Jak ho opustit?

Anonymní
27.4.20 23:34

Jak ho opustit?

Ahoj, nikdy jsem se s nikym nerozesla a nevim jak na to. Kazdopadne v tomhle vztahu zustat nechci. Neni to zrovna jednoducha situace - jsem tehotna. Dite jsme oba chteli, ale jeho chovani ke mne se zhorsuje a ja uz na to nemam. Rve na me kvuli uplnym kravinam, vsechno delam spatne, ponizuje me, urazi me, jedna se mnou jako s kusem hadru. Kdyz mame stejny nazor na neco, tak je to ok, ale jakmile mam na neco rozdilny nazor, tak je zle. Prvni me vydepta a pak se usmiva. No proste fakt hruza. Kdybych tu mela vsechno vypsat, tak tu budu do Vanoc. Vratit se mam kam, ale jak to ukoncit. Vim, ze to nepujde v klidu. Achjo, to jsem si na.rala do bot.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.4.20 00:22

Kdyz vis, ze by to nebylo v klidu, tak bych si vzala dovolenou a odstehovala se az bude v praci. Muzes mu nechat na stole dopis

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 00:58

No to je blbý, když už je dítě na cestě. Pokud už ho ale opravdu nechceš a ani kvůli dítěti na tom vztahu nechceš zapracovat (s ním samo sebou), a nejsi schopná mu to říct do očí, tak bych taky volila odstěhovat se, když není doma a nechat mu na stole dopis. Nebo, až na tebe bude zase vyjíždět, tak mu to vpal, že už takhle nemůžeš. Že je ti to líto, ale že už jsi z něho na dně a potřebuješ pauzu. Pak bych odešla. Snad není přítel agresivní, nebo tak něco. V tom případě by ten dopis byl opravdu lepší.

• Citovat
  • Nahlásit
1242
28.4.20 04:49

Záleží jaký je to typ, jestli to není nasilník. Pokud se nebojíš, že ti něco udělá, tak bych si odstěhovala věci když není doma. Počkala až přijde domů, řekla mu to a odešla (ideálně, když na tebe bude někdo čekat). Pokud víš, že to neproběhne v klidu, tak mu nech dopis, že takto se nedá žít a že odcházíš. Hlavně buď silná a nenech se přemluvit k návratu, když už teď se chová takto. Držím ti palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 05:26

Odejdi, mysli ma dite, ale hlavne na SEBE! S dvěma se odchází mnohem hůř :roll: :,( máš šanci to zmenit, hlavne nenalet na sliby jak se zmeni a jak bude lip. Nezmeni a nebude. Zbal se kdyz bude pryc, vezmi si vsechno, co budes potrebovat at se nemusis po par dnech pro neco vracet. Ja bych nenechala ani dopis, sam musi vedet kde je problem

• Citovat
  • Nahlásit
19345
28.4.20 06:28

Hodně rychle uteč, tohle se strašně zhorší po narození dítěte 8o Miminko může být uplakané, pán tvorstva začne mít pocit, že není dostatečně oprašován a krmen a je oheň na střeše. Neustály to už i klidnější povahy, než ten tvůj :think: Chceš přece mít pro sebe a dítě klid? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
28.4.20 06:30

Normálně se sbal a vypadni, až bude v práci. A nic nevysvětluj, ono mu to dojde samo :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
28.4.20 07:08

Nic neříkej, na balení pozvi na pomoc silné mužské paže ( někoho z rodiny, nebo kamaráda) kdyby se nedej bože vrátil dřív a měl s tvým odchodem problém. Nejprve ale vše pořádně promysli, ať NIC nezapomeneš. Je možné, teď už tě pak do bytu nebude chtít pustit…drž se. Škoda, žes tu nenapsala už před těhotenstvím, takhle s ním budeš muset komunikovat kvůli dítěti :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
28.4.20 07:18

A proč jste si dělali dítě? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
28.4.20 07:38

Mela jsem manzela co zacal ve velkem hulit a pry v tom byly i jine drogy jsem se pozdeji dozvedela, zacal me bit i pred detma, urazel me, ponizoval…nasla jsem si podnajem a kdyz byl v praci s detma jsem se odstehovala a pak vse resila pres pravnika…uz jsou to 4 roky a byla to ta nejlepsi vec co jsem pro sebe a deti mohla udelat❤️ Drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
28.4.20 07:48

S tím chováním by měl obrátit.Tímto hrubým způsobem

@Anonymní píše:
Ahoj, nikdy jsem se s nikym nerozesla a nevim jak na to. Kazdopadne v tomhle vztahu zustat nechci. Neni to zrovna jednoducha situace - jsem tehotna. Dite jsme oba chteli, ale jeho chovani ke mne se zhorsuje a ja uz na to nemam. Rve na me kvuli uplnym kravinam, vsechno delam spatne, ponizuje me, urazi me, jedna se mnou jako s kusem hadru. Kdyz mame stejny nazor na neco, tak je to ok, ale jakmile mam na neco rozdilny nazor, tak je zle. Prvni me vydepta a pak se usmiva. No proste fakt hruza. Kdybych tu mela vsechno vypsat, tak tu budu do Vanoc. Vratit se mam kam, ale jak to ukoncit. Vim, ze to nepujde v klidu. Achjo, to jsem si na.rala do bot.
.. určitě ne. Ale na druhou stranu muž má být hlava rodiny, ne ženská.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
28.4.20 07:51
@Danikoof píše: .. určitě ne. Ale na druhou stranu muž má být hlava rodiny, ne ženská.
;) to určitě 8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6476
28.4.20 07:58
@Danikoof píše: .. určitě ne. Ale na druhou stranu muž má být hlava rodiny, ne ženská.
1616 prispevku a jeden blabol za druhym :potlesk: :potlesk: ntb. je na case ti rict, ze nadpis znamena nazev prispevku, nikoliv zacatek vety. :lol:.. hele a fakt si myslis, ze nazory ala sovinistickeho pra.sete ti zajisti krasny vztah se zenou?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
28.4.20 08:29

Á, někdo s kalhotami se ozval. No já si s ním...

@markytka3 píše:
1616 prispevku a jeden blabol za druhym :potlesk: :potlesk: ntb. je na case ti rict, ze nadpis znamena nazev prispevku, nikoliv zacatek vety. :lol:.. hele a fakt si myslis, ze nazory ala sovinistickeho pra.sete ti zajisti krasny vztah se zenou?
.. miminko neodsoulozil.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6476
28.4.20 08:33
@Danikoof píše: .. miminko neodsoulozil.

hele, ty asi nebudes nejostrejsi pastelka v penale, ze? fakt nevis, co znamena pojem nazev? :lol: ntb. co ma spolecneho vysoulizene miminko s tvym nazorem, ze chlap ma vladnout a zena drzet hubu a krok? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat