Jak ho přimět zhubnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 13:40
Jak ho přimět zhubnout?

Zdravím,
mám chlapa, který je na svůj věk (26) hodně při těle (125 kg), což mi ze začátku nevadilo, ale jakmile došlo na první intimnosti, tak to velké bříško začalo trochu vadit + i penis má z části „utopený“ v tukovém polštáři v podbřišku a celé to není tak úplně ono. Věřím, že bych to dokázala překonat, protože mě přitahuje, ale má i fyzické problémy spojené s nadváhou, což mi u tak mladého člověka přijde hrozně zbytečně. Životní styl - sedavá práce, po práci žádná aktivita, jí nepravidelně pouze maso, sladkosti atd.
Chci se zeptat, zda některá z vás řešila podobný problém, případně jak a zda došlo ke změně? Jsme spolu krátce a nechci ho ranit, ale myslím, že by se sebou měl něco dělat pokud chce založit rodinu atd atd. Vždy, když něco naznačím, tak rychle odvede téma jinam, nebo si z toho dělá legraci.
Děkuji za reakce :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9610 příspěvků 22.07.19 13:48

Proč si začínáš s chlapem, kterej tě nepřitahuje?

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 22.07.19 13:54

Tak nejrychlejší metoda jen velmi ostrý nůž a to sádlo odkrájet.

Druhá nejrychlejší je liposukce.

Ale hlavně, musí si sám uvědomit, že má problém a prostě změnit trvale jídelníček a obecně životosprávu. A více pohybu, pro začátek hodinové procházky rychlou chůzi. Denně. A přidat cvičení na rozhýbání tela a posílení vsech svalových skupin.

kačka39
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 22.07.19 13:55
@Anonymní píše:
Zdravím,
mám chlapa, který je na svůj věk (26) hodně při těle (125 kg), což mi ze začátku nevadilo, ale jakmile došlo na první intimnosti, tak to velké bříško začalo trochu vadit + i penis má z části „utopený“ v tukovém polštáři v podbřišku a celé to není tak úplně ono. Věřím, že bych to dokázala překonat, protože mě přitahuje, ale má i fyzické problémy spojené s nadváhou, což mi u tak mladého člověka přijde hrozně zbytečně. Životní styl - sedavá práce, po práci žádná aktivita, jí nepravidelně pouze maso, sladkosti atd.
Chci se zeptat, zda některá z vás řešila podobný problém, případně jak a zda došlo ke změně? Jsme spolu krátce a nechci ho ranit, ale myslím, že by se sebou měl něco dělat pokud chce založit rodinu atd atd. Vždy, když něco naznačím, tak rychle odvede téma jinam, nebo si z toho dělá legraci.
Děkuji za reakce :)

Tak hlavně musí sám chtít, jak nebude, je každá snaha marná. Ono to těm chlapům tak nevadí. Ale je blbý, že už má v tak mladým věku nějaké problémy. Spíš bych zkusila apelovat na ty problémy. Můj má celý život podobnou váhu asi na 175 cm a zatím žádný problémy nemá, a to mu je přes 50 let. Nikdy jsem ho nedonutila hubnout - hlavně jíst zdravější potraviny

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 13:57

Bohužel mám pocit, že přinutit chlapa ke zhubnutí snad ani nejde. On do toho musí dozrát tak nějak sám. Řešila jsem něco podobného, na moje taktní narážky a rady (pak už i méně taktní) jsem se žádné reakce nedočkala. Až ho samotného začalo bavit jezdit na kole, tak jsem (uznávám, že dost nečestně) asi po týdnu jeho ježdění řekla, že se mi zdá, že i trochu díky tomu zhubl a že mu to stráááášně sluší (ačkoliv samozřejmě ještě žádný výsledek v té době vidět nebyl). To ho hrozně nakoplo a začal i víc dbát na stravu a sledovat si tu váhu sám a šlo to hezky dolů, vypadá bezvadně :palec:.
Asi na každého platí něco jiného, na mého jinak velmi bystrého manžela bohužel platil trik jak na děcko :nevim:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 13:59

Měla jsem to podobně jako ty. Začala jsem mu vařit večeře a dělat svačiny a zhubl 20 kg. Nejsme spolu, našel si pak relativně štíhlou holčinu a teď jim je tak dobře, že se zase spolu pěkně vypapkali.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 14:00
@kačka39 píše:
Tak hlavně musí sám chtít, jak nebude, je každá snaha marná. Ono to těm chlapům tak nevadí. Ale je blbý, že už má v tak mladým věku nějaké problémy. Spíš bych zkusila apelovat na ty problémy. Můj má celý život podobnou váhu asi na 175 cm a zatím žádný problémy nemá, a to mu je přes 50 let. Nikdy jsem ho nedonutila hubnout - hlavně jíst zdravější potraviny

je to ale hrozný, když některým chlapům nevadí, že mají pinď..ra utopenýho v sádle. Většina mužů svému přirození přikládá nadprůměrný význam a tohle jim na druhou stranu nevadí … :roll: Sama s tím mám zkušenosti, že sex s takovým je „nic moc“ a přitažlivej může být jak chce. Největší chuťovka je to pak v létě, kdy jsou oba zpocení.

Azeretereza
Závislačka 2949 příspěvků 22.07.19 14:00

Nech ho jít, proč s ním jsi, když už od začátku ho chceš předělávat? To není fér.

hopsalka
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 22.07.19 14:04
@Azeretereza píše:
Nech ho jít, proč s ním jsi, když už od začátku ho chceš předělávat? To není fér.

proč to není fér? Kluk je fajn, vyhovují si, pak došlo na sex, ona zřejmě byla zklamaná, dala tomu šanci ale zjistila, že sex nic moc díky pupku vyžranýmu ze snickersek a lepší to zřejmě nebude, ale přítele má ráda a opouštět ho nechce. :nevim:

Venetia
Hvězda diskuse 44820 příspěvků 22.07.19 14:08
@Anonymní píše:
Zdravím,
Děkuji za reakce :)

Mne se to jednou stalo, a začal hubnout sám od sebe. Nakonec tam ta přitažlivost stejně nebyla, tak to neslo..ale přišlo mi, že ten začátek možné vztahu ho hodně nakopnul a chtěl shodit sám.

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 22.07.19 14:13
@Venetia píše:
Mne se to jednou stalo, a začal hubnout sám od sebe. Nakonec tam ta přitažlivost stejně nebyla, tak to neslo..ale přišlo mi, že ten začátek možné vztahu ho hodně nakopnul a chtěl shodit sám.

Tak tak, snaha zlepšit se před partnerkou může být sakra dobrá motivace, zvlášť když ho v tom partnerka šikovně podporuje. Viz ten příspěvek s hubnutím díky kolu.

kačka39
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 22.07.19 14:55
@Anonymní píše:
je to ale hrozný, když některým chlapům nevadí, že mají pinď..ra utopenýho v sádle. Většina mužů svému přirození přikládá nadprůměrný význam a tohle jim na druhou stranu nevadí … :roll: Sama s tím mám zkušenosti, že sex s takovým je „nic moc“ a přitažlivej může být jak chce. Největší chuťovka je to pak v létě, kdy jsou oba zpocení.

Ten můj je sice tlustej, ale utopenýho ho nemá. Ale před pár lety zhubnul asi 20kg, a hned to bylo na sexu znát. Teď už je má zase zpátky. Souložit chce- pokud teda vůbec chce- jedině, že on leží na zádech.
On přes den moc nejí a pak se nafutruje najednou, co se do něj vejde.

Raduna-Raduna
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 22.07.19 15:37
@kačka39 píše:
Ten můj je sice tlustej, ale utopenýho ho nemá. Ale před pár lety zhubnul asi 20kg, a hned to bylo na sexu znát. Teď už je má zase zpátky. Souložit chce- pokud teda vůbec chce- jedině, že on leží na zádech.
On přes den moc nejí a pak se nafutruje najednou, co se do něj vejde.

To je přímo rychlík do diabetes II. Nejhorší životospráva vůbec.

kačka39
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 22.07.19 15:42
@Raduna-Raduna píše:
To je přímo rychlík do diabetes II. Nejhorší životospráva vůbec.

To jo, a k tomu pije jedině kofolu nebo ledový čaj. A do kafe nebo čaje si dává i 6 lžiček cukru. Ale cukr( testy) zatím dobrý. Je to nechutný, já mu říkám, ať pije vodu, já ji piju taky.

Raduna-Raduna
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 22.07.19 15:44
@kačka39 píše:
To jo, a k tomu pije jedině kofolu nebo ledový čaj. A do kafe nebo čaje si dává i 6 lžiček cukru. Ale cukr( testy) zatím dobrý. Je to nechutný, já mu říkám, ať pije vodu, já ji piju taky.

Můj muž pak málem umřel na ketoacidózu. Měl by si fakt dát bacha.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama