Jak dát druhou šanci??

Anonymní
25.6.20 11:32

Jak dát druhou šanci??

Ahoj. Chtěla bych se vypovídat a zároveň poprosit o radu. S partnerem to bude rok co budeme spolu, začátek vztahu byl dost špatný( poradne jsme se jeste neznali a dozvídali jsme se ruzne veci o sobe) on je takovy, ze on se nerad sveruje, co je jeho soukromi tak je jeho soukromi a to me stvalo. Ja jsem otevřeny clovek a nedela mi problem nic rict..taky on je flegmatik a ja cholerik/sangvinik :D. Po nejake dobe, jsem citila ze furt neco skrývá a tak sem mu parkrat vlezla na fb a mobil. Nebylo tam extra nic hrozneho, jo psal si tam s par holkama, ale nic hrozneho. Až jednou sem narazila na chat, jak si psal s borku se kteru spaval prede mnu, tvrdí mi, ze byli jen jako kamaradi s vyhodama a ze k ni nic necitil a ona to s nim ukoncila. A ted se bavi jen kamaradsky. Ale on se ji psal, jestli se muze k ni stavit na vino, ona ho zvala k sobe.. a jako me to dost zamrzelo a beru to jako mensi podvod i kdyz mi tvrdí, ze kdyby sli tak by nic nebylo, ale proc by mel chodit k nejake holce se kteru spaval na vino, nekomu to prijde normalni, ale mne treba ne( nakonec jim to ani jednu nevyslo nastesti) A on rikal, ze nevedel ze mi to tak bude vadit a slibil mi, ze se s ni vidat nebude a uz ji nebude psat( a to musim rict, ze dodržuje snad)
Ale ted ten problem.. zacali jsme oba spatne, on mel tajemstvi A furt neco skrýval, ja sem mu vlezla do mobilu a neverila mu. Teď on mi neveri, ze mi nechce pucit ani mobil, ze bych nekam zase vlezla( ale jako nedivim se tomu..nemela sem to delat) a rikal mi, ze radsi si s holkama uz nepise, protoze bych na to prisla a delala scény, ale mne nevadi, kdyby si psal s holkama, ale jde mi o to, aby to neskrýval/netajil a byl uprimny chápete me ne?? :?. A mam strach, ze si bude psat s holkama tak jak s tu borku a skrývat to/mazat, abych nahodu nezarlila( ale Ja uz sem se zlepsila, dokazu ovládat uz zarlivost a nechcu mu přikazovat s kym se bavit ma a s kym ne. Ale chci po nem, aby byl uprimny.. aby to neschovaval a klidne mi i o tom rekl :? ) jenže jak toho docílit??? Nemate nekdo zkusenosti??
Chapu, ze to nejde ze dne na den a chce to cas, ale verim, ze to neni jeste ztracené a zvladneme to napravit. Ze oba jsme to nejakym zpusobem pokazili, ale přešli jsme pres to.. jinak nas vztah je super, nemame uz zadne konflikty, sice nekdy me stve a ja jeho taky, ale nic nenormalniho, ale kdyz se zeptam na nějaké holku tak on, ze jestli zase stiham a zacneme resit zas tady tohle.. a ja ho mam rada a chci jit dal. Nejlepsi by bylo, byt nad veci, ale to ja neumim.. mam strach, ze me podvede, ze si s nejaku pise zase, ze me opusti, ale vim ze si to delam jenom sama.. nemate nejakou radu? Jak neresit tyhle kraviny???
A prosim, poznamky, že jsem stíhačka..tak ano, ze zacatku jsem byla a dost sem zarlila, dela mi problem verit jen tak nekomu.., ale sla jsem do sebe a zarlivosti se asi nezbavim, ale už to dokazu ovládat.
Děkuji za odpovědí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1177
25.6.20 11:44
@Anonymní píše:
Ahoj. Chtěla bych se vypovídat a zároveň poprosit o radu. S partnerem to bude rok co budeme spolu, začátek vztahu byl dost špatný( poradne jsme se jeste neznali a dozvídali jsme se ruzne veci o sobe) on je takovy, ze on se nerad sveruje, co je jeho soukromi tak je jeho soukromi a to me stvalo. Ja jsem otevřeny clovek a nedela mi problem nic rict..taky on je flegmatik a ja cholerik/sangvinik :D. Po nejake dobe, jsem citila ze furt neco skrývá a tak sem mu parkrat vlezla na fb a mobil. Nebylo tam extra nic hrozneho, jo psal si tam s par holkama, ale nic hrozneho. Až jednou sem narazila na chat, jak si psal s borku se kteru spaval prede mnu, tvrdí mi, ze byli jen jako kamaradi s vyhodama a ze k ni nic necitil a ona to s nim ukoncila. A ted se bavi jen kamaradsky. Ale on se ji psal, jestli se muze k ni stavit na vino, ona ho zvala k sobe.. a jako me to dost zamrzelo a beru to jako mensi podvod i kdyz mi tvrdí, ze kdyby sli tak by nic nebylo, ale proc by mel chodit k nejake holce se kteru spaval na vino, nekomu to prijde normalni, ale mne treba ne( nakonec jim to ani jednu nevyslo nastesti) A on rikal, ze nevedel ze mi to tak bude vadit a slibil mi, ze se s ni vidat nebude a uz ji nebude psat( a to musim rict, ze dodržuje snad)
Ale ted ten problem.. zacali jsme oba spatne, on mel tajemstvi A furt neco skrýval, ja sem mu vlezla do mobilu a neverila mu. Teď on mi neveri, ze mi nechce pucit ani mobil, ze bych nekam zase vlezla( ale jako nedivim se tomu..nemela sem to delat) a rikal mi, ze radsi si s holkama uz nepise, protoze bych na to prisla a delala scény, ale mne nevadi, kdyby si psal s holkama, ale jde mi o to, aby to neskrýval/netajil a byl uprimny chápete me ne?? :?. A mam strach, ze si bude psat s holkama tak jak s tu borku a skrývat to/mazat, abych nahodu nezarlila( ale Ja uz sem se zlepsila, dokazu ovládat uz zarlivost a nechcu mu přikazovat s kym se bavit ma a s kym ne. Ale chci po nem, aby byl uprimny.. aby to neschovaval a klidne mi i o tom rekl :? ) jenže jak toho docílit??? Nemate nekdo zkusenosti??
Chapu, ze to nejde ze dne na den a chce to cas, ale verim, ze to neni jeste ztracené a zvladneme to napravit. Ze oba jsme to nejakym zpusobem pokazili, ale přešli jsme pres to.. jinak nas vztah je super, nemame uz zadne konflikty, sice nekdy me stve a ja jeho taky, ale nic nenormalniho, ale kdyz se zeptam na nějaké holku tak on, ze jestli zase stiham a zacneme resit zas tady tohle.. a ja ho mam rada a chci jit dal. Nejlepsi by bylo, byt nad veci, ale to ja neumim.. mam strach, ze me podvede, ze si s nejaku pise zase, ze me opusti, ale vim ze si to delam jenom sama.. nemate nejakou radu? Jak neresit tyhle kraviny???
A prosim, poznamky, že jsem stíhačka..tak ano, ze zacatku jsem byla a dost sem zarlila, dela mi problem verit jen tak nekomu.., ale sla jsem do sebe a zarlivosti se asi nezbavim, ale už to dokazu ovládat.
Děkuji za odpovědí :srdce:

Jo si stíhačka. Ježkovi oči, proč to pořád dokola řešíš a vytahuješ? Tak se ho prostě neptej, či si píše z dalšími, pokud mu nevěříš, tak nevidím důvod aby jste spolu byly. Ve vztahů má být důvěra, což Vám evidentně chybí. Jinak vidím, že to asi moc ovládat nedokážeš, když se ho na to pořád ptáš.. už jste si to všechno vyřešily, tak se v tom nepatlej a přítel musí pochopit, že se ti nelíbí, když si píše s jinými. I když pokud s němi vyloženě neflirtuje nebo tak, tak bych to neřešila. Někteří chlapy si tímhle zvedají sebevědomí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
25.6.20 11:47

Nedočetla jsem, prolízačkám bez sebevědomí nefandím :poblion:

Příspěvek upraven 25.06.20 v 11:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
25.6.20 11:47

Nelez mu do mobilu, protoze kdyz budes hledat, vzdycky neco najdes - minimalne neco blbe pochopis a pretocis si to dle sveho. Nechtej vedet o vsem, co dela, s kym mluvil, s kym si psal. Nechej ho normalne zit. Jste spolu, jste stastni, tak do toho zbytecne nevrtej. Vadi ti, ze si s ni psal, ze by k ni sel na vino? Bojis se toho, ze by s ni neco mel? Mas k tomu nejaky duvod? Jestli ne, tak nehledej problemy tam, kde nejsou.
A uvidis, ze kdyz prestanes mit tendenci vedet o vsem, co se kolem neho sustne, dost se ti ulevi. Taky jsem kdysi chtela vedet, kde byl po praci, protoze cesta trva hodinu a on prisel za hodinu a pul. Chtela jsem vedet, kdo PRESNE byl v te hospode… :nevim: Proste mlada, blba, no… Takze chapu. Snazil se mi vyhovet, vsechno rekl a cim vic byl uprimny, tim vic ja byla nastvana :D chce to trochu sebekazne, zeptat se, kdyz te neco trapi, rict, proc se na to ptas… A trochu si to prenastavit v hlave - zbav se pocitu, ze musis mit nade vsim kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.6.20 11:49
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědí :srdce:

Ahoj můj naroz je asi takový že máte zažívat nějaké krásně chvilky romantiky a užívat si jeden druhé a bejt zamilovaný až po uši.. Myslím si že asi tak zamilovaný není když má potřebu si psát s jinými.. :/ když je to teď nahovno bude to i za další roky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15049
25.6.20 11:56

Nejste spolu ani rok. Měli byste se vznášet na růžovém obláčku zamilovaní a vášně. Místo toho dokola řešíte jeho podvádění a tvoje slídění.
Jestli jsi stíhačka - ano, jsi, prolezas mu soukromí a nevěříš mu.
Jestli on je podvodník? Ano je, když pominu, že pise i jiným tak minimálně se zvát domu k bývalé milence na vínko atd. bylo jen s jediným účelem a tím rozhodně nebylo povídání si o počasí.
Suma sumárum - on tebe nežere vůbec, ty jeho zase až nezdravě a závisle. Nemůže to fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21490
25.6.20 11:57

Už zase???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4232
25.6.20 11:59

Ty uz si tu psala, vid? A ne jednou a ty rady byly vzdy stejne. Sice se do soukromych veci neleze, ale po necelem roce by mel byt partner paf z tebe a nechtit chodit k exFWB na vino. Co jeste vic na tom nepobiras?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.6.20 12:08

@Bamace
Děkuju moc! :srdce: Mas pravdu..

• Nahlásit
  • Citovat
393
25.6.20 12:10

Kdyby si tulipánku místo slídění radši mužíčkovi něco dobrého uvařila a vysmejčila bejvák…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
25.6.20 12:11

Přesně, pokud má potřebu si s psát s jinýma a flirtovat, tak asi ho to s tebou až tak moc nebere. Zamysli se nad tím vztahem, dokud v něm nejsou děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
303
25.6.20 12:37

Stihacka uplne nejsi, se sebevedomim to spolecneho mit taky nic nemusi, pokud ma clovek ciste svedomi a o noveho partnera opravdu stoji nemel by mit duvod mlzit a tajit pred tebou kazdou blbost, pokud ano je s nim neco spatne. Kazdopadne duveru k nemu nechovas. Do telefonu jsi mu lezt nemela ale zjistila jsi pravdu a ta je takova, ze ke svoji ex vecer na vino chtel jit opravdu jenom za ucelem sexu, sundej ruzove bryle a nebud naivni. Co s tim? Ja bych to skoncil pokud mu neveris a placas se v tom budes se trapit a placat se v tom dal, lepsi ho nechat jit nez se v tom dale trapit. Najdi se cloveka, ktery k tobe bude uprimny a venovat se tobe. Tipl bych, ze si s tou exkou stale pise, ale uz si dava bacha, konverzaci maze a telefon pred tebou strezi jako oko v hlave. Nezdravy vztah pryc z nej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3427
25.6.20 12:48
@Bamace píše:
Nelez mu do mobilu, protoze kdyz budes hledat, vzdycky neco najdes - minimalne neco blbe pochopis a pretocis si to dle sveho. Nechtej vedet o vsem, co dela, s kym mluvil, s kym si psal. Nechej ho normalne zit. Jste spolu, jste stastni, tak do toho zbytecne nevrtej. Vadi ti, ze si s ni psal, ze by k ni sel na vino? Bojis se toho, ze by s ni neco mel? Mas k tomu nejaky duvod? Jestli ne, tak nehledej problemy tam, kde nejsou.
A uvidis, ze kdyz prestanes mit tendenci vedet o vsem, co se kolem neho sustne, dost se ti ulevi. Taky jsem kdysi chtela vedet, kde byl po praci, protoze cesta trva hodinu a on prisel za hodinu a pul. Chtela jsem vedet, kdo PRESNE byl v te hospode… :nevim: Proste mlada, blba, no… Takze chapu. Snazil se mi vyhovet, vsechno rekl a cim vic byl uprimny, tim vic ja byla nastvana :D chce to trochu sebekazne, zeptat se, kdyz te neco trapi, rict, proc se na to ptas… A trochu si to prenastavit v hlave - zbav se pocitu, ze musis mit nade vsim kontrolu.

Tak tak, to je problém asi dost velké části žen, chceme mít partnera pod kontrolou, protože nám to dodává jakýsi pocit jistoty, že tím předejdeme nevěře a následnému rozvodu, jenže bohužel tu jistotu nebudeme mít nikdy..na nevěru stačí pár minuta může a nemusí z toho být dalších pár let..takže jedině nadhled a nepátrat, ale je to těžké to připouštím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6763
25.6.20 13:02

Tobe zrejme funguje intuice, ze jemu jedna zena (ty) nestaci, ale misto abys to ukoncila, tak si myslis, ze to zvladnes ohlidat.
Tohle nemuze fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
25.6.20 13:16
@Anonymní píše:
Ahoj můj naroz je asi takový že máte zažívat nějaké krásně chvilky romantiky a užívat si jeden druhé a bejt zamilovaný až po uši.. Myslím si že asi tak zamilovaný není když má potřebu si psát s jinými.. :/ když je to teď nahovno bude to i za další roky. :nevim:

Promiň, ale jestli si píše s jinýma holkama, tak to neznamená, že není zamilovaný!!! To je přece pitomost. Normální společenský člověk má spoustu známých (muže i ženy), se kterými si může občas psát. I na to vínko s nimi zajít. Ale měl by to své partnerce říct - o tom víně. Manžel takhle chodí asi tak jednou za půl roku do čajovny s bývalou kolegyní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama