Občerstvení pro děti- co upéct (na slano)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1126
2.1.22 17:26

Občerstvení pro děti- co upéct (na slano)

Holky, potřebuji něco vymyslet pro děti 2. třída. Sladkého mají dost, máte nápad, něco na slano? Tyčinky, nebo něco jiného? Klidně kynuté…
Abych jeden den dopoledne upekla a vydrželo na druhý den…
Klidně pošlete odkazy, nápady, děkuju moc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2491
2.1.22 17:29

Mě napadají pizza šneci, má je rád snad kazdy a naplnit muzes cimkoliv a dobre se budou i jist. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4808
2.1.22 17:30

Já bych teda dělala čerstvé. Pizza šneky, sýrovou roládu, jednohubky, chlebíčky, zapečené bagetky, pizzu, mini kuřízky. U nás by si daly děti vše :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1698
2.1.22 17:30

Doporucuji svuj recept https://www.emimino.cz/…oveho-testa/

Kam je prinesu, tam maji skvely uspech.

Uznavam, ze fotka nevypada moc lakave, ale lepsi nemam. Jdou udelat i z listoveho, ale toto domaci je mnohem chutneji, protoze je z masla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1698
2.1.22 17:34

Nebo klidne ty pizza sneky. Ale je skoda je delat z kupovaneho listoveho. Delame i domaci listove, ale to tvarohove je od neho temer k nerozeznani a je ultra jednoduche.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3227
2.1.22 17:42

Ja delam z vineho testa, 250g masla, 250g hladke mouky a 5lzic bileho vina, vyvalim, nakrajim na tycinky, nez to soupnu do trouby, osolim, bud necham tak, nebo pridam ruzne koreni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7884
2.1.22 17:51
@Janča6 píše:
Doporucuji svuj recept https://www.emimino.cz/…oveho-testa/

Kam je prinesu, tam maji skvely uspech.

Uznavam, ze fotka nevypada moc lakave, ale lepsi nemam. Jdou udelat i z listoveho, ale toto domaci je mnohem chutneji, protoze je z masla.

Ty vypadají dobře, to zkusím. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
2.1.22 17:54

@Petája šneky s kečupem šunkou a sýrem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
2.1.22 18:01

Košumberské rohlíčky pro děti bych plnila jen sýrem a šunkou, popř. kečup, niva… V pohodě můžeš upéct o den dříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1442
2.1.22 18:04

Přijde mi, že ty listové tyčinky a šneci jsou po vychladnutí bez chuti. Takže to na druhý den bude nic moc. Myslím, že miniřízkama nic nezkazíš. A špízy z mozzarelly a rajčat. Případně klidně i nakrájet čerstvou zeleninu, udělat z toho třeba semafory nebo nějaká zvířátka, některé děti to mají rády a je to dobré na prokládání sladkého a mastného. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1698
2.1.22 18:17
@bigl píše:
Ty vypadají dobře, to zkusím. :palec:

Super. Vzdycky hned zmizi :) A kdyz mi zbyde testo, tak delam na sladko https://www.emimino.cz/…covou-kurou/ Posledni dobou spis bez kury, tj jen testo, cukr, skorice. Ty jsou take oblibene, hlavne u deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat