Jak dál postupovat, nevím, kudy kam...

7
6.5.16 08:31

Jak dál postupovat, nevím kudy kam...

Ahoj děvčata. Nevím jak jak si dál zařídit život, takže budu ráda za jaký koliv názor i když vím že spousta z vás si pomyslí že jsem úplně blbá. Proto ta anonymita za kterou se omlouvám. Takže, jsem rozvedená a mám 8letou dceru. Teď jsem v 6.měsíci těhu s přítelem s kterým jsem už 5let. S přítelem se k sobě chováme velmi pěkně a na mou dceru taky nikdy nebyl zlí. Jde o to že když je nějaký jen menší problém on uteče k rodičům. Sbalí si věci a cca po deseti dnech se vrací a je zase vše v pořádku. Po jeho návratu najdeme řešení daného problému a je to. Mám pocit že prostě potřebuje vždy čas na srovnání si všeho v hlavě. A tak jsem to celých 5let respektovala. K rodičům jezdí také na víkendy protože tam má dva syny z manželství. Tráví tam celý pátek, sobotu a neděli a další víkend je s nimi pátek a sobota do oběda. Pak je alespoň na část soboty a neděle za námi. Takže 1,5dne z víkendu za 14dnů. Přes týden pracuje od 8-17hod. a to už přijíždí unavený a nic spolu nepodnikneme a nestíháme. Příjde mi to hodně nerodinné a možná i to vidím jako důvod jeho častých odchodů. Protože je pro něj normální nebýt tolik s námi. Chtěla jsem změnu. Aby jsme víc byli jako rodina a tak jsem navrhla aby si bral kluky k nám a že budeme trávit víkendy všichni dohromady. Jenže kluci sem nechtějí že se tu nudí i přes to že pro ně vymýšlím zábavu. Nedělalo to dobrotu. Dělali mi na schvály, ksichtili se na veškeré jídlo ode mě řekli fuj a tak jsme společné víkendy zrušili, nešlo to. Ještě mě napadlo že bych já s dcerou jezdila za nimi ale to zase nechce přítel. Prý bych se tam nudila, jemu tam je tak dobře a chce si užít jen kluky a podobné výmluvy. Přitom jeho maminka mě tam stále zve. No a teď přichází ten kámen úrazu. Přišli jsme o byt. Byl mojí maminky a ta ho musí prodat. Takže hledáme nové bydlení. Já budu mít cca 500000kč ale to je málo. A on řekl že do bydlení které nebude alespoň podílově jeho nedá ani korunu, protože ví že se stejně jednou rozejdeme když stále odchází. Kdyby opravdu se to tak stalo tak já nemám šanci ho vyplatit. Musela bych odejít a začínat od začátku. Taky mi řekl že už skoro rok ke mě necítí to co by měl k ženě cítit ale že rad mě má. Z mé strany je to stále láska. Na malé, skromné bydlení pro mě s dcerami by ty peníze stačili. Jenže je tu on. Rozejít se nechce a já nevím jestli tu nezůstává jen kvůli tomu že tu ještě zatím máme střechu nad hlavou a on zatím nic nemusí řešit. A pak za v času uteče… A mě v tom všem zase nechá. Nevím jestli to je srozumitelně napsané ale v mém rozpoložení jsem to líp napsat nezvládla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64733
6.5.16 08:40

@hricule najdi si malé skromné bydlení s dcerami - on Ti jasně naznačuje, že pro něj je vztah neperspektivní - minimálně tak mi to připradá :zed: :zed: hele, já bych si s takovým nikdy dítě nepořídila - utíká od problémů, chová se jak malý kluk.. Tys to věděla, šla jsi do toho, takže buď se přizpůsobíš, nebo se na to vykašleš, víc řešení asi není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
6.5.16 08:41

Dneska se emimino depresi jen hemzi. Tady ale mila nebudu.
Pokud jsem to pochopila spravne…Prijde ti nerodinne, ze jsi malo se svym pritelem? A to ti neprijde nerodinne a divne, ze ma dva syny, kteri ziji u jeho rodicu? On vi, ze se jednou rozejdete, ale nechce se rozejit ted? A to si tem dvema klikum nemohla dat vetsi sanci? Ono to asi neni pro ne uplne nejlehci…navic opicky u jidla delaji i vlastni deti, tak jako duvod zruseni navstev to fakt nechapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27358
6.5.16 08:42

A když se vám narodí dcera, jak ten čas o víkendu bude dělit? Nebo si ji bude brát sebou? Mate divný vztah..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10233
6.5.16 08:43

Je to velké dítě. Navíc tě vůbec nepokládá za součást jeho života, na tomto je vidět, jak chlapi berou dítě jako menší závazek. Nechce si s tebou pořizovat majetek, nechce tě ve světě, kde se cítí nejlépe-u jeho rodičů.
Jaké máš vztahy s jeho rodiči?
Je totiž naprosto nevhodné, aby mu vždy po hádce poskytovali azyl, já bych jim to vysvětlila s tím, že jsi ráda, že mají dobré vztahy, ale že jemu se kvůli jejich toleranci jeho nedospění rozpadá už druhý vztah.
On tam má i bývalou manželku? Že tam má očividně i nedospělé děti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18732
6.5.16 08:44

No tak z meho pohledu-pokud k tobe neciti to co by mel, tak to nema smysl a rozesla bych se…nemam pocit, ze by se kdy nejaky chlap zazrakem znovu po letech zamiloval…a jak chces pak vysvetlovat diteti, ze tatinek na 10 dni utika z domu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11751
6.5.16 08:45

Nepočítá s tebou, zařiď se pro sebe a děti. Přijde mi, že má svůj život u rodičů se svými prvními dětmi, a tebe to vnímá přes týden jen jako místo pro obšťastnění základních potřeb (jídlo, praní, sex). Jinak by se snažil svoje „rodiny“ propojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.5.16 08:48

Ne, ne asi jsem to špatně napsala. Jeho kluci vyrůstají u své matky a k rodičům si je jen bere na víkend. Já nebyla ta co řekla aby sem nejezdili. Kluci jsem nechtějí a přítel taky chce s nimi být u rodičů a sám. Dokonce jejich matka jeden čas byla víc nemocná a tak jsem uvažovala o tom že kdyby to nezvládala že by jsme si je vzali k sobě. Vím že to je o zvyku. Jenže jak kluci tak i přítel odmítají tomu dát čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
6.5.16 08:50

Ahoj, přijde mi, že je z tebou jen z pohodlnosti - časté odjezdy k rodičům, nechce, aby ses moc vídala s jěho dětmi…Sice ho chápu, že nechce investovat do bytu, ve kterém mu nebude nic patřit, ale i tak si nedokážu představit, jak bude pokračovat vztah.
Hlavně teď nemysli na něj, zařiď si bydlení pro sebe a své děti a přemýšlej, jestli ten vztah má cenu. Jestli ho ukončíš je na tobě, ale na tvém místě bych počítala s tím, ž v dohledné době odejde on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
6.5.16 08:52

Kde máš hrdost? Kdyby mi chlap řekl, že do našeho bydlení nebude nic investovat, protože se stejně rozejdeme a že už mě rok nemiluje, tak bychom se rozešli ihned, vždyť to je humus, co si k tobě dovolí. Evidentně si myslí (neuraž se), že jsi slepička, která si nechá kálet na hlavu a podle toho se k tobě chová. Najdi v sobě trochu hrdosti, odejdi s holkama do svého, ať vidí, že jsi samostatná, ne žádná chudinka, buď přileze a začne se k tobě chovat jako k partnerce nebo ne a ty budeš mít šanci najít si milujícího partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
6.5.16 08:53

Tak vikendy by se daly v nejhorsim proste podelit - jeden vikend on tam a ty sama, jeden vikend s vama. zadna hitparada, ale dovedla bych si to predstavit.
jenze vy tech problemu mate vic a tak jako nektere ostatni nachapu, ze jsi si do takoveho vztahu poridila dite :nevim: prijde mi, ze on ten vztah vazne nebere a asi nikdy nebral. k tobe neciti, co by citit mel (kdy jindy milovat svou zenu nez kdyz nosi jeho dite). do spolecneho bydleni nechce jit, protoze si mysli, ze se stejne rozejdete…

on je asi spokojeny nejvic u maminky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.5.16 08:55

Přijde mi, že má svůj život u rodičů se svými prvními dětmi, a tebe to vnímá přes týden jen jako místo pro obšťastnění základních potřeb (jídlo, praní, sex). Jinak by se snažil svoje „rodiny“ propojit.
Asi si to dobře vystihla. Taky mám ten pocit… jen pořád hledám řešení a doufám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
6.5.16 09:02

@hricule nedoufej, budeš moc zklamaná. Začni tím, že se postaráš o střechu nad hlavou pro sebe a své děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.5.16 09:03

Moc děkuji za odpovědi. V podstatě jsem tušila co odepíšete, jen jsem se v tom potřebovala utvrdit. Už vím že musím otevřít oči a myslet hlavně na dcery a sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
6.5.16 09:06
@hricule píše:
Moc děkuji za odpovědi. V podstatě jsem tušila co odepíšete, jen jsem se v tom potřebovala utvrdit. Už vím že musím otevřít oči a myslet hlavně na dcery a sebe.
:hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat