě, ale jestli se chceš manži a fakanů zbavit za každou cenu, tak jed na krysy by měl být rychlejší. :kytka:

Jestli to bude mít jen na narozeniny, tak se nestane nic. Jedovaté potraviny nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23169
3.1.22 13:31
@Fuflík píše:
Salám rakovina jak na cédéčku, taveňaky ani nemluvím a přemíra soli je jed sama o sobě, ale jestli se chceš manži a fakanů zbavit za každou cenu, tak jed na krysy by měl být rychlejší. :kytka:

Ono se to dá udělat i zdravě 8) Stačí použít celozrnný tousťák a místo „taveňáku“ tvarohovou pomazánku, zeleninu, sýry :nevim: Na tom není nic nezdravého. Určitě ne v porovnání s normálním dortem :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
3.1.22 13:32

Je to sendvič.. domácí křenovou pomazánku jsem proložila šunkou, lososovou uzeným lososem. Na dvě vrstvy a z drahých salámů jsem udělala růžičky.. proč by to bylo hnusné? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat