Jak dál s takovým vztahem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 15:58
Jak dal s takovym vztahem?

Ahoj holky jsem zoufala :,( s pritelem jsme spolu 4 roky a v cervenci se nam narodi prvni miminko..jenze nas vztah je horsi a horsi…porad se hadame kvuli blbostem…spis on se porad hada ja neresim nic porad do me s mym byvalym rype at si jdu za nim ze stejne vi ze mu pisu atd pritom jsem ta nejvernejsi a nejakeho byvaleho mam uplne nekde..kdyz se jdu sprchovat nechavam mobil na stole protoze jinak ma kecy kde ho mam ze neco skryvam atd..vcera jsme prisli z nakupu a sel se sprchovat tak jsem svhvalne se podivala kde ma mobil a mel ho schovany s vyplyma zvukama tak mu rikam kde ma mobil kdyz me strasne obvinuje…rekl mi ze nevi a pousmival se u toho..po nem jsem sla do sprchy ja a hned se ozvalo: jeee nasel jsem mobil (ironicky)… nemela jsem kvuli tomu uz naladu tak jsme se zacli hadat.. nasi nam dneska kupovali kocarek pro miminko a vcera mi rekl ze nikam nejede vyhrozoval mi tim a ze at jdu do **** ja aji moji rodice… :,( pritom oni mu nic neudelali a jeste jsou tak hodni a udelali pro nas fakt dost :,(..kolikrat u hadky mi mluvi neni to mimino stejne moje takze ho mam nekde atd :,( jak moc me takove slova mrzi… kdyz ja sama vim ze to jeho je.. jsem poprve tehotna a misto toho aby byl na me hodny me furt z neceho obvinuje mluvi mi takove hnusy a vse a ja jsem uz vycerpana :,( chci kvuli miminka na to nemyslet at ho netrapim ale to vazne nejde :,( dnes se od rana dal a dal hadame a ja mu rekla at jde ven ze chci mit klid od nej ze aspon budu mit volny byt pro sebe a on si hned z toho vzal ze tim myslim ze si nejakeho k sobe domu pozvu tak mi rekl: jojo vsak ja dneska pujdu k jine zas… nici me to vse :,( co delat dal? :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Jana525
Kelišová 5629 příspěvků 18.05.19 16:15

Kolik vam je proboha? Asi jste hodne mladi. Napisu to jasne, je to Bud je to Deb… a nebo je proste naprosto nevyzraly na roli otce. On to dite chtel take?

Halamka
Závislačka 4031 příspěvků 18.05.19 16:28

Tohle je buď nevyzrálý jedinec s nulovým sebevědomim nebo počínající manipulant a psychopat. Oboje je špatně. Abys jednoho dne nezjistila, že jsi roztřesená oběť bez kamarádů a své rodiny a i když uděláš cokoli, stejně se po tobě poveze. S takovým člověkem se dá udělat jen jedno a to, že mu zcela jasné řekneš stop. Tohle chování nebudeš trpět ani kvůli, nebo právě kvůli, miminku. A pokud se neuklidní, je nutné se odpojit a odejít. Jenže mám trochu obavu, že to v tom člověku je a možná se na chvíli vydrží přetvařovat, ale jednou se opět projeví a budeš mít že života peklo. Na tvém místě bych si hodně dobře rozmyslela, jestli s takovým člověkem chci strávit celý život.

cecetka
Echt Kelišová 8392 příspěvků 18.05.19 16:50

Prober to se svymi rodici. Pokud jsou rozumni, poskytnou ti zazemi.

Tichošlápek
Extra třída :D 14857 příspěvků 18.05.19 16:59

A to dítě proč? Vždyť ten vztah je nefunkční a bude hůř s mrnavym brecicim uzlikem doma. Čí je byt? Máš jak jít pokud bydlení není tvoje?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 17:05

@Jana525 jasne ze chtel…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 17:06

@Tichošlápek byt je nas dvou ja platim byt on jidlo jinak zbytek na pul utrata atd…a nasi maji barak takze urcite by me tam vzali

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 17:09

@Tichošlápek jenze je to slozite kdyby me vzali k sobe coz vim ze ano tak sdilim pokoj s mladsim brachou a do toho i s miminkem :(

Tichošlápek
Extra třída :D 14857 příspěvků 18.05.19 17:15
@Anonymní píše:
@Tichošlápek jenze je to slozite kdyby me vzali k sobe coz vim ze ano tak sdilim pokoj s mladsim brachou a do toho i s miminkem :(

Ale aspoň víš, ze budeš mít kam jít než se vyřeší alimenty a výživné na tebe. Pokud by to nedopadlo se vztahem dobre. Což si myslím, ze se stane

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 17:21

A proč si vůbec přistoupila na to mít dítě. Postupně kolem sebe vidím jak mladé holky strašně spěchaji na miminko nemají pořádně nic našetřene ale do práce už chodit nechtějí (ze zkušenosti po roce ve zdravotnictví už jsou prý vyhořele) vztah neklapne a pak se diví že zůstanou sami s mimčem a už zakládají diskuze na co mají od státu nárok nebo jak vyjít s 500 Kč na týden. Kam se podělo to chození, začít spolu bydlet, svatba, baracek, mimčo. Samozřejmě pokud někdo potká protějšek ve 30 tak tolik času nemá :nevim: Mám známou věk 30 let, 3 děti každé s jiným, 3× rozvedená - docela dobré skóre. A to jsme ji mohli říkat ať nikam nespěchá, že je mladá, holt byla zamilovaná :mavam: anonym známá sem chodí

růžový achát
Echt Kelišová 8589 příspěvků 18.05.19 17:25

Hysterickej Čurymrdán, co Tě bude jebat po zbytek Tvého života, jednoho mam doma a nelze se ho legitimě zbavit, neboť vždy vymyslí něco aby mi mi uškodil, vítej,…

Uživatel je onlineChytrak
Závislačka 3355 příspěvků 18.05.19 17:29
@Anonymní píše:
@Jana525 jasne ze chtel…

A jakmile te oplodnil, tak se uplne zmenil? :think:
Hm, ti chlapi by fakt nemeli tehotnet ty zenske, viditelne jim to nesvedci :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 9933 příspěvků 18.05.19 18:50
@Anonymní píše:
@Jana525 jasne ze chtel…

Jasne, takhle se chova natesenej chlap. Neverim…

truelly
Závislačka 3256 příspěvků 18.05.19 18:52

Nemá někoho, že svůj mobil schovává a do Tebe rýpe???

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 18.05.19 19:00

Kolik že vám teda je?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama