Jak jit dal a zapomenout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lalalyla
Kecalka 494 příspěvků 30.12.17 12:55
Jak jit dal a zapomenout?

Ahojky vsem :mavam:
Vim ze je tu spoustu diskuzi na podobne tema, ale zatim jsem nenasla utechu. Nedavno jsem tu psala jedno tema.Dnes jiz byvaly se zamiloval do slecny a rozesel se po 8 letech.Nas vztah nebyl idealni, hlavne z jeho strany.
Hral automaty, nekdy si dal na delsi dobu pauzu, ale pak tam sel znovu.Uz skoro po roce co jsme byli spolu byli naznaky nevery.Psal si na seznamkach s jinejma a parkrat jsem prisla na to ze s nimi byl i venku.Ja mu pomohla dat si zivot dohromady. Vsichni mu rikali diky ni ses dal dohromady. Odpustila jsem mu spoustu veci a doufala ze se zmeni.Vzdy byl na holky a ja hloupa myslela ze diky me se to zmeni.Ted jsme od sebe 2 mesice a ja se nemuzu posunout dal. Bydlim v byte kde jsme bydleli spolu(je za skvelou cenu a kdybych sla jinam tak bych si pohorsila).Chci zkusit prestehovat nabytek treba to pomuze co myslite? Dale mam rada jeho sestru, je skvela a chtela bych se s ni vidat dal.
Myslite ze je treba lepsi se od lidi kteri mi ho budou pripominat ted radsi drzet dal abych zapomnela?
Nejhorsi je ze je mi 29 a uz jsem chtela deti a ted je ve me akorat beznadej ze bude trvat dlouho nez nekoho potkam a ze treba ani uz deti mit nebudu a hlavne se bojim ze ta nevera bude i v jinem vztahu.
Porad myslim nej a mrzi me ze cloveku kteremu jsem tak pomohla a stala pri nem i kdyz ostatni odesli nedoslo co ve me mel a ze ho ten rozchod nemrzi a jede dal. I kdyz s tou slecnou uz neni.
Chci prestat porad premyslet o minulosti a nechci si furt dokola vybavovat ruzne situace.Chci zapomenout, jen nevim jak.
Nektere dny v tydnu koncim v praci uz ve 12 a prijdu domu tak prazdno a padne to na me.
Je to hrozny! :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9128 příspěvků 30.12.17 13:04

@lalalyla Ono to bude jeste nejakou dobu trvat a bohuzel i bolet. Za dva mesice vymazat osm let zivota proste nelze.
Co se tyka jeho sestry, nevidim duvod pretrhat kontakty, ale na nejblizsi dobu bych je znacne utlumila, aby te to nenutilo byt v obraze, co expartner dela. V byte bych provedla zmeny, muzes vymalovat, prestehovat nabytek, doladit interier novymi dekoracemi atd.
A zacatek noveho roku primo vybizi ke zmenam ;), zamestnej se treba jazykovym kurzem, cvicenim, proste cimkoliv, co odpouta myslenky, vyplavi endorfiny a predevsim tobe zpusobi poteseni.
A ono bude lepe. Bohuzel nemame kouzelnou formulku, ktera by nam vyresetovala ze srdce city a z hlavy vzpominky.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 30.12.17 13:21

Změnit interiér a najít si vlastní zájmy, vídat se s přáteli.. zbytek přijde časem sám.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12494 příspěvků 1 inzerát 30.12.17 13:26

@lalalyla pořid si kočku nebudeš tak sama ;) a navíc 29 je skvělý věk

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 30.12.17 13:27

Nějakou dobu to bude bolet a trvat než se dáš do kupy ale věř mi že jednou to bude zase dobrý :srdce: a určitě si najdeš jiného a lepšího který si tě bude vážit.. A děti? Máš ještě plno času tak bych vůbec nepřemýšlela nad tím že žádné děti mít nebudeš :)

Držím palečky ať je brzy líp :kytka:

niki V
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 30.12.17 13:35

Vydrž, jediné co se sá poradit, čas to spraví a řikej si že s takovým člověkem vy život i mit dítě bylo peklo.Byla jsem s bývalým 4roky a hrál také, já naivní že kvuli mě se změní, že mu ukáži krásný život bez problémů s automaty…dnes se tomu musim smát i když me to stálo mnoho životnich ran a padu na dno.
Dnes jsem štastná, vdaná, mám 2letého synka. Potkáš někoho normálního ať dřív či později, chápu že tě bolí že bývalý nedolízá kdyz jsi pro nej tolik udelala, ale aspon vidis jak mu na tobe asi záleželo. Přestav nábytek a možná se i přestan stýkat s tou sestrou na nějaký čas. Vysvětli ji to, že se snažiš zapomenout. Přeji ti ze srdce ať to netrvá dlouho. :kytka:

lalalyla
Kecalka 494 příspěvků 30.12.17 13:38

Moc vsem dekuji za podporu :kytka:
Je to tezke

jasnahvezda
Stálice 82 příspěvků 30.12.17 19:08

Když jsem dočetla tvůj příspěvěk, pomyslela jsem si..proč potřebuješ někoho zachraňovat? proč tě tak ničí, že tě takovej deb. l už tě nepotřebuje? Pokud si na tyhle otázky neodpovíš, máš slušnou šanci si najít další podobnou existenci. Pak si třeba ty děti uděláš a dostaneš lekci dvojnásobnou, protože ta první nezabrala a byla příliš slabá na to, aby ses naučila, co ses při ní měla naučit. S tou sestrou..jo máš ji ráda, ale není to spíš tak, že chceš mít nad dotyčným pomyslný dohled, jako do teď? asi jo, viď. Hodně bych se soustředila na to, proč jsem s dotyčným byla a co to o mě vypovídá. Jaký vztah máš sama se sebou, jak jsi vlastně sobecká, když se snažíš předělat někoho, kdo ti na to kašle. Máš na sobě hromadu práce a tenhle člověk, co si s tebou vytíral zadek naštěstí utekl a tak máš šanci, začít jinak a lépe!

Klopotkova
Kelišová 6786 příspěvků 30.12.17 19:40

To chce čas, univerzální recept na to neexistuje. Rozhodně neseď doma, když Ti tam vše bývalého připomíná, choď třeba cvičit apod.

Klopotkova
Kelišová 6786 příspěvků 30.12.17 19:42
@niki V píše:
Vydrž, jediné co se sá poradit, čas to spraví a řikej si že s takovým člověkem vy život i mit dítě bylo peklo.Byla jsem s bývalým 4roky a hrál také, já naivní že kvuli mě se změní, že mu ukáži krásný život bez problémů s automaty…dnes se tomu musim smát i když me to stálo mnoho životnich ran a padu na dno.
Dnes jsem štastná, vdaná, mám 2letého synka. Potkáš někoho normálního ať dřív či později, chápu že tě bolí že bývalý nedolízá kdyz jsi pro nej tolik udelala, ale aspon vidis jak mu na tobe asi záleželo. Přestav nábytek a možná se i přestan stýkat s tou sestrou na nějaký čas. Vysvětli ji to, že se snažiš zapomenout. Přeji ti ze srdce ať to netrvá dlouho. :kytka:

Dobře jsi udělala. Spousta naivních žen si myslí, že muže změní svojí láskou, těhotenstvím apod. Někteří se možná opravdu změní, ale na chvíli v řádech maximálně několika měsíců a pak je vše nanovo, někdy i horší.

lalalyla
Kecalka 494 příspěvků 30.12.17 19:50

@jasnahvezda
Jako uprimne? Asi na tom neco bude co tu pises. Docela koukam! Po tom co jsem si to precetla jsem si sahla do svedomi a ano na jednu stranu je to ode me sobecke.Ze me ted nepotrebuje, ze se o sebe vlastne postara sam! Ze vlastne nejsem tak uzasna aby to nezladl i beze me.Ale na druhou stranu jsem to delala pro nej aby byl stastny a mel lepsi zivot, protoze mel dost na prd destvi.Ale jak pisu vse jsem delala jen pro nej aby ON byl stastny a to je ve vztahu opravdu nesmysl.Ma se preci delat to aby byli oba dva stastni.
Ale dekuju za prispevek, urcite na tom neco je!

lalalyla
Kecalka 494 příspěvků 30.12.17 19:50

@Klopotkova

Klopotkova
Kelišová 6786 příspěvků 30.12.17 19:52
@lalalyla píše:
@Klopotkova

chtěla jsi mi něco napsat? :P

lalalyla
Kecalka 494 příspěvků 30.12.17 19:53

@Klopotkova
Ano je to tak! Taky mi sliboval ze uz to neudela a par tydnu to vydrzelo ale pak nanovo. Nechapu ze jsem si po tolika sancich co jsem mu dala neuvedomila ze to proste nejde.Ze se takovy lide nemeni :(

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 30.12.17 21:24

Vím o čem mluvíš, vím, že, když jsi s někým tak dlouho nabalí se na tebe jeho energie a chce to nějaký čas než se dostaneš zpátky, schovala bych pryč fotky a vzpomínkové věci, také bych nábytek posunula podle sebe jak se ti chce a odměň se udělej si radost :srdce: a také vytvořila bych si rituál, když se vrátím do prázdného bytu pohladím třeba křečka nebo zazpívat si na hlas, nebo se podívat do zrcadla a říct si MIlUJI SE :kytka: něco co tě vyhodí z téhle situace jsem tu sama v tichu… můj názor

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama