Jak dostat jídlo do dítěte

23.7.13 22:48

Jak dostat jídlo do dítěte

Mám problém se synem, od září jde do školky a spostu jídla nejí, např. chlaba, knedlík, těstoviny. Většinou přílohy, maso jí samotné, nebo jen omáčky s ríží, Doufám že se to ve školce změní, máte někdo stejný problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27104
23.7.13 22:50

Hmmm… A už zažil hlad? Nebo se furt po drobnu dopuje tu kus rohlíku, tady kousek koláče?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 22:50

@simona.49
Mám taky stejný problém. A taky v září jdeme do školky. Ale já to nějak neřeším, myslím, že ty učitelky tam jsou zvyklé na ledasco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
23.7.13 22:54

Taky mám ten problém, mám bohužel i problé, jak z něj to jídlo " dostat ven" :oops:

• Citovat
  • Upravit
2607
23.7.13 23:02

Malej se ve školce naučil jíst jídla, která doma nejedl. Tety jim tam říkají, tak to jenom ochutnejte. Nenutí je jíst, co nechtějí. A když nechce, tak tam mají chleba a hold děti obědvají chleba. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2002
23.7.13 23:03

Holka toho taky spousty nejedla, nastoupila do skolky a kdyz videla ze ostatni deti to jedi zkusila to taky a ejhle najednou zacala jist naprosto vsechno bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 23:05

S vyprázdněním naštěstí problém nemáme. Taky si myslím že učitelky se jich tam ptát nebudou,,chceš-nechceš"jeho problém, na sladké si nepotrpíme nikdo, takže to ani nekupuju.Ale aspoň ten chleba se sýrem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 23:08

Asi přestanu vařit co mu chutná a dostane co doma je, at' ho ve školce naučí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2002
23.7.13 23:14

@valkil meli jsme problem taky a hoooodne dlouho, pomohl az Microlax

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 23:16

Co to je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
23.7.13 23:25
@simona.49 píše:
Asi přestanu vařit co mu chutná a dostane co doma je, at' ho ve školce naučí

A to jsi dosud nedělala? Měsíc před začátkem školky už je trochu pozdě, když mu doma maminka 3 roky vyvařuje, co mu chutná…
Ty nejsi schopna/ochotna ho to naučit a spoléháš, že to za tebe udělají ve školce? To mi trochu uniká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48869
23.7.13 23:37

Můj tříleták je taky dost mlsný, co sní, to sní, zbytek mu nenutím. Hodím to do lednice a dojede to večer, většinou má pak hrozný hlad :mrgreen:

Třeba bude ve školce jíst, až uvidí ostatní děti, většinou se po sobě opičí a jedí taky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
23.7.13 23:45

@valkil nám pomohly laktobacílky, ale tedy dlouhodobě užívané :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tykvička
24.7.13 00:10
@simona.49 píše:
Mám problém se synem, od září jde do školky a spostu jídla nejí, např. chlaba, knedlík, těstoviny. Většinou přílohy, maso jí samotné, nebo jen omáčky s ríží, Doufám že se to ve školce změní, máte někdo stejný problém?

A maso se zeleninou sní? My doma jíme podobně jako on - testoviny/knedlíky/rýži.. Nebereme jako přílohu, ale jako hlavní jídlo, ke kterému je zelenina. Buď maso nebo sacharidy, málokdy je to scuknuté :D

• Nahlásit
  • Citovat
121
24.7.13 00:12

@simona.49
Ostatní děti jsou pro ty drobíny velkou motivací.
Naše princezna takřka nic nepije, ale jakmile k nám přijdou děti kamarádek a sosají z jejího hrnečku, začne pít „o sto šest“. ;)
Snad to tak bude platit i pro Tvého syna ve školce. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama